Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz z Egiptem oraz Niemcami w ramach SuperCup pokaże Al Jazeera Sport 1 z 26E na żywo. Spotkanie ze Szwecją w programie na stronie głównej jest wpisane w rubryce "na żywo", a na rozkładzie w/g stacji jest napisane, że będzie w powtórce.

Al Jazeera Sport Global (13E) w dalszym ciągu pokazuje w powtórkach całe mecze włoskiej Serie A.

 

@anttys to nawet nie od FEC zależy. Po prostu one naprawdę nadają ze słabą mocą. Ledwo 60% z nich wyciągam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13:15 Watford vs. Leicester City - GSP TV - 16E

16:00 Sheffield Wednesday vs. Reading - GSP TV - 16E

02:00(Sob/Niedz) Gala z Nowego Jorku z walką wieczoru Govolkin vs. Stevens. Wcześniej m.in. Afolabi vs. Janik. - JSC Sport 1 - 26E.

 

Mecz Polaków ze Szwedami w ramach SuperCup będzie także na żywo od 20:00 w JSC Sport 1 z 26E. Potwierdzone zaktualizowanym programem dla tej stacji.

Dziś można spodziewać się przekazu z 12,5W dla: : Legia Warszawa vs. Zagłębie Lubin ze względu na transmisję w Slovak Sport 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na PULS4 Austria leciał mecz FC Barcelona - Espanyol, a jutro 22:35 na tym kanale NFL New England Patriots - Pittsburgh Steelers, także warto bliżej przyjrzeć się tej stacji :>

EDIT:

Dodam jeszcze że we wtorkowy wieczór 22.50 skróty spotkań, a w środę mecz Atletico Madryt - Austria Wiedeń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na PULS4 Austria leciał mecz FC Barcelona - Espanyol, a jutro 22:35 na tym kanale NFL New England Patriots - Pittsburgh Steelers, także warto bliżej przyjrzeć się tej stacji :>

EDIT:

Dodam jeszcze że we wtorkowy wieczór 22.50 skróty spotkań, a w środę mecz Atletico Madryt - Austria Wiedeń :D

Przecież PULS 4 Austria jest kanałem kodowanym a w tym wątku jest sport FTA .

http://pl.kingofsat.net/find.php?questi ... andard=All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież PULS 4 Austria jest kanałem kodowanym a w tym wątku jest sport FTA .

 

I jeszcze bym dodał, że w związku z tym nikt z piszących na tym forum nie ma dostępu do tego kanału, gdyż piractwo jest tu kategorycznie zabronione (a co robimy prywatnie poza forum to się w tym momencie nie liczy). Tak więc też bym postulował o pomijanie takich kanałów w dyskusji, rozmywają temat i wiele osób może nie wiedzieć o co chodzi. A na pewno nie chodzi o promowanie piractwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania bo dyskusja tutaj się toczy o kanałach FTA dostępnych w normalny sposób a, że ktoś odbiera nielegalnie jakiś kanał to już inna sprawa, piractwa promować nie wolno, takie posty powinny być usuwane bo nic nie wnoszą do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że już jakiś czas temu to cytowałem, ale widzę, że trzeba zrobić to po raz kolejny. Jakby ktoś nie wiedział, jest to pierwszy post w tym temacie.

 

Kanały FTA jakie wydarzeniapokazują sportowe?

I czy ktoś możę podać listę kanałów FTA,które można odiberać poprzez satelitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...