Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Była już o tym mowa. Nowa platforma będzię bazować na dekoderach ADB oraz Conax (parowanie).

Ci wszyscy którzy mają podpisaną umowę na C+ czy n, pozostają na takich warunkach jakich mają w umowie. Póżniej muszą migrować na nowe warunki nc+ wraz z przymusową wymianą sprzętu na ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już o tym mowa. Nowa platforma będzię bazować na dekoderach ADB oraz Conax (parowanie).

Ci wszyscy którzy mają podpisaną umowę na C+ czy n, pozostają na takich warunkach jakich mają w umowie. Póżniej muszą migrować na nowe warunki nc+ wraz z przymusową wymianą sprzętu na ADB.

 

Czy to jest potwierdzone? Powiem szczerze, ze strach sie bac i wcale mi to nie pasi. ABSOLUTNIE!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzejgratis. napisane jest w artykule satkuriera "Wiadomo, że przyjęto zasadę, że dekodery nbox od ADB będą dominować w najbliższym czasie, a Pace PVR i Sagem PVR od CYFRY+ głównie posłużą do przejścia z SD do HD. Przewidywane jest wprowadzenie jeszcze w tym roku kolejnej generacji dekoderów PVR.'' w moim rozumieniu,że dekodery ADB,przynajmniej te obecne,bedą tylko przez jakiś czas. Poza tym to nie problem przez satelitę puścić softa,który zmieni czytniki w ADB na Nagrę lub Mediaguard. Tych dekoderów jest mniejszość,więc jeszcze wymiana kart będzie,w conax jest ich mniej.Tak wiec bardziej opłacalne będzie pozostawienie kart c+.Tak mi się wydaje. Pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą wymianą anten to nie siejcie fermentu bo nikt nikogo nie zmusza do wymiany anteny!

https://satkurier.pl/news/82153/pierwsze ... -o-nc.html

niby nie zmusza ale jak będziesz miał sprawę techniczną do załatwienia to najpierw będziesz musiał sobie 80-tke założyć bo Ci z klucza powiedzą,że to wina anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Poza tym to nie problem przez satelitę puścić softa,który zmieni czytniki w ADB na Nagrę lub Mediaguard. Tych dekoderów jest mniejszość,więc jeszcze wymiana kart będzie,w conax jest ich mniej.Tak wiec bardziej opłacalne będzie pozostawienie kart c+.Tak mi się wydaje. Pożyjemy zobaczymy

Przecież Cyfra tv pisał, że SECA zostanie wywalony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej powiem swoje; wyszło [beep] coraz więcej userów ma [beep] cas7 i N to deto dobijanie kart...RSA z każdego boxa( HW parowanie jeszcze w wersji No publik po 1000zł za oscam+ dane) i to ma sens???Dla mnie nieporozumienie i sianie zamętu.Nie ma nigdzie podkreślam NIGDZIE napisane iż tunel seca wyłączą! Mowa jest o Nagrze i CONAX ale przecież nagra jest od dawna w cyferce...a to że działa niejako tunelowo to nie ma znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nagra odpadnie to raczej kwestia ilości dekoderów, byli abonenci C+ będą posiadać około 90% dekoderów od ADB to zwyczajnie wyłącza Nagre/Seca żeby nie utrzymywać zbędnych systemów kodowania. Tunery ADB są bardzo dobre, myślę że wreszcie narzekania się skończą, no chyba że przez duże ilości zamawianych dekoderów jakość spadnie, ale myślę że sobie na to nie pozwolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten watek juz jakies 60 stron i nachodzi mnie mysl ze jedynymi ktorzy zyskaja sa abonenci N.Niestety ja jako abonent X trace super multiroom,beda mi wciskac dekoder ktorego nie chce(ze niby super,hiper)...Co dostane w zamian? Fox HD-jedyny godny mojej uwagi?

Swoja droga wlasciciele Clone +( Pych) i innych splitterow musza byc juz niezle po*rani bo beda mogli swoj sprzet -wiadomo... :D Musze swoj sprzedac czym predzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam , że jest to dalece nie w pożądku że nie będe mógł korzystać ze własnego dekodera .

Zakupiłem na własność Philipsa 6201 specjalnie do Mulitroomu aby nie płacić dzierżawy , a teraz co mam z nim zrobić .

Cyfra wydymała swoich abonentów , stracona kasa .

Dość tego dymania , ciekawe co jeszcze wymyślą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...