Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Feed może być gdziekolwiek, zobaczymy przed meczem, ale jeśli jest taki krótki odstęp między meczami i wiadomo już było że będą w PPV to pewnie już tak to umyślili, żeby było na jednym satelicie, a więc czuję że będzie znowu na 3e. Bardziej się boję czy tego feed'u nie zakodują lub nie dadzą w 4:2:2, w końcu wiadomo, że wieść się niesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakodowane (BISS) i do tego złe parametry - przekaz jest na 12,595V, a SR jest nie 14400, tylko 14239. Co ciekawe - przekaz jest z wozu TVP - raczej dla TVP, dlatego trochę nie chce mi się wierzyć, że miałbym tam lecieć mecz - na satelliweb strzelili w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie przestawił jeszcze anteny z 3E ma szansę obejrzeć mecz Anglia vs Ukranina. Przekaz dla JSC Sport(Al Jazeera Sport)

Telecom 2A (3.0°E)

Fréquence: 11042 - Pol: H - SR: 10000 - FEC: -

Catégorie: Sport - Football

Transmis en: MPEG-2 4:2:0 (PAL)

Infos: England-Ukraine(s2,hdtv)

 

Do sprawdzenia Polska vs Mołdawia:

Astra 4A-1E (4.8°E) Cliquez pour agrandir !

Fréquence: 12615 - Pol: V - SR: 6111 - FEC: 3/4

Catégorie: Sport - Football

Transmis en: MPEG-2 4:2:2

Infos: polonia - moldova, nordic beam, s1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,8°E - nie ma takiego przekazu, albo zła częstotliwość, albo w ogóle zła pozycja satelitarna, ale sprawdziłem 7°E i 3°E nieopodal i też nie ma nic takiego (sprawdziłem na CrazyScan - nie ma mowy, żeby był za słaby sygnał, jest po prostu cisza w tym miejscu). Na 4,8°E jest w tej chwili tylko feed z 12,596V (SR=3600) dla duńskiej DRTV, kodowany w BISS, raczej nie związany z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe. Nie ma tego przekazu z 3E ? Ktoś nawet potwierdził, a stanley to to raczej pewny DX-er. Albo źle zrozumiałem posta.

Co do 4,8E też mi się coś zdaje, że może być bubel, bo żadnych komentarzy nie ma, a i DX-er jakiś nieznany(jak dla mnie) Może ktoś wymyślił parametry i wkleił screen z innego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...