Skocz do zawartości

Radio Złote Przeboje


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby playlista STARS pojawiła się na falach eteru to część ludzi byłoby w szoku, że tyle piosenek jest na świecie 🤣 Przez całą moją pracę w radiu bolało mnie, że ta playlista musi być tak okrojona. Jak czas pokazał w tv nie musi być tak okrojona i jest sukces. Ciekawe jakby to było w takim radiu na FM :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się o transferach prezenterów na linii Zet-ZP. Cały czas mam cichą nadzieję że Brhel, Rogalska i Moro przejdą do Zetki, z kolei z Zetki przyjdą ludzie do ZP. To by było bardzo dobre posunięcie. A już marzeniem byłoby przejście Sierockiego z Plusa do ZP. :D Wtedy by się w końcu muzycznie zaczęło dziać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Złotych Przebojach w Krakowie na 92,5 i 94 MHz w PS "zawiesił się" titler obecnie granego utworu. Cały czas jest "Alvaro Soler". To samo jest na tych częstotliwościach w RT a konkretnie: Alvaro Soler / Sofia. Na pozostałych które odbieram tj. 91,3 MHz (Nowy Targ) i 92,8 MHz (Tarnów) jest OK.

(20:36) Już naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, DanielK napisał(a):

choćby od radia harmony.fm

Nie jest tak źle, ale w sumie... w większości te same kawałki co na naszych stacjach. Ja myślę, żeby Złote Przeboje miały nowy styl - skupiający się na różnych hitach z USA, Brytanii czy z Francji, Niemiec albo Hiszpanii przez ostatnie 50 lat, i to z każdego gatunku, nie tylko z popu i rocka.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

(godz. 12:25) W Złotych Przebojach w Krakowie na 92,5 i 94 MHz w PS ponownie"zawiesił się" titler obecnie granego utworu. Cały czas jest "Patrycja Markowska". Na 91,3 jest OK. Nie wiem jak na 92,8 i 93,2 MHz, gdyż mam te częstotliwości w stereo ale RDS ledwo co się wczytuje.

Edytowane przez daniel103108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2023 o 18:15, wardabydzia napisał(a):

Mówi się o transferach prezenterów na linii Zet-ZP. Cały czas mam cichą nadzieję że Brhel, Rogalska i Moro przejdą do Zetki, z kolei z Zetki przyjdą ludzie do ZP. To by było bardzo dobre posunięcie. A już marzeniem byłoby przejście Sierockiego z Plusa do ZP. :D Wtedy by się w końcu muzycznie zaczęło dziać...

Póki co jest transfer audycji i to dosyć starej (dokładniej to z 2018 roku) z Radia Zet do Radia Złote Przeboje: http://www.press.pl/tresc/77248,_lato-jak-marzenie_-marzeny-rogalskiej-w-zlotych-przebojach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Screenshot-20230804-091215-Instagram.jpg

Kamil Baleja odchodzi z Radia Złote Przeboje. Dzisiaj w paśmie porannym pożegna się on ze słuchaczami stacji. 

W sumie to szkoda że odchodzi. Lubiałem jego audycje z Kasią Wilk stanowiące reaktywacje pierwotnej „Lepszej Połowy Dnia" z anteny radua RMF FM. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu mimo swojej nawet pozytywnej działalności (chociażby od strony podcastu „Tato, no weź" o rodzicielstwie) Kamil Baleja zostanie w Radiu Złote Przeboje zapamiętany wraz z Kasią Wilk głównie dzięki muzycznej reakcji na skandal jaki dwa lata temu popełniła na warszawskich ulicach Beata Kozidrak siadając za kierownice pod wpływem dwóch promili alkoholu:

Pamiętam że po słynnej jeździe zygzakiem wokalistki zespołu Bajm ta powyższa przeróbka trafiła do sieci stając się viralem o którym to nawet artykuły pisały portale internetowe.

Samo pożegnanie prezentera w stacji (dostępne tutaj: https://fb.watch/mcvfLA5AnM/ ) było dosyć honorowe bo nie tylko dziękował za pracę czy prezentował swoje statystyki odnośnie kawy, żartów czy skandali ale też po swoim pożegnaniu puścił piosenkę „My Way" Franka Sinatry. 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rano przeglądając odsluchane.eu się zastanawiałem skąd Frank Sinatra w Radiu ZP, przecież tej piosenki nie ma w playliście i w ogóle nie ten format. Teraz już wiem...

Co do Kamila Balei to nie mam zdania. Ten człowiek jest dla mnie postacią neutralną, choć pamiętam jak na początku 2018 roku prowadząc konkursy strasznie działał mi na nerwy.

 

Teraz kolej na pana Tomka Brhela. Nie mogę się doczekać dnia, aż ten koleś sobie pójdzie w [beep]ę i zostawi w spokoju Radio ZP. Tak wkurzającego prezentera to nie ma chyba obecnie nigdzie. On musi odejść, najwyższy czas na niego!

 

No i playlista do wymiany. Najpewniej od września co nieco pozmieniają na co bardzo liczę. Mam nadzieję że wróci więcej starszych kawałków kosztem nowszych które przecież gra Zetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też mam nadzieję, że trochę się playlista na nieco lepsza zmieni od września, a wiadomo czy jesienna ramówka wystartuje w ostatni poniedziałek sierpnia 28.08 czy tydzień póżniej 04 września i czy nadal w Złotych Przebojach będzie lista Złota 20 i czy w obecnej formie? Czy po 20.sierpnia ogłoszą nowości jesiennej ramówki na fanpage Złotych przebojów.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówki jesienne w stacjach radiowych ruszą prawdopodobnie wraz pójściem uczniów do szkół bo w tym roku do 3 września mamy wakacje. Jedynie stacje telewizyjne przyspieszają z premierami. 

