Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym tak od siebie zaznaczyć, że IO w Londynie będzie można praktycznie za free oglądać, poprzez FTA i DVB-T:

1) TVP1/2 , TVP SPORT, TVP HD

2) ZDF /ERSTE (będą pokazywać zamiennie co każdy dzień, jeden dzień Z drugi E itd.

3) CT2 i CT4 (dostępne na południu PL, oba kanały RÓWNOLEGLE będą pokazywać igrzyska

4) ARRYADIA (dostępne na HB 13^E, ale nie jestem pewny czy na 100% będzie

 

być może coś się trafi na RAI o ile nie zakodują. Jeśli coś wiecie więcej to dzielcie się ;-)

Ja już jestem ustawiony na 28E

tam BBC daje FTA 48 kanały :!:

24 HD i 24 SD

Z SD trochę ciężko bo niektóre idą we wiązce na Wyspy ale HD mam już wszystkie i czekam do środy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tak od siebie zaznaczyć, że IO w Londynie będzie można praktycznie za free oglądać, poprzez FTA i DVB-T:

1) TVP1/2 , TVP SPORT, TVP HD

2) ZDF /ERSTE (będą pokazywać zamiennie co każdy dzień, jeden dzień Z drugi E itd.

3) CT2 i CT4 (dostępne na południu PL, oba kanały RÓWNOLEGLE będą pokazywać igrzyska

4) ARRYADIA (dostępne na HB 13^E, ale nie jestem pewny czy na 100% będzie

 

być może coś się trafi na RAI o ile nie zakodują. Jeśli coś wiecie więcej to dzielcie się ;-)

Ja już jestem ustawiony na 28E

tam BBC daje FTA 48 kanały :!:

24 HD i 24 SD

Z SD trochę ciężko bo niektóre idą we wiązce na Wyspy ale HD mam już wszystkie i czekam do środy :mrgreen:

No tak ale na te kanały trzeba mieć potężną miskę... A z ciekawości bo też jestem z kujawsko-pomorkiego (Bydgoszcz), jak duży masz talerz żeby odbierać wiązkę na UK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla koneserów LIGI MEKSYKAŃSKIEJ - MECZ : TOLUCA -CHIVAS GUADALAJARA

 

KANAŁ : CANAL ESTRELLAS

SATELITA INTELSAT 24.5 W

CZĘSTOTLIWOŚĆ 11.626 H ,

SYMBOL RATE 13500

FEC 7/8

 

 

PS.na tym kanale leci liga meksykańska FTA ,wg rozpiski LIVEONSAT (tylko ten kanał jest tam niedodany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki99 Wczoraj ok. 20 przełączyłem z ciekawości na ten kanał i było... widowisko artystyczne, czy coś. Wydaje mi się, że to miała być Premier Liga, ale jakiegoś wydarzenia artystycznego. Sam obrazek po kliknięciu w news był jakiś mało meczowy.

 

@amidal jaką anteną odebrałeś sygnał dla tego kanału ? Kiedyś na Estrellas było wiele meczów tamtejszej ligi, ale później chyba zakodowali, czy przenieśli gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy jakiś magazyn podsumowujący kolejkę 3. Ligi niemieckiej będzie pokazywała któraś ze stacji pokazującej mecze tejże ligi?

 

16:30 MDR Sport im Osten – 3. Liga i Regionalliga

16:50 WDR Fußball im Westen – 3. Liga i Regionalliga

17:00 HR Heimspiel am Samstag – 3. Liga i Regionalliga

17:05 BR Blickpunkt Sport – 3. Liga i Regionalliga

17:15 SWR Sport am Samstag – 3. Liga i Regionalliga

18:00 ARD Sportschau – Bundesliga i 3. Liga

 

Tak to wyglądało na wiosnę najciekawszy magazyn ten ostatni bo sumował całą ligę teraz godziny mogą ulec małej zmianie wszystko znajdziesz na stronie ard w dziale fussbal in tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolinos

 

Ja mam laminas 1200 ,mieszkam na południu Polski kolo Wadowic ,...............

a osiągi to ponad 97%. Sygnał z tego satelity jest bardzo mocny ,myślę ze spokojnie na antenie 90 do odebrania.............może ktoś to potwierdzi.A co kodowania, oglądnąłem już 2 mecze live ligi meksykańskiej............póki nie ma kodowania to trza oglądać.........Zerknąłem na rozpiskę kingofsat i tam właśnie 24.5 w i 43.1 w jest FTA reszta zakodowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, 24 lipca

13:00 Metallurg-Kuzbass - FK Ural (Russia 2)

18:00 Hamburger SV - FC Barcelona (ARD Das Erste, ARD Das Erste HD)

19:00 Schalke 04 - AC Milan (Sport 1 Germany, Russia 2)

19:00 FC Zestafoni - Neftchi Baku (1TV Georgia)

20:00 Fenerbahçe SK - Wisła Kraków (?)*

* - Jedyna transmisja LIVE będzie na kodowanym EURO FUTBOL ale wynik meczu będzie szło śledzić na kanale FB TV z turksata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...