Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze cos kombinuja. Mam spliter na Atmelu i zauwazylem nastepujacy problem. Wczoraj wyszukalem od poczatku programy i po wlaczeniu na jakis program mialem informacje o braku uprawnien. Musialem wlozyc karte do PHILIPSA PVR HD przelecic wszystkie programy tak zeby na sekunde conajmniej pojawil sie dany program i wtedy spliter zaczal dzialac. Dzis wlaczylem dekoder i mialem ten sam objaw znow pomogla taka sama procedura. Nie wiem jak na innych spliterach ale to zaczyna byc w kurzajace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęscie nic takiego się nie dzieje. Jedyne co zauważyłem to to, że na kartę kliencką siedzącą w module od C+ nie przechodzą automatycznie uprawnienia. Trzeba wyłączyć tuner z prądu i włączyć ponownie. Na modułąch Aston 2.17/2.19 oraz PowerCam to zjawisko nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponieważ przycinki nie występują ciągle oni testują utrudnienie nam podzialu i tyle to fakty tylko po cichu....A wracając do tematu to bardzo ładnie śmiga c+ na splitterkach bezprzewodowych np smartwi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz mam dylemat. Mam 3 abonamenty (2x cyfra+ i 1x CP). Z dwoch zrezygnowalem i zostawilem tylko cyfre+ z mysla ze kupie spliter bezprzewodowy smartwi. Ale teraz nie wiem czy jest sens wydawac 500 zl zeby potem wyrzucic to do kosza skoro na dniach cyfra moze wprowadzic jakies zabezpieczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany mogą dotknąć tylko powyżej 2ch odbiorników :D . ps kolego dwóch a nie ''dwuch'' uno tylko sie bawią i w sumie nie wiadomo czy ten pomysł im wypali bo i legalni miewają problemy;) np na tunerach PVR;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem C+ i chciałbym rozdzielic sygnal na 2 tv.

Posiadam 2 dekodery:

Strong 6880

Mediasat ( nie wiem jaki model ale to ten ze strony C+)

I mam takie pytanie, a mianowicie czy ten splitter bedzie z tymi dekoderami wspolpracowal??:http://www.allegro.pl/show_item.php?...a%3E%3C%2Fi%3E

czy może lepiej ten: http://allegro.pl/item538672227_splitte ... centa.html

Co jeszcze potrzebuje aby rozdzielic sygnal?? Konwerter twin musi byc?? Zastanawiam sie nad rozwiazaniem podpiecia miediasata do stronga, poniewaz ten strong posiada wyjscie na kabel do anteny do innego dekodera. Moge tak zrobic?? Bedzie to dzialalo?? Napiszcie co jeszcze jest mi potrzebne i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem sie jako amator odnosnie rozdzielana sygnalu przez splittery. Wydaje mi sie ze cyfra nie bedzie mogla ograniczyc rozdzialu do 2 dekodery lecz do 4. Powod? A jak ktos ma dekoder z nagrywaniem to przeciez sygnal juz jest dzielony na 2 z karty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie do 2ch splittery ograniczą przecież napisałem jasno niektóre karty są wadliwe i nawet na pvr zacina xD Najłatwiej ograniczyć do 2ch splitterow a więcej chcesz płać im za multiroom cichaczem niby to zamierzają ograniczyć no ale.... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wtedy opcja multiroom jest możliwa ale chodzi mi o to że obecne splittery ograniczą na 2;] a ich multirooom będzie bez ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie korzystam z dekodera Strong 6860. Mam jednak nie wykorzystany stary dekoder Pioneer 1330 i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość by za pomocą splitera odbierać programy C+ własnie na tym dekoderze.

 

Jeżeli jest taka możliwość to jaki najlepiej spliter kupić ?

Aha. Jeszcze jedno. Odległość między dekoderami to jakieś 15 metrów.

 

PS.

No chyba że jest jakaś inna możliwość wykorzystania Pioneer’a. Mam do niego nieaktywną oryginalną kartę C+ (tylko że nie tą nową co jest teraz tylko poprzednią wersję).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

jestem tu nowy, mam niezbyt wielkie pojęcie o rozdzielaniu sygnału z C+ więc chciałbym zasięgnąć Waszej rady.

Sprawa u mnie wygląda następująco:

mam zamiar rozdzielić C+ na dwa odbiorniki [jeden Philips DSX 6010 (był w zestawie z c+) oraz drugi Ferguson FK 6900 CR (mam zamiar dopiero go kupić)]. Do rozdzielenia sygnału chciałbym wykorzystać ten oto splitter :censored: Mam pytanie odnośnie tego sprzętu - czy ktokolwiek już go ma :D i czy wszytko sprawnie działa. Chciałbym uniknąć jakiegokolwiek rozczarowania w przypadku złego działania lub zacinania się programów. Chodzi mi głównie o splittery przewodowe (głównie ze względu na $).

Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Jaki splitter wybrac dla cyfry+ dla 4 tunerow? SmartWi czy rflink100 ?

 

 

Posiadam rflink100 i jak najbardziej polecam. Przed zakupem pożyczyłem od znajomego smartWi (ver 06) i i cąły czas zwiechy i zacinki obrazu miałem na rflinku wszystko hula jak potrzeba. Ma dużo lepszy zasięg. Polecam w 100% Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie do kogoś, kto używa RFLinka100 - jakie są wymiary klienckiej karty bezprzewodowej? Mam wrażenie (najpewniej słuszne:P), że jest sporo większa od zwykłej karty abonenckiej. Pytam, gdyż mój tuner (Globo HD S1) ma zamykaną klapkę na karty i jestem ciekaw, czy zamknęłaby się z tą kartą w środku...

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie do kogoś, kto używa RFLinka100 - jakie są wymiary klienckiej karty bezprzewodowej? Mam wrażenie (najpewniej słuszne:P), że jest sporo większa od zwykłej karty abonenckiej. Pytam, gdyż mój tuner (Globo HD S1) ma zamykaną klapkę na karty i jestem ciekaw, czy zamknęłaby się z tą kartą w środku...

 

Pozdrawiam:)

 

 

Klapka raczej na pewno się nie zamknie karta wystaje z tunera równo 4,2cm a orginalna cyfry może 0,2cm Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi:)

 

Znalazłem taką przedłużkę uniwersalną, która umożliwia zamknięcie klapki - chyba na to się zdecyduję, zapowiada się fajnie, a czy będzie się też tak sprawować? Zobaczymy, 45 zł to nie majątek:)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...