Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Diviso. Od 6 kwietnia pojawiła się nowa wersja oprogramowania , w której dodano wsparcie dla nowego protokołu używanego przez kartę Cyfry+ co pozwala na pracę z tunerami VU+ (oraz być może innymi).

 

Wie ktoś może, które modele tunerów są VU+? Czy ta aktualizacja przypadkiem nie wprowadza możliwości współpracy z Sagemcomem? Ktoś już może to sprawdzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych nowym softem 2.6 do splittera divISO dzwoniłem do właściciela i powiedział ze jest juz pod Sagemcomem, ale to testowy soft i żeby sie nie za bardzo napalać ze będzie chodził z tym dekoderem w stu procentach, powtarzam ze jest to testowy soft gdzie swoje uwagi można zgłaszać na ich maila jak komu działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z spliterem diviso przewodowym. Podpiąłem już kabel od satelity i dekoder. Po włożeniu oryginalnej karty cyfry+ wszystko ładnie działa, natomiast w momencie jak wkładam oryginalną kartę do splitera, następnie kartę przewodową splitera do dekodera, to lampka się ciągle świeci na czerwono, natomiast na ekranie pojawia się sam pasek programu, nie ma obrazu ani głosu. Do tego ten pasek ciągle miga (pojawia się i znika), oraz dioda świeci się stale na czerwono. (Zaraz na początku zaświeciła się na pomarańczowo). Co może być nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem producenta Clone+ o sprawę Sagecomów i dostałem taką odpowiedź:

 

[...] W tej chwili, po publikacji oprogramowania w wersji v3.6.0.0 (beta -testowa), staramy się pozyskać jak najwięcej opinii od użytkowników urządzeń Clone+, którzy w swoich konfiguracjach posiadają tuner Sagemcom DSI87 HD. Większość z nich potwierdza poprawne działanie urządzeń Clone+, jednak mogą pojawić się pewne egzemplarze tego odbiornika, które nie będą współpracować z kartami klienckimi CRF150. Obecnie trwają prace nad finalną wersją oprogramowania pod te tunery, która najpawdopodobniej pojawi się w przeciągu kilku, kilkunastu tygodni. Natomiast jeśli Pan nie chce czekać na takie rozwiązanie, to sugerowałbym wymianę odbiornika na inny np. Pace lub Philips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot. Pace pvr 500g nie dziła mi ze spliterem http://www.splitery.republika.pl/pud.jpg . Na orginalnej karcie działa. Jak podłączę spliter to na drugim dekoderze (opticum) wszystko smiga a na pace pvr wyskakuje: włóż kartę... Obie karty klienckie działają - sprawdzone. Jakieś sugestie?? W temacie o Pace pvr hd 500g kolega napisał: zresetuj kartę w spliterze. Ale jak? Jak możecie wytłumaczcie mi jak chłopu na miedzy ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzejnik, czy mam nowy soft to niewiem. Ale to moze być przyczyna. Splitter mam ok 6 miechów a teraz ojciec przedłużył umowę z Cyfrą i wziął Pace Pvr i miało działać. A tu lipa... Wogóle na tym splitterze nic niepisze jaka nazwa, model. Pamiętam tylko, że to jakaś wersja "leśnego dziadka". Wiesz moze/lub ktoś inny gdzie znaleść i jak wgrac nowy soft pod ten spliter ?? Pozdro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...