Skocz do zawartości

Sprzedaż platformy N coraz bliżej !


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie czy rzeczywiscie Vivendi nie zaklepala sobie wlasnie n-ki, uwzgledniajac poroniony cennik jak cyfra wprowadza, wyjasnia to tylko sytuacj ze pozbyli sie konkurenta. Normalie kapcie spadaja jak za zwykly kompakt hd krzycza 59zl, golasek bez HD 46, to jest drastyczna podwyzka i raczej bardzo malo konkurencyjna w stosunku do oferty n-ki chyba ze ta zniknie albo zostanie przez nich wchlonieta. Naprade zaczynam sie znowu bac :D

Puknij sie lepiej w czółko,wpierw sprawdź ile co kosztuje, a potem się wypowiadaj, bo kłamliwego marketingu nki tutaj nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Boskie człowieku, ale sadzisz byki!

A co do treści, to też niewiele w niej sensu - platforma normalnie działa, ludzie w niej zatrudnieni pracują, po sprzedaży firma ma tez normalnie działać. Ruchy z wprowadzeniem nowych kanałów to nic innego jak odpowiedź na poszerzenie oferty Cyfry. N-ka musiała zareagować i zrobiła to, bo kto stoi w miejscu, ten się cofa. Kanały HD z ich portfolio już dawno były w planach, teraz przyśpieszono ich wprowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy rzeczywiscie Vivendi nie zaklepala sobie wlasnie n-ki, uwzgledniajac poroniony cennik jak cyfra wprowadza, wyjasnia to tylko sytuacj ze pozbyli sie konkurenta. Normalie kapcie spadaja jak za zwykly kompakt hd krzycza 59zl, golasek bez HD 46, to jest drastyczna podwyzka i raczej bardzo malo konkurencyjna w stosunku do oferty n-ki chyba ze ta zniknie albo zostanie przez nich wchlonieta. Naprade zaczynam sie znowu bac :D

 

N-ka póki co nie chce odstawać więc też próbuje uatrakcyjnić ofertę.

 

Co do Cyfry+, niestety muszę się z Tobą zgodzić, masz rację że C+ zaczyna przycinać, na dzień dzisiejszy kanałów HD nie znajdziemy bez dodatkowej opłaty, w pakietach wyższych tj. C+ (start; kompakt; optimum) z wyjątkiem kanałów C+ (Canal+HD; Canal+Film HD; Canal+Sport HD) za dodatkowe kanały HD trzeba dodatkowo płacić i to tylko w pakietach C+Kompakt i C+Optimum (do pakietu C+Start nie można dokupić pakietu HD) zobaczymy jak będzie z firmowymi kanałami C+ jak zostaną wprowadzone czy będą dostępne tak samo jak C+ dla wszystkich czy też zostaną wrzucone do pozostałych kanałów HD za dodatkową opłatą, wyjątkiem jest Pakiet FULL "Canal+ HBO SuperPremium" w nim kanały HD są bez dodatkowych opłat, no ale za 99 zł to dziwne by było gdyby nie było kanałów HD.

 

Nadal obowiązujący cennik pakietów C+.

http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html#CANAL-STA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg To jest wlasnie ta czesc cennika ktora ci przytoczylem, za darmo HD beda ale w stosownych pakietach HD, niby darmo tylko pakiety podrozeja :P. Tak jak ci wczesniej przytoczylem kompakt HD 59, kompakt bez HD 46 i w start tez pewnie bedzie wersja "START HD", tylko nie tak za darmo jak sugerujesz. Coprawda to jest przytoczne wlasnie z wypowiedzi kogos w subforum cyfry co wlasnie twierdzi ze ma juz nowy regulamin i cennik tej listopadowej rewolucji w cyfrze. Nie wiem na ile to prawdziwe ale prwdopodobne.

 

Jesli to prawda to fakt przejecia n-ki przez Vivendi jest przesadzony przy tych niedorzecznych cena. Inaczej cyfra wklada sobie stryczek na szyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę was nkowcy zmartwić - kanały firmowe HD Cyfry będą od pakietu Start bez dodatkowych opłat ;)

Mnie to wcale nie martwi. Gdy już na 100% potwierdzi się zakup n-ki przez TW, prawdopodobnie dobiorę sobie do tego co mam Canal+ Start i będę miał wszystko czego mi potrzeba w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marioking, nie wiem której części zdanie "do każdego pakietu, od pakietu START" nie rozumiesz. regulamin opisuję sytuację obecną. Jeżeli jest tak jak twierdzisz, to pokaż mi gdzie tam są podane kanały PLANETE+HD, ALEKINO!+HD itp.

Napiszę po polskiemu: Cyfra doda do każdego pakietu swoje programy tematyczne w HD. W każdym pakiecie będą kanały HD od cyfry. Więc nie wprowadzaj w błąd.

