Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Oki powiem to bardziej szczegółowo .

 

Wyobrazmy sobie sytuacje że dniem 1 marca znika opcja Canal +,nPremium i nsport w obecnej formie.

 

Są w zamian stworzone 1 opcja premium (z możliwością podziału na 2 opcje dla chętnych) premium film i sport. Czy ci którzy dotychczas opłacali c+ dostaną obie te opcje w ramach kontynuacji w tej samej cenie ? coś nie chce mi się w to wierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomysl logicznie , zmienia sie warunki wiec tak ,

Obecne umowy będą obowiązywać do ich zakończenia jak podał kolega Cyfra kilka postów wyżej, więc zmian nie będzie na zasadzie, że nie będzie trzeba przejść na nowych zasadach do nc+, aż do końca obiązywania umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uspokójcie się może co , od rana 6,7 osób nabazgrało 16 stron OMG , nie macie innych zajęć.

Ciekawe gdzie jest zadeklarowany przeciwnik postów o niczym [ 99% takich jak dziś ] M.rOrbita ?

Ze 3 razy mi pisał na PW jaki to ma być porządek na forum a zrobiliście syf z tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107, Być może, że opcję pozostania przy swoim starym pakiecie dostaną tylko abonenci bez Canal+. Jest wiele ewentualności, póki co nie ma się nad tym co zastanawiać, bo i tak nikt teraz nic o tym nie powie, a sztucznie nabijamy posty. Choć chyba kolega @cyfra.tv wspomniał, że będzie opcja pozostać do końca obecnej umowy na starych warunkach. Swoją drogą niezłą bajkę można by było napisać czytając ostatnie kilkanaście stron. Totalne zero konkretów(może tylko multiroom z n), a reszta to same filozoficzne przemyślenia. Poczekajcie jeszcze spokojnie, już bliżej niż dalej do podania oficjalnych informacji, co i jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dodatkowa opcja premium z samymi filmami. Czyli sport będzie tylko na canal+, a filmy będą rozbite na 2 opcje. Oczywiście tak wyglądają plany na chwilę obecną.

 

to pachnie mi że te dwie opcje filmowe będą wyglądały tak że jedna będzie super premium (czyli prawa z c+ i nP) a druga taka pseudo premium czyli to co ma w tej chwili ale kino,mgm i wojna i pokój.

 

Przydałby się jakiś post podsumowujący i porządkujący konkrety które wiemy na 100 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dodatkowa opcja premium z samymi filmami. Czyli sport będzie tylko na canal+, a filmy będą rozbite na 2 opcje. Oczywiście tak wyglądają plany na chwilę obecną.

 

to pachnie mi że te dwie opcje filmowe będą wyglądały tak że jedna będzie super premium (czyli prawa z c+ i nP) a druga taka pseudo premium czyli to co ma w tej chwili ale kino,mgm i wojna i pokój.

 

Przydałby się jakiś post podsumowujący i porządkujący konkrety które wiemy na 100 %.

 

Ta druga pseudo to coś na wzór nP 3 i 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dociera do was ze cyfra + CHCE ZAKONCZYC PROCEDER dzielenia sygnalu po swojemu -wasze splittery , wiem ze trudno wam sie z tym pogodzic ale no taka droge zdobycia kasy wybrala NC+ , bedzie tylko opcja na max 6 dekoderow BEZ SPLITTERA i juz

skonczcie ten lament panikujecie tak to pachnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd to wiesz ?? masz jakieś oficjalne potwierdzenie ?? jeśli chcą zakończyć proceder dzielenia sygnału po co oferują multiroom czyli drugą kartę ??

jak nie to nie lamentuj i nie pisz bzdur bo naprodukowaliście ponad 10 stron bezsensownych wpisów które jak na razie nie mają żadnego potwierdzenia. Wszystko to co piszecie można skwitować : pewnie taka sama prawda jak to, że Franz miał strzelać do papieża. Niektórzy tak się podniecają że sami chyba nie wiedzą co piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uspokójcie się może co , od rana 6,7 osób nabazgrało 18 stron OMG , nie macie innych zajęć.