Co do ogłoszenia nowości to polecam śledzić jak nie fanpage Radia Złote Przeboje to media branżowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że program Złota20 w ogóle w końcu zniknie z anteny. Ile można powielać zwykłe głosowanie na nic niewyróżniające się piosenki z playlisty. Kiedyś ta audycja miała klimat, bo wybierało się tematyczne piosenki i też takie, których nie puszczali, a teraz to jedno wielkie oklepane dno. A jeśli nawet Złota20 będzie kontynuowana, to mam nadzieję że poprowadzi ją kto inny, a nie ta menda Brhel. Jego to bym wywalił już dawno, bo facet jest strasznie wkurzający i celowo opóźnia czas antenowy dając między piosenkami wywiady artystów.

 

Co do zapowiedzi nowej ramówki to wydaje mi się że pojawią się one na stronie Agory już w ostatni tydzień sierpnia. Po prostu trzeba wchodzić na stronę i sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję, że skoro jest już znana ramówka Radia Zet to jutro albo w czwartek, choćbym wolał już jutro ogłoszona zostanie ramówka Radia Złote przeboje i tu ciekawi mnie kto z Radia Zet albo Meloradia i innych anten Agory przejdzie do Złotych Przebojów od września 2023r? Czy w jesiennej ramówce poranki z Złotymi przebojami poprowadzi ktoś nowy i czy będą one zaczynać się o 5.30 czy o 6.00? Czekam na ramówkę ZP i zmianę playlisty codziennej Radia ZP od września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco Polo w Złotych Przebojach byłoby spełnieniem moich marzeń :D Niestety, przy obecnej dyrektor programowej Aśce Sołtysiak średnio będzie to możliwe, no chyba że i ona od września zmieni posadę, a wtedy byłoby już mega eXtra fajnie. Mimo wszystko liczę na zmianę playlisty i wywalenie z niej tych wszystkich żałosnych "Nie będę Julią" czy "Enjoy The Silence" i zapodaniem na ich miejsce naprawdę wartościowej, dynamicznej muzyki i co ważne niekoniecznie nowej. Z dekady lat 80-tych oraz 90-tych jest na prawdę tyle piosenek jakich ZP nie gra i aż się prosi aby zacząć je puszczać. Może tym razem coś się w tej materii ruszy i usłyszymy w tym Radiu w końcu porządną muzykę!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

No to czekam na disco polo w Radiu Złote Przeboje 😂Tak na poważnie to Bieńkowski dołącza do Radia Złote Przeboje i będzie prowadził program informacyjno-satyryczny.

https://m.[blokada]pl/m/artykul/norbert-bienkowski-dobre-popoludnie-radio-zlote-przeboje.   

 

Zastąpi w tej roli Kasię Wilk która to przejdzie na urlop macierzyński oraz Kamila Baleję który to kiedyś (a konkretniej dwa lata temu) był z nią w tym paśmie tworząc odtworzenie nagradzanego składu pierwotnej „Lepszej Połowy Dnia" z RMF FM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Do Radia Złote Przeboje dołącza Norbert Bieńkowski przez ponad 11 lat związany z VOX FM. Będzie nowym gospodarzem pasma „Dobre popołudnie” (pn-pt: 14:00-18:00), w którym będzie można usłyszeć o najważniejszych wydarzeniach dnia z autorskim, często satyrycznym, komentarzem prowadzącego. Pojawią się także tematy budzące zainteresowanie w internecie oraz lokalne wiadomości drogowe. W jesiennej ramówce program Odety Moro zyska nową nazwę i formułę. W „Sobocie z Odetą” (sb: 11:00-14:00) oprócz rozmów z gośćmi ze świata show biznesu i nie tylko, pojawią się: przegląd najciekawszych plotek i informacji z życia gwiazd, który powstaje we współpracy z redakcją Plotek.pl oraz autorskie tematy przygotowywane przez gospodynię audycji.

Źródło: https://newsroom.eurozet.pl/258902-nowosci-w-ramowkach-stacji-muzycznych-grupy-eurozet

 

Nie piszą nic o odejściu Tomka Brhela, ale przecież to może nastąpić zawsze. ;) Rok temu Łukasz Szaciłowski (też był do bani) odszedł z Radia Pogoda w połowie października, więc może z Brhelem będzie podobnie. Ze swojej strony będę robił wszystko aby Agora podziękowała mu za współpracę, ale nie wiem czy od razu to się uda. Bądźmy dobrej myśli. :)

Edytowane przez wardabydzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka Złotych przebojów, średnio wygęląda i rozumiem, że startuje ona od poniedziałku 04 września ale zdaje się, że zmiana playlisty w której by grali więcej kawałków z lat 80 i 90 tych np utwory Savage Garden z lat 90 typu I Want you czy Afirmation lub Crush and burn czy utwory Backstreet boys z lat 90, Take That, Boyzone i wiele innych boys i girls bandów z lat 80 i 90 tych, chciałbym by ta playlista w ZP była odrobinę lepsza od września, ale zdaje się, że tego się nie doczekamy a może się mylę?

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...