Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam

proszę o pomoc

korzystam z clone + już przeszło 2 lata na dekoderze opticum x402p i na starym małym dekoderze od cyfry chyba pace, zdarzały się czasem przycinki ale sporadycznie dało się spokojnie oglądać teraz dokupiłem drugi x402p i przy oglądaniu na 3 odbiornikach lub tylko 2 przycinki są straszne często pojawia się napis włożono kartę slot 1 lub po angielsku nie ma takiego programu oczywiście to tylko na x402p oprogramowanie na dekoderach aktualne już sam nie wiem co robić oczywiście na tym starym dekoderze od cyfry córka praktycznie oglądać nie może bo praktycznie co 1 minute trzeba wyjąć i włożyć kartę aby obraz był przez te parę sekund poproszę o jakąś poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem na razie coś innego wgrałem w spliter starsze oprogramowanie z października 2011 bo miałem taki problem że karta gasła całkowicie w tym starszym małym dekoderze od cyfry wkładałem do dekodera świeciły się diody i po pary sekundach gasły . po wgraniu tego starszego softu n arazie śmiga już z godzinkę bez zawieszki

może to pomoże zobaczymy dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie stanąłem przed dylematem związanym z zakupem Splittera. Prześledziłem cały wątek i .... w jednym z ostatnich postów czytam:

 

przez hanys » 29 kwi 2013, o 09:57

 

spliter to sie kupowalo pare lat temu.

teraz to sie tylko czlowiek modli zeby jak najpozniej wylaczyli seca, :oops:

 

.......... i niestety zaczynam się wahać! Proszę o opinię w tym temacie, czy warto wydać 700 zł (bo tyle cała instalacja może mnie kosztować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny temat,to jak wróżenie z fusów sam musisz podjąć decyzje.Ewentualnie możesz wybrać coś tańszego po co od razu wydawać siedem paczek?

 

rachunek jest prosty:

- RFLink 600

- 2x karta RF600

- 1x antena obwodowa

- 1x antana kierunkowa ( bo "pokoje" w których są odbiorniki są oddalone o jakieś 500m.)

to ja ci proponuje diviso air.dużo dużo mniej wydasz,bo masz możliwość podłączenia 2 tunerów w domu przewodowo a resztę po wifi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem na razie coś innego wgrałem w spliter starsze oprogramowanie z października 2011 bo miałem taki problem że karta gasła całkowicie w tym starszym małym dekoderze od cyfry wkładałem do dekodera świeciły się diody i po pary sekundach gasły . po wgraniu tego starszego softu n arazie śmiga już z godzinkę bez zawieszki

może to pomoże zobaczymy dam znać

To co zrobiłeś to najlepsze rozwiązanie. Ja od dłuższego czasu jadę na sofcie 3.0 (clone+) i nie ma żadnych zwiech. Przy próbach z nowszymi softami zawsze się coś zawieszało. Czasami (raz na parę miesięcy) muszę o parę centymetrów zmienić miejsce głównego serwera clone+. Być może zakłócenia od sieci wi-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może to już było tutaj wcześniej poruszane, ale tego nie znalazłem. Ja posiadam już spliter (Big Cart Spliter II) i właśnie kończy mi sie umowa, także jest możliwość wziąść jakiś dekoder z NC+. Czy wiecie może które z obecnie oferowanych przez NC+ chodzą bez problemu z spliterami, bo z tego co słyszałem to Sagem nie działa, ale czy któryś jeszcze? A jak współpracują z spliterami te z dyskami HDD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...