Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze nie che mi się przekopywać przez cały wątek , posiadam cyfrę plus z dekoderem sd , niedawno zmieniłem tv i potrzebuje tunera hd , czy fuzja-jej skutki powinny jakoś wpłynąć na moja decyzję o zakupie tunera hd , wstrzymać się bo ....... , do kiedy ?

 

Na dziś lepiej czekać, ... do końca lutego powinniśmy prawie wszystko już wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nowa platforma nC+

pozwoliła na korzystanie z karty na dekoderach własnych z uniwersalnym czytnikiem kart

niech zakodują w nagre TYLKO NIECH NIE PARUJĄ i bardzo szkoda Multiroomu od Cyfry+ ,bo był wygodny bez zbędnych kabli , routera , konfiguracji tylko podłączenie dekodera włozenie karty i wszystko OK działało , a na forum N i SatKuriera czytam ,że tem multiroom od N to się tnie.

Dzwoniłem dziś na infolinię CYFRY+ i zapytałem o nC+ i nowy multiroom , dekodery i ewentualnie parowanie kart. Pani konsultantka powiedziała ,że abonenci CYFRY+ dużo zyskają i ,że fuzja na wiosnę a odnośnie multiroomu , dekoderów od N i ewentualnego parowania kart nic się nie wypowiedziała.

Oby tylko nowa platforma nC+ pozostała przy nie parowaniu kart , nich zablokują Splittery , niech zmienią multirroom jak już chcą ograniczyć dostęp , ale nie parujcie kart dajcie możliwość używania własnego dekodera!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv, powiedz jeszcze czy karta w czytniku bedzie dzialala w Digyboxxie i czy bedzie go mozna uzyc w multiroomie. Pytam bo zamienilbym jeden dekoder wlasnie na Digyboxxa.

 

Pawop, czepiasz sie slowa. Lifting czy nowa konfiguracja to co to za roznica. Wiekszosc kanalow i tak przeciez zostanie.

Witam, przecież cyfra.tv parę stron wcześniej napisał że będzie ten Digyboxx wspierany ponieważ ma autoryzowany czytnk Nagravision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jak pisze @lucius będzie oferta migracyjna i dla tych co nie zmigrują tylko będą "tkwić" przy starym, to przy usunięciu jakiegokolwiek kanału będzie możliwość wypowiedzenia umowy. Nie będzie negocjacji aneksów do starych umów bo nc+ nie będzie zależało na kontynuacji, zaproponują przejście do nc+ lub zdanie sprzętu.

Ciekaw jestem jak będą wyglądały oferty migracyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nich zablokują Splittery (...) ale nie parujcie kart

Niestety, ale te 2 stany rzeczy wzajemnie się wykluczają. Splittery działają właśnie dzięki braku parowania kart.

A Sagemcom? Nie jest sparowany i nie działa splitter! Jakby się chciało to można ale na pewno nie będzie się chciało. Upieką kilka pieczeni na jednym ogniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ile można spekulować. Będzie parowanie kart, nie będzie parowania kart. Jeżeli nawet nc+ sparuje karty z modułami, to w czym problem. W Cyfrowym Polsacie też karty są parowane z modułem dostępu warunkowego i jakoś można korzystać z oferty tej platformy na własnym tunerze. Osobiście nie wierzę w to, że zmuszą nas abonentów do korzystania jedynie z dedykowanych dekoderów. Oczywiście mogą próbować ograniczyć multiroom, ale własne tunery na pewno zostaną. Nie wierzę, że nc+ strzeli sobie na wstępie w stopę. Można tak dyskutować przez cały miesiąc a i tak nic z tej dyskusji nie wyniknie. Denerwują mnie jednak takie przecieki, które wprowadzają sporo niepotrzebnego chaosu informacyjnego. Wiem, że koledzy chcieli dobrze. Ale sami widzicie, co z tego wyszło. Puściliście odrobinę "pary z gęby" i namnożyło się gdybań, spekulacji. Czasami jak nie można podać pełnych szczegółów, to lepiej nie pisać nić, bo potem zaczyna się radosna twórczość, co niektórych. Sam jestem ciekaw jak to będzie wszystko wyglądało, ale wiem, że do wiosny jest niedaleko. Za miesiąc może dwa wszyscy będziemy mądrzejsi i będziemy mogli wówczas lub narzekać na nc+ lub ją chwalić. Na razie, czekajmy. Nic innego nam nie pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał, ze nowa oferta będzie od końca lutego początka marca.

Tak więc powinni już wysyłać nowe umowy dla nas wszystkich - wszystkich abo z Nki i wszystkich abo z C+.

Z tym, że wielu nas jest i druk kosztuje, to ogromne koszta są wysłania takiego papierku nawet. Nie wiadomo, ilu to podpisze, itd.

 

Tak więc uważam, że najpierw zobaczymy na dekoderach Nki i C+ w formie elektronicznej nową umowę. I przeczytamy to wszystko i będziemy mogli się zgodzić lub nie na taki manewr.

To byłoby najtańsza forma i najlepsza.

 

Tak samo jak dostajemy rachunek na dekodery nbox, nie wiem jak to jest w C+, tak samo mogliby wysłać w tej formie regulamin. 1 regulamin do pakietu takiego, 2 regulamin do pakietu innego, 4 regulamin do pakietu full max.

 

Bo tak czy siak gdyby listownie chcieli wysłać nam regulaminy musieliby wszystkie na raz, bo jeden na pewno chciałby mieć full pakiet, inny średni a inny najniższy.

 

Tak więc może pójdą tym tropem jakim napisałem. Taniej i efektywniej byłoby dac nam nowy regulamin na dekodery. To chwila roboty, my odbieramy w ciągu kilku chwil i czytamy. Jak się zgadzamy dzwonimy,oni nam dopiero wtedy wysyłają ten jeden jedyny regulamin podpisujemy i narazie.

Lub jeździ kurier w danym powiecie np, i w tym samym czasie jeździ i zbiera podpisy do nowych umów. Tanio by było i bez kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli migracja to nawet i lepiej i taniej niż wysyłanie tony listów do abo.

Wtedy w naszej kwesti będzie czy chcemy.

 

Tylko kwestia jest jedna. Zmigrować na co? Ktoś nie ma neta, to skąd będzie wiedział jaka jest pakietyzacja?

 

Nie zadzwoni i powiem: Pani ja chciałbym oglądać to co oglądałem i Pani powie dobra. A tu koleś zaskoczony bo rachunek 30 zł droższy za to samo.

 

Powinno być chociaż podane jakie pakiety, ile itd. I to właśnie elektronicznie lepiej powysyłać abo, niż listy wysyłać bezsensu i za gruby hajs.

 

W Cyfrowym Polsacie migracja do łatwiejszych należy, bo każdy wie co doszło i gdzie. Tam oferta się nie zmienia. Tu w nowej platformie trudniejsza sytuacja jest bo oferta się zmienia i to ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...