Skocz do zawartości

Promocja dla abonentów CP - działają wszystkie pakiety


vigoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba oddawać gdy dekoder jest Twoją własnością. Karta jest przypisana do danego dekodera i bez niej nie byłoby możliwe odbieranie niekodowanych (dostępnych bezpłatnie) kanałów. Jednym słowem po oddaniu karty dekoder byłby bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ch[beep]e się milionem abonentów przez Polsat jest dużym nadużyciem. Ja równiez mam dekoder na własność i zgodnie z umową, która zakończyła mi się prawie rok temu, przestałem płacić i jednocześnie nie musiałem wcale wysyłać rezygnacji. Moja umowa przewidywała, że po zakończeniu okresu, na jaki została zawarta, mogę przestać płacić i nie muszę wypowiadać umowy, a jak kiedyś zapragnę oglądać CP, to wystarczy że zapłacę za jakiś miesiąc, po czym znów mogę nie płacić i jednocześnie nie będę oglądał. Oczywiście nie muszę oddawać karty i dekoder jest moją własnością. Wychodzi na to, że mimo niepłacenia Polsatowi, ciągle jestem w ich bazie abonentów, a więc jestem jednym z miliona abonentów. Należałoby rozgraniczyć, ilu jest tak naprawdę płacących abonentów, wtedy by się okazało, jaka jest naprawdę liczba prawdziwych abonentów, a nie zaksięgowanych i że Cyfra w tej rywalizacji prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bylo w umowie czegos takiego ze po uplywie umowy przechodzi ona na czas nieokreslony? i wtedy jak nie chce juz korzystac z CP musze napisac wypowiedzenie ? i jeszcze jedno czy jak bede chcial zrezygnowac pzred koncem umowy z powodu tych podwyzek, to wtedy i tak dekoder i karta jest moja? nie ma takiego zcegos ze dekoder bedzie moj dopiero po ulplywie 13 miesiecy(po skonczeniu sie umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam starego Sagema na ktorym skonczyla sie umowa i z tym dniem zerwalem umowe (z 3 miesiecznym wyprzedzeniem) zaznaczajac ze niezamiezam dalej ogladac platnych kanalow CP. Do tej pory nie dostalem zadnego odzewu ze strony CP ze obowiazkowo mam oddac im karte z tego dekodera. Po zerwaniu umowy placisz kiedy chcesz ale duzo drozej: Familijny 39,90, Relax Mix 39,80 no i teraz dojdzie Relax Mix Film 54,80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w umowie jest napisane: po zakończeniu okresu podstawowego klient będzie mógł korzystać z płatnej oferty w wybranych przez siebie miesięcznych okresach. A w postanowieniach końcowych jest napisane, że po upływie okresu podstawowego umowa zostanie przekształcona w zawartą na czas nieoznaczony. Nigdzie nie ma napisane w umowie, że przed upływem termiu okresu podstawowego trzeba napisać wypowiedzenie umowy, zatem tego nie uczyniłem i nikt z Polsatu nie wysyła do mnie pogróżek, a wręcz przeciwnie, proszą abym podpisał nowe porozumienie do umowy, ale jestem w tym względzie nieugięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w umowie jest napisane: po zakończeniu okresu podstawowego klient będzie mógł korzystać z płatnej oferty w wybranych przez siebie miesięcznych okresach. A w postanowieniach końcowych jest napisane, że po upływie okresu podstawowego umowa zostanie przekształcona w zawartą na czas nieoznaczony. Nigdzie nie ma napisane w umowie, że przed upływem termiu okresu podstawowego trzeba napisać wypowiedzenie umowy, zatem tego nie uczyniłem i nikt z Polsatu nie wysyła do mnie pogróżek, a wręcz przeciwnie, proszą abym podpisał nowe porozumienie do umowy, ale jestem w tym względzie nieugięty.

 

Skoro jest napisane ze po uplywie okresu podstawowego umowa przechodzi na czas nieoznaczony w taki mrazie caly czas Cie obowiazuje skoro jej nie wypowiedziales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa odkodowali prawie wszystko bo powinni.

piraci po raz kolejny maja okazje ogladac pelny pakiet polsatu.

do czasu dopoki nie uporaja sie z piratami, rowniez i abonenci powinnie miec prawo ogladac pelna oferte (wkoncu placa moze i nie za pelny pakiet ,ale zawsze.. nie to co piraci..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...