Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Spliter ver. 1.3 HD ready, sygnał rozdzielony na dwa tunery Pace SD oraz Pace HD 500Gb. Pojawił mi się dziś problem, nie działa mi ten drugi dekoder "komunikat, że źle włożona karta" próbowałem na wiele sposobów nic nie pomaga. Korzysta ktoś z tego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Spliter ver. 1.3 HD ready, sygnał rozdzielony na dwa tunery Pace SD oraz Pace HD 500Gb. Pojawił mi się dziś problem, nie działa mi ten drugi dekoder "komunikat, że źle włożona karta" próbowałem na wiele sposobów nic nie pomaga. Korzysta ktoś z tego dekodera?

 

Ja posiadam pace sd i sagem sd splitter rf link 100 i na razie śmiga mam też Pace HD 500Gb ale w nim siedzi karta od multiroomu cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Spliter ver. 1.3 HD ready, sygnał rozdzielony na dwa tunery Pace SD oraz Pace HD 500Gb. Pojawił mi się dziś problem, nie działa mi ten drugi dekoder "komunikat, że źle włożona karta" próbowałem na wiele sposobów nic nie pomaga. Korzysta ktoś z tego dekodera?

Co prawda mam wiekszy podział ale czasami przy wyciągnieciu karty pojawia sie taki komunikat i wtedy restart (wyłączenie z gniazdka lub wyłącznikiem jeśli takowy posiada ) tunera zawsze pomagał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zdecyduję na najem dwóch tunerów C+, zanim wyemigruję do NC+ (jeśli tam każą płacić za nie to rozwiązuję umowę). Który byście radzili wziąć pod RFlinka Pace'a czy Philipsa? Planuję ewentualnie zamiast jednego z dwóch tunerów wziąć Sagemcoma, oczywiście nie pod Splitter, bo te nie działają, ale do MR, który mam z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla obecnych/starych abonentów C+ dają za free BOX+ podczas rozmowy z konsultantem dowiedziałem się, że są 2 opcje BOX+ Sagema i BOX+ Phillipsa; dawane w salonach na identycznych zasadach uzależnionych jedynie od dostępności. Umowę dziś przedłużyłem czekam na kuriera, karty nowej nie dostanę. Konsultant jednoznacznie powiedział mi, że karty nie są parowane dla klientów cyfry i że na nowych dekoderach moja stara karta będzie śmigać, szukam BOX+ Phillipsa z nadzieją, że pójdzie na splitterze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dostałeś go teraz czy już wcześniej miałeś? Kojarzysz jaki to jest model wg producenta?

 

Odnośnie tego co pisałem wcześniej... Obdzwoniłem dziś 6 salonów nc+ i mają tylko box+ sagema.. czekam na odpowiedź z jednego salonu bo niby jest szansa.. ale zaczynam wątpić.. w centrum cyfry + w Poznaniu nie mogę sie od godziny dodzwonić.. zaraz się okaże, że chociaż działa na phillipsie to i tak się go nie dostanie nigdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, prośba o poradę techniczną. Mam Cyfrę rozdzieloną do czterech pomieszczeń splitterem Home Big Pro. Lata całe działało cacy, nagle okazuje się, że kabel antenowy idący do salonu jest uszkodzony i nie daje sygnału. W sąsiednim pokoju mam kabel działający. Pytanie moje brzmi: czy muszę kombinować z ciągnięciem kabla od konwertera (który, oczywiście, kupiłem nowy, nie wierząc w tajemnicze i nagłe uszkodzenie kabla) czy wystarczy, jeżeli rozdzielę jakimś rozdzielaczem kabel z sąsiedniego pomieszczenia? Czy każdy z dekoderów musi mieć bezpośrednie dojście do konwertera, czy mały rozdzielacz w niczym nie przeszkodzi?

Czy padł Wam kiedyś kabel ot tak? Zakuty w ścianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam od wielu lat spliter GreenEight ServerRFLink600 juz od kilku dni przeszedłem z C+ do NC+ i wszystko fajnie działa na róznych tunerach HD (Humax) i SD. Ale pewnie niedługo zniknie lista kanałów SD to chciałbym wymienić dwa tunery SD (stare dobre pinoeerki) na jakies tunerki HD.

Może mi ktos polecic jakiś sprawdzony tuner HD z moim spliterkiem.

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź.

Jestem tutuaj zupełnie nowy ale przebrnołem przez strony tego wątku i w temacie legalności splitera to juz w 2008r dzwoniłem do cyfry o przesłanie uprawnien (kiedys nie było automatu przez telefon, tylko pani wysyłała) ze mam spliter a pani ze ok moge uzywac i Cyfra nie widzi problemu. A tu czytałem jeszcze w wątkach z 2012 i 2013 ze nielegalne. Chyba piszą to ci co nie mają spliterów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...