Ciekawe gdzie jest zadeklarowany przeciwnik postów o niczym [ 99% takich jak dziś ] M.rOrbita ?

Ze 3 razy mi pisał na PW jaki to ma być porządek na forum a zrobiliście syf z tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WENI

 

ja nie lamentuje , mnie wszystko odpowiada , nie jestem tak sfiksowanym uzytkownikiem sat jak niektorzy , z checia wezme nowy dekoder nc+ i nowy multiroom , czy to bedzie parowane czy nie z kartami , INNYM grunt sie wali pod nogami nie widzisz tego - boja sie o wydane czasem nawet tysiace zlotych na swoje kombajny satelitarne ze stana sie podstawka pod fotke z tesciowa i juz , wiec moze i ty sie boisz nie wiem oby nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi zajelo przeczytanie tych wszystkich postow z 2-3 ostatnich dni. Coz zrobic co beda chcieli tak uczynia. Osobiscie utrudni mi zycie brak mozliwosci ogladania na jednym dekoderze oferty nc+ i cp. Po to mam wlasny dekoder zeby na jednym urzadzeniu miec poukladane wedlug wlasnego uznania kanaly. Jakims wyjsciem moze byc dekoder DiGYBOXX HD C+ jesli na nim dzialac bedzie karta cyfy i modul polsatu nie powodujac ze kanaly wspolne beda mialy napis kanal zakodowany. Tylko czy taki sprzet pozwoli na korzystanie z multiroomu ? Multiroom w wersji n nie bedzie jakims problemem bo i tak mieszkanie zasieciowane i juz teraz mam doprowadzone kabelki do dekoderow. Jednak nie chcialbym miec na oddzielnym sprzecie oferty ncyfry, a na oddzielnym cp. Sprawa bedzie wymagala przemyslenia ale to temat odlegly bo umowe mam do czerwca wiec jeszcze troche poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dyskusja WOLNA , nie zapowiedzi ani potwierdzenia , piszemy nawet w prawidlowym watku , wszystko wg regulaminu , coś boli ??

 

może i wolna , ale bez sensu jak śnieg w lecie , co drugi post to to samo , ogólnie syf , spekulacje i inne bzdety i jak widzę wiedziesz prym w tej bazgraninie o niczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój ferdek ariva 202e i tak będzie działał bo ma napisane że obsługuje Conax więc się nie martwie. Multiroom też bedzie działał bo mi starego thomsona SD wymienią na Sagemcoma HD a na dekoderach od Cyfry bedzie działało podobno. A wielu tu się pluje nie wiadomo czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi a Ty Element pienisz się jak płyn do naczyń... Czyli jednak prawda zabolała...

 

A mój ferdek ariva 202e i tak będzie działał bo ma napisane że obsługuje Conax więc się nie martwie

Tylko jeśli sparują kartę z modułem CI+ to Ariva już sobie nie poradzi, bo tam jest gniazdo CI. Tak więc optymizm trochę przedwczesny. Na same karty jak w tej chwili nie ma raczej co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój ferdek ariva 202e i tak będzie działał bo ma napisane że obsługuje Conax więc się nie martwie.

A czytnik da radę Nagravision? Nawet jak przerobiony jest czytnik na UCAS to Nagry nie ruszy. Jedyne wyjście to modlić sie o moduły CI ( jak ma to miejsce w CP) bo jak wymyślą CI+ to już zacznij się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie martwił nie podetną galęzi jaką jesc seca w skórce nagry.natywna nagra wszystkie sprzęty ADB ( nakładka na soft N) nakładki graficzne/zmiany w softach sagemcomów by zadziałal multiroom w standardzie N czyli 2 boxy lanem spięte.Więcej do szczęscia nie potrzeba.Do tego Dają obie platformy camy ci+ Mozna oba ustawic w tryb legacy i jest dobrze.Oczywiscie karty Conax wylatują wchodzą native nagra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...