Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy temat. Też słyszałem o tym, że Plusliga była w Wielkiej Brytanii i w Czechach, ale zaskoczyło mnie to, że akurat w tych krajach, bo przecież siatkówka nie jest tam bardzo popularna. Enea Ekstraliga chyba też nie jest pokazywana za granicą, a przecież to najlepsza żużlowa liga świata. Myślę, że zagraniczni fani piłki ręcznej mogliby się zainteresować meczami Vive Kielce z Wisłą Płock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużlowa Enea Ekstraliga jest pokazywana na ukraińskim kanale XSport.

Real Madryt - Atletico Madryt od 20.45 na 1 TV, 2+2, Birlik TV, DRTV International, Iran TV3, Duhok TV, ITV, ORTB, Negaah TV, NTV Russia, OBN, Rah-e-Farda, Rustavi 2, TV Safina, TV Zimbo, UTV i ZDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polak Z tego co pamiętam to Enea Ekstraliga pokazywana jest na pewno na ukraińskim kanale Mega a także chyba prawa mają wykupione w Szwecji.

W Szwecji prawa ma wykupione Viasat. Mecze są pokazywane na kanałch TV10 oraz Viasat Motor, który to jest dostępy również w Norwegii, Litwa, Łotwa i Estonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Topaz w/g strony i programu same wyścigi psów. Program na stronie GMG dla kanałów Football i Sport 1 aktualnie się nie zgadza z tym co leci. Same magazyny. Na Sport 2 nie mam obrazu.

A prawa sportowe wyborne: http://www.gmg-tv.com/index.php?lang_id=GEO&sec_id=24 Kiedyś była krótka przerwa w kodowaniu jak nadawali z 42E i leciały meczyki na żywo.

 

F1 na Rossiya 2(55E) z przerwami reklamowymi jak na RTL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Topaz w/g strony i programu same wyścigi psów. Program na stronie GMG dla kanałów Football i Sport 1 aktualnie się nie zgadza z tym co leci. Same magazyny. Na Sport 2 nie mam obrazu.

A prawa sportowe wyborne: http://www.gmg-tv.com/index.php?lang_id=GEO&sec_id=24 Kiedyś była krótka przerwa w kodowaniu jak nadawali z 42E i leciały meczyki na żywo.

A co to za magazyny?

 

No program Topaz TV widziałem, szkoda bo myślałem że leci coś w stylu Overtime z Idman TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...