Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Może się mylę ale myślę że zmiany nfilm na npremium to tak naprawdę lanie wody, myślę że po fuzji może to wyglądać tak :

canal+ - npremium1

canal+film - npremium 2

canal+gol - npremium 3

canal+sport - npremium 4

alekino+ - mgm hd

taka konsolidacja wyjdzie tylko na + ,po 1 nie trzeba 2 x miejsca na transporterach po 2 ujednolicenie oferty, w polsce nie może być 3 paczek kanalów premium po prostu nie ma tylu wytwórni , to samo dotyczy sportu LM nie zapcha się kanału sport .

poza tym cena npremium dziwnie przypomina standardowe ceny paczki canal+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij MGM HD jest o 100% lepsze od Ale Kino+ nie wyobrażam sobie likwidacji czegoś co jest dobre !!! nPremium raczej do likwidacji, choć nie jest to pwene na 100%, równie dobrze można było pozostawić nFilmHD i nie bawić się w tworzenie nowych "lipnych" kanałów to jest świadome wyrwanie kasy od abonentów i póki chwyt będzie udany będą usilnie utrzymywać kanały nPremium dla zysków, po za tym TO JEST POLSKA i w tym kraju wszystko jest możliwe, jak będą chcieli to zrobią, zostawią pakiety C+ i nPremium, albo coś co przypomina "N" zlikwidują a my na to wpływu nie mamy, radzę poczekać na oficjalne info a nie "nakreślać" swoje wizje jak będzie, "my" i tak za to zapłacimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij MGM HD jest o 100% lepsze od Ale Kino+ nie wyobrażam sobie likwidacji czegoś co jest dobre !!!

 

Skoro porównujesz, to rozumiem, że masz (niedawno miałeś) oba kanały. Dlatego nie rozumiem, że nie zauważasz podstawowej różnicy między tymi kanałami - dużo uboższej oferty programowej MGM HD. Na tym kanale jest po prostu dużo mniej tytułów, więc te które są, powtarzają się częściej w ramówce. Na Ale kino pokazywane są też lepsze filmy, ale to już rzecz gustu i moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz to rzecz gustu, mam obie stacje i "moim zdaniem" MGM HD jest ciekawsze, nie jestem telemanem który siedzi 24/h przed telewizorem, na MGM HD jest więcej filmów które według mnie są lepsze, na Ale Kino+ film który ostatnio oglądałem to "Zły Mikołaj" pozostałe odpuszczam bo mnie nie interesują. MGM HD to tylko jeden z moich ulubionych kanałów, pozostałe to TV 1000 i Wojna i Pokój. I moim zdaniem była by to duża strata gdyby doszło do likwidacji MGM HD i Wojna i Pokój, bardzo brakowało by mi tych stacji.

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...