 

PS. pakiet kompakt HD był wynalazkiem z zeszłego roku i początkiem stycznia został wycofany z obrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, twoja wersja zdarzen ozncza zalosna marketingowa zagrywke Cyfry, no bo sorry dwa kanaly HD na krzyz warte wspomnienia, gratis pelna geba, jest czego sie bac jak napisal andyg, konkurencja padnie na kolana.... ze smiechu :P I tyle, oznacza ze konkurencja bedzie i cos tam probuja dzialac a nie zdominowali i wyeliminowali konkurencje przez przejecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z powyzszego:

Według analityków, to właśnie ewentualne przejęcie telewizji "n" przez właściciela Cyfry+ może mieć dobry wpływ na polskim rynku płatnej telewizji. Wtedy w Polsce doszłoby do połączenia Cyfry+ z "n", a na rynku pozostałyby dwie platformy satelitarne, co miałoby wywołać ostrzejsza konkurencję z Cyfrowym Polsatem. Konsumenci mogliby liczyć na atrakcyjniejsze promocje i bogatsza ofertę.

Jestem dokładnie odwrotnego zdania niż ci "analitycy" którym nie wiadomo kto płaci. Zapewne ci dla ktorych miałoby to dobry wpływ :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że przy dwóch graczach jednak konkurencja się podniesie. CP będzie musiało teraz bardziej się postarać o klienta i wzmocnić ofertę, żeby klienci u Nich zostali. Prawa telewizyjne dla dwóch graczy też będą tańsze, bo nie będzie tego trzeciego co będzie podbijał stawki. Być może, to połączenie N-ki z Cyfrą w ostatecznym rozrachunku nie będzie takie złe. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie z przymrużeniem oka podchodze do tych news'ów o VIVENDI i TW. Mam nadzieję tylko, że wszystko wyjaśni się w październiku, bo nie mam ochoty przez kolejne kilka-kilkanaście miesięcy czytać wiadomości: w poniedziałek: TW bliski przejęcia TVN, wtorek: VIVENDI wraca do gry?, środa: Kto da więcej za TVN?, czwartek: VIVENDI szuka pieniędzy na TVN .... i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że przy dwóch graczach jednak konkurencja się podniesie. CP będzie musiało teraz bardziej się postarać o klienta i wzmocnić ofertę, żeby klienci u Nich zostali.

Że niby jak jest trzech to nie muszą? Proszę Cię...

 

Im większy wybór dla klienta tym lepiej dla konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Jess_lam - a, również jestem za połączeniem n-ki z cyfrą. Byłem klientem cyfry, polsatu, obecnie mam n-kę i jedno co mi w niej brakuje, to programów canalu +. Mamy HBO, mamy polsat w jakości hd, kanały BBC, Discovery itp itd... ale po połączeniu n-ki i c+, wraz z modułem polsatu, będe mieć wszystko z polsatem sport przy pakiecie mini max za 19 zł. Czekam na tą fuzję z niecierpliwością. A satkurier, niech wreszcie dowie się o jakimś przecieku faktów dot. fuzji w/w operatorów, lub też nie, bo takie wróżenie z fusów, to można na głowę dostać... Pozdrowionka dla niecierpliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że przy dwóch graczach jednak konkurencja się podniesie. CP będzie musiało teraz bardziej się postarać o klienta i wzmocnić ofertę, żeby klienci u Nich zostali.

Że niby jak jest trzech to nie muszą? Proszę Cię...

 

Im większy wybór dla klienta tym lepiej dla konkurencji...

 

 

Obecne działania CP pokazują, że jednak chyba nie muszą. Cyfra bije się z N-ką a Oni mają swoich abonentów i jeszcze ich doją długimi umowami. Zostaję przy swoim stwierdzeniu, że lepiej będzie jak będą dwie platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy CP o cokolwiek się "bije"? Nie. Zawsze, gdy są jakieś przetargi na ważne prawa ligowe w sporcie ( nie siatkówki czy MŚ/ME w piłce nożnej ) lub prawa filmowe to zawsze walczą o to Cyfra+ i ITI/N ( nie licze też praw otwartych do LM lub całej LE - gdyż po prostu nie było chętnych to CP je sobie wzięło za grosze ). CP zawsze ma to gdzieś, bo i tak wie, że swoim klientom, którzy nie oszukujmy się - nie są bogaci i zazwyczaj pochodzą z małych miasteczek lub wsi - nie sa potrzebne takie "ekstrawagancje".

 

Prawa filmowe? Odwieczna wojna między Canal+ a Nfilm

Prawa sportowe? Ligowe piłkarskie- hegemonia Canal+, Klubowe - hegemonia Nsport, siatkowka ->ligowe,klubowe,narodowe - hegemonia CP, bo nikt tego nie chce.

 

Po fuzji Cyfry+ i platformy N mielibyśmy wszystko co najlepsze w jednym miejscu. Kto by chciał siatkowkę może wziąc pakiet w CP za 19,90zł. Gdyby TW przejął N to mielibyśmy zdecydowanie mocniejszą walke o prawa sportowe i filmowe. Pewnie za 4-5 lat wyszloby na to, że: Nowa "N" z TW ma połowe praw filmowych i połowe praw piłkarskich ligowych, które wyrwała od C+. Do tego kto chce miec siatkowke musi miec CP. I płać tutaj za 3 platformy cyfrowe praktycznie najwiekszy abonament ( Canal+, HBO i Nfilm/NSport -> opcje premium ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...