Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie moze czy jest obecnie jakas promocja na pakiet Canal+ HD?

 

Kiedys bylo 20zl na 9 miesiecy ale to juz podobno nieaktualne, dostal ktos ostatnio taka albo podobna propozycje?

 

mi udało załapać się na początku stycznia na canal+ za 20 zł ale tylko dlatego że koleś z obsługi klienta zawalił i tak ze mną umowę podpisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedziec ile aktualnie kosztuje HBO

i czy moge tak np. zrobic

3 lutego dzwonie =biore HBO (27zł) a 29 marca dzwonie i rezygnuje z obcji premium HBO

czy cenna za te dwa miesiace bedzie np wynosiła 27:2 =13,50 zł czy to dobrze rozumiem

 

tylko prosze dobrzy ludzie napiszcie mi ile wynosi cenna HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Na początku grudnia brałem C+ z pakietem C+Kompakt i z tego co wiem to była promocja że miesiąc pakietu HBO był gratis, lecz teraz jest prawie koniec stycznia a pakiet HBO nadal u mnie działa. Czy ja muszę zadzwonić do C+ w sprawie rezygnacji z HBO czy oni sami z automatu to wyłączają ?? Jak w chodze do mojego ICA do pisze że mam aktywowany pakiet C+Kompakt, a o HBO tam nie ma wzmianki. CO robić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też włączyli w pierwszej połowie grudnia, za grudzień nic nie płaciłem, zapłacę tylko za styczeń / zresztą też nie gotówką, a punktami ze złotych plusów/, przed końcem stycznia poproszę o wyłączenie hbo. Od 1 lutego nie będę mógł oglądać tej opcji, oczywiście płacić też nie bedę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze czy jest obecnie jakas promocja na pakiet Canal+ HD?

 

Kiedys bylo 20zl na 9 miesiecy ale to juz podobno nieaktualne, dostal ktos ostatnio taka albo podobna propozycje?

 

Dzisiaj mi proponowali + HBO GO na 2 mies.

Hbo go jest tylko do linearnego HBo, a nie do C+/ wiec cos nie tak

czyli jak zadzwonie teraz to mi deaktywują hbo na końcu stycznia ?? i zapłace za ten pakiet tylko za styczeń ??

Tak, w kazdej chwili, a odlaczone jest z koncem miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się stało, że Cyfra z uporem maniaka (inaczej tego nie mogę określić) wciska HBO? Od kilku dni, o bardzo różnych porach, otrzymuję od nich telefony żeby sobie dołączyć HBO (19.90zł ze zobowiązaniem na 9 miechów + 2 miechy HBO GO), co telefon to coraz nachalniej chcą wcisnąć opcję. Nie jestem w ogóle zainteresowany HBO, tłumaczę że mam francuski C+ i paczkę Cinema gdzie lecą o wiele ciekawsze filmy (dla mnie) i nie potrzebuję do niczego HBO, prosiłem nawet o zaznaczenie w systemie żeby nie dzwonić do mnie z ofertami promocyjnymi (pracuję i mieszkam na pograniczu Francji i Szwajcarii, a jak złapię szwajcarską sieć to 6zł/min nie moje) ale oni dalej swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że mam Cyfrę we Francji? Wszystko zostało w kraju. Jakiś czas temu KE ogłosiła coś, że każdą platformę sat można używać wewnątrz UE (w ramach swobodnego przepływu usług i towarów) czy coś w ten deseń więc chyba jest to legalne...

 

HBO za te 19.90zł bym wziął ale nie ze zobowiązaniem na 9 miesięcy: na pół roku to jeszcze może ale 9 miechów to za dużo. HBO już nie jest tak dobre jak kiedyś. Miałem okazję ostatnio przetestować HBO GO na nbox recorderze z łączem 20 Mb/s i chodziło dość dobrze (choć jakość pozostawia trochę do życzenia), a na samym HBO przez cały urlop (blisko 3 tyg w okresie świąteczno - noworocznym) nie obejrzałem ani jednego filmu. Pamiętam, że kiedyś było HBO ze zobowiązaniem na 4 miesiące i z tego skorzystałem kilkakrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze kalkulujesz, z tym że przy tak małej róznicy cenowej ciagle musisz o tym pamietać.

Inny plus to w przypadku nieogladania, wyjazdu lub nawet chwilowych trudności finansowych, to wtedy przez okres jednego-kilku miesięcy mozna zrezygnowac z opcji dodatkowej, a wtedy juz efekt oszczędności znaczący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...