Skocz do zawartości

Sprzedaż platformy N coraz bliżej !


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o tym, że jest pozamiatane już od dawna piszą na forum "n"ki. Co niektórzy również tutaj nieśmiało o tym informują.

Na podawanym przez Ciebie portalu dopiero do tej myśli dojrzewają :)

 

Skończą się zaklinania, że "wszelkie znaki na niebie" sugerują, że kupcem będzie Vivendi. Według coraz śmielszych informacji z różnych portali kupcem będzie/jest TW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, byle byla to prawda a nie kolejne plotki. Po tych wszelkich dysputach wzdychaczy Vivendi niech juz ujawnia kto chocby to mieli byc zabojady wedlug najmniej prawdopobnych znakow na niebie i ziemi :P Naprawde draznia mnie ludzie ktorzy na racjonalne argumenty i przeslanki pewnych dzialan szukaja dziury w calym zamiast przeczytac tekst ze zrozumieniem czepiaja sie slowek starajac sie udowodnic ze "z konia to krowa bo tez mleko moze dac" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już się nie wypowiadać na temat tej sprzedaży do czasu jakichś oficjalnych wieści, ale przed chwilą pisałem na innym forum komentarz na temat rejestracji domeny "nprime.pl" i naszła mnie myśl, że to może być właśnie pomysł "Time Warner" na wykorzystanie praw "nFilmów" i "nSportu", czyli stworzenie "HBO" z transmisjami sportowymi, czyli właśnie kanału "nPrime"???

 

Pomysł moim zdaniem nie byłby głupi, bo taki model stosuje przecież już od lat "Canal+", a z drugiej strony "HBO" w USA podobno oferuje transmisje sportowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna ta zamiana nfilm i nsport na npremium. Jeżeli Time Warner przejmie n-kę, a niemal wszystkie wróble tak ćwierkają, to po co im kolejny płatny 'pakiet'. Jest HBO, Cinemax i jeszcze npremium? Nie zrezygnują przecież ze swoich sztandarowych produków na poczet nowego. Zresztą podobnie się ma to gdy kupcem będzie Vivendi. Tyle, że muszą wcisnąć gdzieś prawa do Ligi mistrzów i Ligi europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie nfilmów z HBO przy utrzymaniu platformy cyfrowej nie ma żadnego sensu i logicznego uzasadnienia. A dla filmozerców opcja npremium+HBO będzie po 1 stycznia o wiele ciekawsza od opcji Canal+HBO

 

Wyłączności na HBO nie będzie bo dopiero co przedłużyli umowę z polsatowcami o 3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałem na myśli :)

Jeżeli TW wygrał w jego interesie jest powiększenie liczby abonentów, a wyłączność na HBo na pewno w tym pomoże:)

Jednak przypływ abonentów i zysk z tego nie zrównoważy braku HBO w CP i C+. Policz sobie ile kosztuje HBO i ile ludzi w CP i C+ może go mieć, to są grube miliony złotych miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinanie sie od setek tysiecy placacych za pakiet HBO w C+ i CP jest niemozliwe, bo po prostu glupie! by zachecic do swojej platformy wystarczy ze w n-ce dadza rabat 30% na HBO i juz samo z siebie bedzie wystarczjacym bonusem promujacym wlasna platforme a ciagle bedzie im plynela kasa z konkurencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba jednak Vivendi jest na straconej pozycji, 4 listopada ruszają TVN Turbo HD i TVN Style HD, które będą na wyłączność w "N" oraz TVN 7 HD a 15 grudnia nPremium 1 HD i nPremium 2 HD (mają ponoć zastąpić nFilm HD, nFilm HD 2 i nSport HD) czyli nowy pakiet premium na gwiazdkę dla abonentów "N". Ciekaw jestem co to oznacza...TW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widac tak i TW wygralo myslalem ze vivendi kupi n i benda jakies nowe kanaly a tu nic do tego cyfra niespomina nic o nowych kanalach tylko sd na hd a n cos dodaje nowego mam 4 lata cyfre czeba z niej zrezygnowac a po drugie niedbaja o stalych klijentow przy przedluzaniu umowy ciogle drozej a ulgi dla nowych klijentow a n niewiem jak ma moze lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba jednak Vivendi jest na straconej pozycji, 4 listopada ruszają TVN Turbo HD i TVN Style HD, które będą na wyłączność w "N" oraz TVN 7 HD a 15 grudnia nPremium 1 HD i nPremium 2 HD (mają ponoć zastąpić nFilm HD, nFilm HD 2 i nSport HD) czyli nowy pakiet premium na gwiazdkę dla abonentów "N". Ciekaw jestem co to oznacza...TW ?

Ja jestem tylko ciekaw czy "TVN Turbo HD" i "TVN Style HD" będą miały osobną ramówkę w stosunku do wersji "SD", bo moim zdaniem tylko wtedy mogłyby one przyciągnąć nowych abonentów do "Nki" (po co zmieniać, albo dokładać dodatkową platformę, żeby oglądać to samo, tylko w innej jakości??? - dla mnie bardziej liczy się zawartość, niż jakość)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nFilmy nigdy nie były premium... więc nic za darmo sie nie dostanie. Szczególnie że nPrime bedzie miał lepsze filmy od C+ :smile: Do mojego wypowiedzenia z CP... której technologii z okresu Hitlera mam dość... brakuje tylko zakleić list. Ja oczekuje jeszcze na info komu N'ka sie sprzedała... i jakie będą etapy rozwoju. A dokładnie interesuje mnie miejsce na satelicie. HB już sie kończy a kanały HD są coraz gorszej jakości :/

 

edit

Muszą coś wywalić teraz aby dać coś nowego... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie widziałbym połączenie obydwu platform c+ oraz n, bo tak w zasadzie w n brakuje mi tylko kanałów premium od canal+, oraz mini mini i planete. Jeśli to nie nastąpi, życzyłbym sobie by nowy właściciel n-ki, wprowadził do oferty moduły n, lecz nie w takim badziewiu, jak obecnie, a z całą dotychczasową ofertą, bym na moim konkretnym tunerze mógł połączyć wszystkie trzy platformy, a nie składać pudła pod cieniutkim ledem.

Ogólnie rzecz biorąc, przechodziłem przez wszystkie platformy (polsat na ich samsungu, c+ na ferdku 8900 i n na n-box turbo), obecnie mam n-kę i moduł polsatu i muszę stwierdzić iż n i ich nbox turbo, nie ma sobie równych w żadnej platformie. Co do konkurencji - wierzę, że nie była by ona ograniczona ,czy też zagrożona. Przy zdrowym rozsądku można by stwierdzić iż w polsce nie ma miejsca na więcej niż dwie platformy. Dwie i to bardzo konkretne platformy, które to mają praktycznie wszystko co możliwe na polskim rynku. Trzymam kciuki za Vivendi, choć jeśli Time Warner, które rzekomo faworyzuje w rozmowach, co wynika w wielu portalach, obieca mi moduł ci - z pełną ofertą, będe zadowolony, natomiast uszczęśliwią mnie i nie tylko mnie - wymyślając w wytwórni ADB, terminal na wzór nboxa turbo z dwoma gniazdami ci, sukces gwarantowany i polsat przy tym powalony ze swoją bazą 3,2 mln abonentów. Bo cóż nam więcej trzeba - pełna oferta obecnego n + c+ !!!

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...