Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

@MisiekPB Przeciez ten temat "wujka" juz był poruszany i min przez te informacje temat był zamnkniety.

Oczywiste jest, że jest część osób na forum pro-nc+, ale o wiele więcej jest zwykłych abonetów.

Nie znam osobiscie takiego abonenta, który bedzie się cieszył z utrudnień, a takimi utrudnieniami będzie planowane parowanie kart czy tez MR.

Każdy kto bezkrytycznie popiera lub próbuje jednostronnie tłumaczyć niepopularne decycje operatora, jest jego przedstawicielem, innymi słowy za to mu płacą, i nie ma się co dziwić takim zachowaniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sagemcoma tez mam, ale ja nie kupowałem po to aby zmieniac zawód na programiste.

 

@ste100 z tego co zrozumiałem to odbiór będzie mozliwy na starych dekoderach np. SagemCom od C+ do czasu przejscia na nowa oferte nc+ w ramach migracji, lub do końca obowiazywania starej umowy terminowej na okres minimalny.

Przykładowo dzisiaj podpisujesz umowe z C+ na 18 m-cy to powinieneś miec zagwarantowane 18 m-cy na sagemcomie, zakładam ze np. po 9 m-cach chcesz miec oferte z nc+, wtedy dobrowolnie sam przechodzisz na nc+ i dostajesz już prawdopodobnie nowy dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi

No niestety ja nie jestem w tak dobrej sytuacji, bo umowa wygasa mi w czerwcu, a nową mogę podpisać... od 1 kwietnia, czyli już tylko z nc+.

Dzwoniłem do C+ by pozwolili mi przedłużyć w marcu, jeszcze w ramach C+, ale przed 1 kwietnia nie będą ze mną rozmawiać.

Na ofercie NC+ zupełnie mi nie zależy, bo nie ma w N-ce nic wartego zainteresowania, no może poza Discovery Historia. Wszystko inne mam już w ramach C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, chodzi właśnie o to że jestem uczciwym abonentem i w takie rzeczy nie chcę się bawić, a rodziców w takie rzeczy nie będę mieszać.

Chcą wprowadzić te parowanie niby po to aby ukrócić piractwo, a już widziałem na innych forach tematy gdzie wyśmiewali te ich parowanie i już publikowali sposoby jak to ominą, więc po co to wprowadzają ?

Jedynie co robią to utrudniają życie uczciwym ludziom, a nawet wręcz zachęcają do lewych rozwiązań.

Chciałbym po prostu mieć jeszcze w kwietniu możliwość pozostania z C+, bez przymusu przejścia do nc+.

Jestem w tej chorej sytuacji że umowa kończy mi się w najgorszym możliwym momencie i nie mam żadnej możliwości wyboru - albo nc+ albo wypad.

 

Nie podoba mi się to, a jak znam życie po zobaczeniu cennika nc+ to już w ogóle pozbędę się wszelkich wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy po fuzji jeśli bd chciał migrować do NC+ to muszę podpisać nową umowe? bo obecną mam do końca czerwca

Tak będziesz nową umowę podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nadal jest kombinowanie. I do tego przez 3 miesiące musiałbym płacić podwójnie.

 

Czy w Polsce nie można załatwić sprawy jak należy ?

Kiedyś było takie powiedzenie: klient nasz Pan.

Dziś jest takie powiedzenie: nie podoba się to spadaj.

 

Ciekawe czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przewidzenia. Pozostawiając stare kanały pozbawiają ludzi prawa do wypowiedzenia umowy.

 

Na transponderach mają wystarczającą ilość miejsca żeby uruchomić nowe kanały w "polskim HD" z połączoną ofertą i zachować stare, co uniemożliwi starym abonentom rozwiązanie umów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...