Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, z takim nastawieniem idź gdzie indziej... i na przyszłość czytaj ze zrozumieniem....

Czytam i w Twojej wypowiedzi pojawia się stwierdzenie

że jakiś mecz jest tylko nadawany naziemnie a jednak feedy się pojawiają, widziałem już coś takiego nie raz!
to przekazy były dla kanału który miał przekaz równolegle w telewizji satelitarnej i naziemnej ! a jeśli chodzi o mecze TYLKO w telewizji naziemnej a taką jest kanał drugi z Czarnogóry a on nadaje tylko i wyłącznie naziemnie wtedy taniej jest ominąć satelitę i i dać sygnał po światłowodzie z wozu transmisyjnego ze stadionu do stacji nadawczej to logiczne czym pisałem wcześniej i to ty czytaj ze zrozumieniem a feddy wyłącznie dla telewizji naziemnej można policzyć na jednej ręce co pisałem wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy gdy pisałem wczoraj swój post sprawa PPV była mglista teraz wiemy że na pewno mecz obejrzymy w takim systemie więc jeśli pojawi się w naszych platformach szanse na fedda wzrastają mocno tyle czy on pojawi kodowany czy nawet w 4:2:2 co jest na pewno też formą kodowania bo ogranicza potencjalnych chętnych do obejrzenia nie wiemy. Moje przypuszczenie ta telewizja poda sygnał na satelicie w SD i w 4:2:0 choć przyznam przekazów z meczów ligi czarnogórskiej na stronie satellitwebie aby porównać bo mecze lecą tam np. na dwójce naziemniej i kanale satelitarnym ze świecą szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mpw pod warunkiem że to był to przekaz dla publicznej Tv ale chyba oni mają prawa do kosza i reprezentacji piłki nożnej w tym kraju ,Twoje przypuszczenia mogą być trafne i tak jak zakładałem że podane nam w 4:2:0 oby się wszystko sprawdziło i jak najwięcej osób obejrzało mecz za darmo bo mamy do tego prawo czego wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna nadziej na obejrzenie tego meczu to przekaz

Dla naziemnej telewizji przekaz ? puszczą po kablu ze stadionu do ośrodka tv i tyle z oglądania szanse bliskie zeru .

 

Trzeba szukać, w internecie powinna być ta transmisja. A tak w ogóle to kiedy ten mecz, bo ja taki zalatany ostatnio, że nawet nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

pasuje wysłać meila do Czarnogórców na jakiej satelicie będzie przekaz, najlepiej niech podadzą od razu częstotliwość aby można było odpowiednio wcześniej ustawić na satelicie... oby był w 4:2:0 gdzieś blisko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak traktować liveonsat jako wiarygodne źródło każdej informacji. Może któraś stacja z Libanu będzie chciała ten mecz transmitować bądź zrobi skrót. Na darmo na pewno nie idzie. Nawet są feedy, które pokazują trening reprezentacji bądź danego klubu przed meczem. Być może robione na zamówienie danej stacji, aby pokazać w wiadomościach przy zapowiedzi. A nie zawsze przedstawiciele danej TV są w kraju, w którym przebywa aktualnie dana reprezentacja/klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...