Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie wydaje że od 1 lutego będzie juz nowa oferta :))

A czemu mi sie wydaje???

W zeszłym roku w grudniu wszyscy dostali aneksy do umów które mogli zaakceptować lub nie.

Od 1 stycznia wszedl nowy cennik z umowani na 15mc.

Teraz w lutym mija 12mc od wprowadzenia zmian i masa klientów która zawarła umowe po 1 stycznia będzie mogła juz negocjować umowę na nowych warunkach i dla nich bedzie już nowa oferta.

tak mi się wydaje

 

Dlatego te spotkanie z pracownikami APS, a nie oficjalnie Callcenter tez jest juz szkolone. A po co by szkolili pracowników jeżeli oferty by miały byc dopiero w kwietniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to też strzał w stopę żeby nie wykorzystać tego, że mogą mieć już LM. Przecież do kwietnia odbędą się wszystkie mecze 1/8, czyli 16 spotkań. Od kwietnia już tylko 11 spotkań, z czego 5 będzie też w TVP. Ja w dalszym ciągu myślę że jednak 1/8 będzie w nc+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM i LE na kanałach platformy n:

 

12 luty,wtorek

20.45 Celtic Glasgow-Juventus Turyn nSPORT HD

20.45 Valencia-PSG nPREMIUM HD

 

13 luty,środa

20.45 Szachtar Donieck-Borussia Dortmund nSPORT HD

20.45 Real Madryt-Manchester United nPREMIUM HD

 

14 luty,czwartek LE

19.00 Bayer Leverkusen-Benfika Lizbona nSPORT HD

21.05 Tottentham Hotspur-Olympique Lyon nSPORT HD

 

pewne info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK niech będzie NC+ ale w praktyce od kwietnia. Póki co te mecze będą na zwykłej Nce do której abonenci Cyfry nie mają dostępu więc ta cała rozpiska jest dobra tylko na forum N (póki co są oddzielne fora,oferta programowa itp) a tu to zwykłe zaśmiecanie bo nie ma zupełnie związku z fuzją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107

No i kogo to obchodzi skoro to forum Cyfry a nie NKi ? Póki co jeszcze fuzji nie ma i tych meczy w Cyfrze nikt nie zobaczy więc po co o tym pisać? Wiadomo od dawna że fuzja od kwietnia więc o lutowych meczach i tak można było zapomnieć.

 

Fuzja już była, nie ma jeszcze wspólnej oferty. Nowa oferta ma być na wiosnę, terminu kwietniowego nikt nie podawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok źle się wyraziłem, fuzja była ale jej efektów jeszcze nie widać czyli jest po staremu. Wspomniałem o kwietniu bo w wątku o przedłużaniu umów jest pełno stwierdzeń "że warto zaczekać z podpisaniem nowej umowy bo od kwietnia rusza wspólna oferta programowa". Jeśli jest jak mówisz PAWOP to niektórzy tu wprowadzają w błąd. Ale mimo to podtrzymuję to co napisałem. Luty to raczej nie wiosna i nie ma szans aby te mecze były u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się na facebooku pojawił termin Kwietniowy od przedstawiciela Cyfry został on zaraz usunięty. Jedyny termin to 1 marca 2013 roku. Porozsyłają w lutym nowe umowy cenniki 14 dni na odesłanie i od 1 marca nowa oferta. Pamiętajcie że w marcu jest Wielkanoc jest to drugi po Bożym Narodzeniu okres wzmożonych zakupów. Potem jest już praktycznie sezon ogórkowy aż do września praktycznie. Z wizją też była nowa oferta od marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolna jedna oferta moze byc dopiero w grudniu a od marca czy kwietnia jakas wymiana kanalow dodatkowo platna.

Jest to nawet logiczne, a co do zamykania tematu to przecież stosując podobne przesłanki można zamknąc np. cały wątek. Przecież spotykamy sie tutaj aby podyskutować, wymienić sie informacjami , spostrzeżeniami itp. - to nie jest Dzinnik Ustaw.

Najdziwniejsze jest to, że domagaja się zamkniecia czasowego wątku osoby które najbardziej w nim są aktywne i aby tylko mieć swoje zdanie.

Jak już będzie nowa oferta ogłoszona przez nc+ to wtedy powstanie duzo nowych tematów, a obecny spokojnie sam się wypali bez zamykania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107

No i kogo to obchodzi skoro to forum Cyfry a nie NKi ? Póki co jeszcze fuzji nie ma i tych meczy w Cyfrze nikt nie zobaczy więc po co o tym pisać? Wiadomo od dawna że fuzja od kwietnia więc o lutowych meczach i tak można było zapomnieć.

 

Zwracam uwagę że ja jako jedyny podałem info zgodne z rzeczywistością .

Do drugie to info miało w pewnym sensie sprowadzic na ziemię i pokazac jaka jest sytuacja.

 

Apeluje żeby jednak nie zamykac tego wątku . Cenzure już mieliśmy a jak ten wątek jest zamknięty to temat fuzji rozlewa sie na inne wątki. Co komu przeszkadza że ludzie piszą swoje przemyślenia na ten temat?

Mamy żenująco mało informacji na ten temat ludzi interesuje i dotyczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że start nC+ też jest uzależniony od renegocjacji umów z nadawcami. Jeżeli te pójdą gładko, to na wiosnę może ruszyć wspólna oferta. Jeśli będą problemy, to start wspónej oferty może się opóźnić.

Myślę, że umowy z nadawcami, to już są klepnięte.

 

Wspolna jedna oferta moze byc dopiero w grudniu a od marca czy kwietnia jakas wymiana kanalow dodatkowo platna.

Czego nie rozumiesz w zdaniu "wspólna oferta będzie na wiosnę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślę przypuszczenia że dla nowych abonentów na pewno będzie (zgodnie z informacja nc+) nowa juz wspólna oferta, co takich abonentów jak np. ja i wielu innych, którym umowa kończy się dopiero z końcem roku nc+ mogą tylko zaproponować dodanie pakietów płatnych nPremium, a n-sport na pociechę do pakietu głownego superpremium. Zmiana regulaminu z punktu widzenia finansowego drogo by ich kosztowała, przecież to jest tylko i wyłącznie biznes.

Jednak liczę na większą hojność nc+ i zmianę regulaminu już na wiosnę, no i oczywiście wypowiedzenie umowy, negocjacje, coś zaczeło by się dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...