Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przydało by się poprawić logotypy niektórych stacji na nowsze, i transparentne (bez tła). Zamieszczam paczkę logotypów (nie wiem czy bez tła ale aktualne).

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing

 

Miałem skopane logo C+Sport. A co tła przezroczystego to źle by to wyglądało bo pod spodem mam niebieskie lub zielone tło i wtedy byłoby mieszanie kolorów. Tak jak jest teraz to zostaje w komórce tabelo zielona lub niebieska obwódka zależnie od tego czy kanał jest kodowany czy FTA. Rozmiar logo jest stałe więc np lepiej wygląda Orange Sport w 2 linijkach niż w jednej.

 

Odnośnie zestawienia to jest zamieszanie z nocną transmisją ESPN America. Wszyscy podają NHL (tele-sport, cyfrowy polsat). A chyba będzie baseball.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można obejrzeć mecze NHL poza kanałem "Хокей, Ukraina" z Amosa 4.0W.

Z góry dzięki za pomoc

Jeśli chodzi o e.m.u to wiem, że czeski kanał Fanda pokazuje jakieś mecze, a dla mnie najlepszy jest Fox Sports z 30W.

 

Odnośnie zestawienia to jest zamieszanie z nocną transmisją ESPN America. Wszyscy podają NHL (tele-sport, cyfrowy polsat). A chyba będzie baseball.

Jeśli chodzi o dzisiaj/jutro to będzie:

MLB: Seattle at Toronto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Supertennisie HD z tego co widać będzie WTA Madrid

 

LINK:

http://sportsat.cba.pl/

 

Zestawiłem na próbę sportowe transmisje kodowane i niekodowane z polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych na dzień 3 maja 2013 (piątek)

 

Tylko satelity HotBird i Astra

Szczerze powiem, że gdy zabierałem się do robienia tej tabelki to myślałem, że będzie tego 3 czy 4 razy mniej.

A jakby to wyglądało w sobotę...

 

Ciekawy jestem opinii takiego zestawienia. Docelowo miałoby być tego więcej. Np. magazyn ligi holenderskiej w sobotę i w niedzielę wieczorem na kanale BVN, mecze ligi portugalskiej na RTPi i Arriadia, koszykówka włoska i niemiecka (Rai Sport i Sport1), siatkówka włoska (Rai Sport), ręczna na Eurosport Germany, dużo tennisa live na SuperTennis HD itd itp - wszystko połączone z kodowanym sportem.

 

Doszły jeszcze: koszykówka (jakaś liga mistrzów afrykańska czy arabska) cały dzień LIVE na Dubai Sport 3 i koszykówka Liga Marokańska o 21:00 na Arriadia. Podejrzewam że są na świecie fani kosza, którzy wolą oglądać Al Sadd (Katar) vs. Kadhma (Kuwejt) niż nawet największe wydarzenie piłkarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eutelsat 12 West A (12.5°W)

Fréquence: 12570 - Pol: H - SR: 6666 - FEC: -

Catégorie: Sport - Football

Transmis en: MPEG-2 4:2:0 (PAL)

Infos: Korona Kielce-Polonia Warszawa

Tradycyjny piątkowy przekaz TME.

Sygnał dosyć mocny.ID : ORANGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wspomnieć o tym, że GSP TV z 16E pozyskało prawo do ligi argentyńskiej. W niedzielę mecz Boca - River, wspominano też o meczu Arsenal Sarandi - Newells Old Boys. Info z wczorajszej transmisji ligi rosyjskiej oraz ich facebooka: https://www.facebook.com/GSPTVofficial . Dzisiaj na tym kanale też duża dawka Championship. Na żywo 13:45 Hull City - Cardiff City, a potem retransmisje 15:45 Watford - Leeds i 17:45 Nottingham - Leicester http://gsptv.ro/stiri/mai-mult-fotbal-l ... -2013.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sportsat.cba.pl

 

Kolejna rozpiska transmisji na satelitach 13E i 19,2E (polskie stacje + niekodowane zagraniczne)

Sobota 4.05.2013

 

11:00 Snooker (Eurosport DE, 19,2E)

12:30 Moto GP (Sport1, 19,2E)

13:30 ATP Monachium (Supertennis HD, 13E)

14:00 3. Bundesliga (WDR, 19,2E)

14:00 3. Bundesliga (MDR, 19,2E)

14:00 Giro d'Italia (Rai 3, Rai Sport 1, 13E / Eurosport DE, 19,2E)

14:30 DTM (ARD SD, 13E / ARD HD, 19,2E)

15:00 ATP Monachium (Supertennis HD, 13E)

17:00 Koszykówka Bundesliga (Sport 1, 19,2E)

18:30 Liga ukraińska (1+1, 13E)

18:30 ATP Estroil (Eurosport DE, 19,2E)

19:10 MŚ w hokeju (Sport1, 19,2E)

19:50 Siatkówka Włochy Serie A2 (Rai Sport 1, 13E)

21:30 Nacional-Porto (Arriadia, RTPi, 13E)

23:30 Liga brazylijska Paulistao (Rai Sport 1, 13E)

 

http://sportsat.cba.pl <<<----- PEŁNA ROZPISKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:30 Werder Bremen vs. Hoffenheim - Dubai Sports 1 - 26E FTA

18:30 Borussia Dortmund vs. Bayern Monachium - Dubai Sports 1 - 26E FTA

 

21:00 Christiana Hummer vs Zeta Zatiko - JSC Sport 1 - 26E FTA

21:40 Mike Perez vs Travis Walker - JSC Sport 1 - 26E FTA

22:45 Władimir Kliczko vs. Francesco Pianeta - RTL - 13E oraz 19,2E FTA, a także na JSC Sport 1 - 26E FTA

03:00 Floyd Mayweather Jr vs. Robert Guerrero - GSP TV - 16E FTA, a także na JSC Sport 1 - 26E FTA

 

Co do argentyńskiej na GSP TV, to nie ma jej na razie w rozpisce na jutro. Dziś także wszystkie odcinki "All Access: Mayweather-Guerrero" na GSP TV od 01:00.

W sumie Bundesligę można też sprawdzać na Dubai Sports HD z 26E, bo tam może być z komentarzem angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Al Jazeera Sport 1 następujące walki bokserskie dziś/jutro :

21.00 Christiana Hammer - Zeta Zatiko

21.30 Perez - Williamson

04.00 Santa Cruz - Munoz

05.00 De Leon - Mares

Na Al Jazeera Sport 2 o 21.00 liga francuska piłkarzy ręcznych Montpellier - Nantes, a od jutra na tym kanale transmisje turnieju WTA w Madrycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Al Jazeera Sport 1 następujące walki bokserskie dziś/jutro :

21.00 Christiana Hammer - Zeta Zatiko

21.30 Perez - Williamson

Pisałem, o tym stronę wcześniej. Myślałem, że choć Ty zaglądasz na wcześniejszą stronę. I właśnie dlatego jestem za skróceniem tego wątku do jednego dnia.

Poza tym Perez walczy z Walkerem. A pojedynek pań to właściwie: Christina Hammer vs. Zita Zatyko, ale araby na swojej stronie napiali po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...