Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Usługa działa świetnie, testuje ją właśnie w pracy. Przydał by się jeszcze Canal+ i ewentualnie Canal+Film i alekino. Co do innych kanałów to wątpię, że je dodają ponieważ nie są produkowane przez cyfrę.

Podobno w tym samym czasie nie można zalogować się na jedno konto na dwóch komputerach (co jest logiczne), jednak ciekaw jestem jak z logowaniem się na różne konta z tego samego IP (współdzielone IP).

Logowanie na dwóch komputerach z tego samego IP działa bez problemu. W tym samym czasie oglądałem C+Sport i Planet na 2 kompach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie leci mecz euroligi a wczensiej byl magazyn i niestety jest jedynie czarna planssza

W wcześniejszej kolejce mecz Euroligi leciał normalnie na C+Online, więc może tylko wyjątkowa sytuacja?

Ligi hiszpańskiej nie obejrzysz, podobnie GP na żużlu, nie wiem jak puchar 6 narodów i NBA.

Nie wiem skąd to wziąłeś, ale liga hiszpańska leci normalnie, a co do GP na żużlu to gdzieś niedawno była powtórka jakiegoś turnieju i był on dostępny za pomocą C+Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje żądanie nie może zostać przetworzone w tej chwili. Proszę spróbować później.

 

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego nie mogę się zalogować? Tzn nie mogę nawet utworzyć konta wyskakuje mi w/w komunikat... Jestem abonentem od roku, konto na ica.cyfraplus.pl mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się w ONLINE i wszystko poszło gładko.Troszkę sobie pooglądałem.Jakiś mecz wyświetlał mi się w kiepskiej jakości ale np. już Planet HD całkiem przyzwoicie.Czytałem w wymaganiach technicznych że do HD minimalny procesor zalecają 2x 1,6 GHz a ja mam pojedyńczy Intel 3,00GHz ale dawał radę.Na szczęście niedawno kupiłem monitorek full HD.

 

P.S.

W Online trzeba się zarejestrować bo rejestracja z ICA nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi działa cyfraonline tylko przez IE , pobrałem wtyczkę Silverlight i nic, przez Opere jest error .

 

Proszę oto rozwiązanie:

 

1. otwórz stronę: http://www.cyfraplusonline.pl

2. prawoklik myszą

3.sieć

4. preferencje dla witryny - wybierz "maskuj się jako FF"

i działa.

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie ma tam niestety dostępu do głównego C+. Może na czas meczu będzie, jeśli nie no to trochę plama ze strony Cyfry.

 

W sumie w ogóle dziwi mnie, że nie ma tam C+, C+ Film i Ale Kino+. Myślałem, że wszystkie ich kanały będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...