Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

najlepszy to jest Andrzej Twarowski...i to jest zdanie 99% ludzi ktorzy ogladaja Premiership...a co do fuzji..dajcie spokoj...skoro ma byc 1 marzec to niech bedzie 1 marzec..wazne ze wszystkie najwazniejwze mecze LM beda juz do ogladaniecia w C+...w zime i tak graja tylko Angole wiec w świeta i nowy rok bedzie sie ogladac maraton angielskiej pilki :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy to jest Andrzej Twarowski...i to jest zdanie 99% ludzi ktorzy ogladaja Premiership

Wiem, że ten wątek powinien być o czymś innym ale jak czytam takie teksty to muszę skomentować.

 

Skąd wziąłeś te 99% ???

Może dobry jest z tekstu " zapinamy pasy i...." :wink:

Przeciętny komentator który nie psuje meczów ale też jego egzaltowany, mocno przesadzony ton niekiedy drażni.

Wystarczy posłuchać angielskie komentarze na BBC czy ESPN, żeby zrozumieć mniej więcej na czym polega dobre komentowanie piłkarskich meczów.

 

To tyle. Szkoda mi Laskowskiego. Nie komentował angielskiej ale był zdecydowanie najlepszym komentatorem w innych meczach. To właśnie jemu należało się stanowisko dyrektora sportu w Canal + z racji stażu, wieku, doświadczenia, wiedzy i fachowości. Niestety, jak to w życiu bywa wypromowali wymuskanego, grzeczniutkiego, nijakiego i bezbarwnego Smokowskiego. Nie dziwię że Jacek musiał odejść. Na układy nie ma rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniałem dekoder w punkcie i rozmowa o fuzji..a gostek wspomniał że pod koniec listopada "nie oficjalnie" ma być więcej szczegółów co do wspólnej oferty ale to na razie nie oficjalne bo takie info dostali ale tylko władza wie najlepiej....pozostaje czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie czemu od niedawna mam Fox HD odkodowane - czytałem tylko że jest odkodowane ale nie było info na jak długo i dlaczego.

 

Moim zdaniem enkowcy skorzystają, dostaną wszystkie kanały z plusikiem - u mnie w domu sporo się ich ogląda mini mini, domo, ale kino, planete - to są fajne kanały.

Ja się zastanawiałem co mogą dołączyć do pakietu kompakt + z enki i nie bardzo wiem co byłoby interesujące, może wojna i pokój , mgm hd, Polsat hd, może jak mam canal + to daliby npremium, może trochę dziecięcych byłoby więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...