Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@up wcele że nie ciężko

Super Bowl w HD na Fox Sports HD - Hispasat 30W - FTA

miska 60cm u mnie w Bydgoszczy bez problemu!

 

 

lucky you! a coś ciekawego się dzieje na tym Hispasacie ogólnie? warto stawiać michę?;)

 

szczerze mówiąc to nic ciekawego po za Fox Sports HD tam nie ma.

http://pl.kingofsat.net/pos-30W.php

Ja już zdjąłem miskę z Hispasat bo tylko miałem ją na NFL w HD, po za tym leci tam golf i hokej - ale to już mnie nie kręci.

 

@marcin81

a skąd kolega ma screena z ESPN America w HD? Bo bardzo chciałbym mieć ten kanał.

PS. Super Bowl był też na BBC red button z Astry 2A - ale nie przepadam za coverem NFL przez BBC i Channel 4 - w każdej przerwie przenoszą się do studio i każdą akcję analizują, wolę oglądać to co się dzieje na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

PS. Super Bowl był też na BBC red button z Astry 2A - ale nie przepadam za coverem NFL przez BBC i Channel 4 - w każdej przerwie przenoszą się do studio i każdą akcję analizują, wolę oglądać to co się dzieje na żywo.

 

Oni sami z siebie nie przenoszą się przecież, tylko w oryginalnej transmisji lecą reklamy( na ESPN America migawki sportowe). Brytole, Szwedzi czy Duńczycy(komentarz meczu angielski, studio w ich ojczystym języku) przełączają się do studia. Angielskie stacje zapraszają komentatorów za oceanu, te dyskusje są ciekawe, czasami lepiej wytłumaczą akcje niż komentator z NBC, FOX czy CBS, do tego pytania z facebooka czy twitera na temat gry. Oni sobie widza wychowują, niestety Football to skomplikowana gra, ale za to niezwykle widowiskowa. Nie wiem jak to wczoraj było w przypadku Sat1, ale zapowiedzi o Super Bowl leciały przez cały dzień i znaczek u góry ekranu informował że tam można zobaczyć ( prawa do transmisji w Niemczech ma Sport1 ). Poza tym tamtejszy German Bowl rozgrywają od 30 lat i są bardziej zaawansowani od nas w tej tematyce.

Jak ktoś wspomniał Finał powinien lecieć na otwartym Polsacie( toż to przecież jeden mecz) w formie jakiej oferują Brytyjczycy. Jak kogoś ominął a chciałby zobaczyć to niech zawita na piratebuy tam znajdzie SB w wersji SD i HD. A teraz czekać do Sierpnia...eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ksenofobia tutaj przez niektórych przemawia. Po co negujecie coś czego nie rozumiecie, albo czym się nie interesujecie?

 

@wito85

Ja po prostu twierdzę że nie przepadam za tego rodzaju coverem, znam ten sport i nie musi nikt mi tłumaczyć każdej akcji na boisku. Po za tym brytyjski cover jest sztucznie pompowany, jak sam mówisz, zapraszają amerykańskich pundit'ów żeby przybliżyli mniej zorientowanym widzom co się dzieje. Przez co przenoszą się na boisko na zagrywkę długo po tym gdy reklamy już w amerykańskiej TV się skończyły. Bliżej mi do amerykańskiego coveru gdzie kamery są cały czas na boisku i coś się dzieje. ESPN America jest chyba najlepszym rozwiązaniem w Europie bo działają prawie równo ze swoimi kolegami z NBC, CBS, FOX czy NFL Network.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten kanał ard na moim dekoderze widniał pod nazwa Das Erste i dopiero dzisiaj sie skapnałem, do tej pory myslałem ze go nie ma na HotBird .... a tak załowałem na me w piłce recznej ze nie ma tego kanału.. a teraz patrze jak głupi .. w trzy [beep] mnie zrobili z tym der erste. Człowiek uczy sie na własnych błedach, moze sie zobaczy jakas bramke Polaków dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się tak wtrącę, ale po co piszecie co w danym dniu FTA, jeśli chodzi o piłkę, skoro to samo jest na głównej? Szkoda waszego czasu ;)

Z całym szacunkiem ale piłka nożna na satelicie to nie tylko LiveonSat np jak Premier League leci na GRTS z 7E próżno szukać o tym informacji na stronie Satkuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram jest dużo ciekawych rzeczy których nie ma na satkurier a nie raz są duże błędy. Tak samo jak w czwartki około 18 fta nhl na canal plus france lub piątki ligue2 fta na cfoot takich informacji nie ma liga mistrzów na ortm mali też nie było w tamtym roku info itd itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Milan-Juve będzie na Rai HD ? Czy ten kanał jest ostatnio FTA?

 

Tak, ten kanał jest już od jakiegoś czasu FTA. Mecze ćwierćfinałowe były pokazywane na RAI HD, więc pozostaje liczyć na to, ze teraz też tak będzie, no i oczywiście na to, że nie zakodują. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...