Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się składa że olimpiada nie jest dla tenisa najbardziej prestiżową imprezą, podobnie jak dla piłki nożnej.

W piłce nożnej przynajmniej nie udają i wystawiają reprezentacje U-23. A skoro w tenisie grają zawodowcy a nie amatorzy i taki zawodowiec twierdzi że za tydzień ma kolejny turniej to ja nie mam więcej pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi jakaś Radwańska? Gwiazdeczka wypina się na wszystko. Tylko $$$ sie dla niej liczy. A TVN może pokazywać ja, i inne rzecz, tak jak mu się podoba, bo jest prywatną stacją. Rozumiem jakbyście narzekali w tym temacie na TVP, bo to publiczny nadawca. Ale TVN lub Polsat? Ludzie, prosze was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się, trudno, na jednej olimpiadzie świat się nie kończy. Sam bym to samo powiedział na jej miejscu. I dopowiedziałbym, że nikomu złota nie obiecywałem, jak już to kto inny za mnie, a jak się nie podoba to proszę kibicować naszym siatkarzom, nazwanym przez dziennikarza terminatorami :lol2:.

Z Wojewódzkiego 50-letniego [beep]yka to TVN robi gwiazdę a z Radwańskiej ofiarę. Nie widać różnicy? Z tym [beep]em tefauen się tylko zgadzam :brawo:

I przestańcie pier... że stacja prywatna to może wszystko. Może ale tylko u Murzynów, z całym szacunkiem dla Murzynów ale nie dla tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wspomniał dla świata tenisa faktycznie Igrzyska Olimpijskie nie są najważniejsze, więc się nie dziwię że Radwańska ma taki, a nie inny stosunek. Ja to szanuję. Dziwne, że redakcje informacyjne i sportowe TVN-u o tym nie wiedzą i wolą pokazywać naszych sportowców z jak najgorszej strony.

Co prawda Isia mogła zajść wyżej, ale sport polega też również na porażkach. Poza tym dziewczyna jest jeszcze młoda i może wiele osiągnąć ma dopiero 23 lata. Za nim przestanie się udzielać czynnie to czeka ją wiele turniejów na których coś zdobędzie albo straci. Życie!

Tak samo jest z siatkarzami. Osiągnęli wiele sukcesów przed Igrzyskami, a teraz wbija się w nich szpile. Słabe, to jest!

Lubimy rozpamiętywać dramaty, ale zapominamy o tym co było dobre. Szczególnie o tym zapominają dziennikarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że redakcje informacyjne i sportowe TVN-u o tym nie wiedzą i wolą pokazywać naszych sportowców z jak najgorszej strony.

Raczej z prawdziwej strony, a nie ta propaganda sukcesu co na tefałpe, gdzie Szpakowski [beep]zieli że trzeba wierzyć w 91 minucie meczu z Czechami przy stanie 0:1.

 

Albo Zawadzki (czy jak mu tam) przy stanie 1:3 w rewanżu Śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie innych sportowców do polskich piłkarzy jest nie na miejscu. Większość tych drugich w przerwie meczu zastanawia się w jakiej reklamie mogą jeszcze wystąpić i zgarnąć większą kasę za to, a nie wyniki w sporcie.

Powoli pojawia się kompleks słabej kadry piłki nożnej. Wszystkich innym zawodnikom co nie wyjdzie w danym momencie przykleja się tą samą nalepkę co piłkarzom. Po co? Lubimy dramatyzować! Zamiast skupić się na dziedzinach gdzie jest duży potencjał, to wolimy ładować pieniądze w coś co nam nie wychodzi od 30 lat.

Ale odbiegliśmy od tematu. Pora wrócić na główny tor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wspomniał dla świata tenisa faktycznie Igrzyska Olimpijskie nie są najważniejsze, więc się nie dziwię że Radwańska ma taki, a nie inny stosunek. Ja to szanuję. Dziwne, że redakcje informacyjne i sportowe TVN-u o tym nie wiedzą i wolą pokazywać naszych sportowców z jak najgorszej strony.

Co prawda Isia mogła zajść wyżej, ale sport polega też również na porażkach. Poza tym dziewczyna jest jeszcze młoda i może wiele osiągnąć ma dopiero 23 lata. Za nim przestanie się udzielać czynnie to czeka ją wiele turniejów na których coś zdobędzie albo straci. Życie!

Ale też tak składa się, że w tenisowych rozgrywkach kobiet w półfinałach z pierwszej czwórki rankingu WTA nie było tylko jednej zawodniczki - Agnieszki. Medale zdobyła pierwsza, trzecie oraz czwarta rakieta. Co pokazuje, że inne zawodniczki podeszły do Igrzysk Olimpijskich na sportowo, a nie na punktowo czy finansowo. :)

Agnieszkę Radwańską mało kto krytykuje za to, że odpadła już w pierwszej rundzie, a za to, co powiedziała. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Co takiego powiedziała,że szlemy są ważniejsze ,bo taka jest prawda.. A Nie powiedziała,że olimpiada jest nieważna. Pawła85 zawsze miałem za rozsądnego człowieka,ale jak widać uległ propagandzie:)

TVN nie zajmie się poważną sprawą jaką jest fatalny wynik polskiej kadry,tylko Radwańską. Typowy temat zastępczy. Aha i tenis nie jest dobrą dyscypliną dla kibiców sukcesu.

P.S Ja odniosiłem się do rzetelności materiału TVN, do przedstawienia różnych punktów widzenia(nie widziałem rozmowy z Radwańską czy kimś z jej otoczenia),wy natomiast robicie totalny off-top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Co takiego powiedziała,że szlemy są ważniejsze ,bo taka jest prawda.. A Nie powiedziała,że olimpiada jest nieważna. Pawła85 zawsze miałem za rozsądnego człowieka,ale jak widać uległ propagandzie:)

 

Akurat tutaj się z Tobą nie zgodzę. Wręcz przeciwnie, dla mnie ta tenisistka (bo nie nazwę jej z imienia) pokazała tylko w swoich wypowiedziach że liczy na kasę a nie na dobry wynik w IO. Ona akurat miała odwagę to powiedzieć przed kamerą, a nie ten pseudo płacz siatkarzy. I bardzo dobrze że znajdują się jeszcze stacje, które potrafią to wychwycić i mówię to pomimo mojej niechęci do TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN we wrześniu 2012 roku:

Agent Cody Banks / Asteriks i Obeliks kontra Cezar / Całkowite zaćmienie / Chłopaki nie płaczą / Córka prezydenta / Czarny deszcz / Galimatias, czyli Kogel mogel 2 / Gra o przeżycie / Jak w niebie / Jestem Legendą / Jeszcze raz / Jeździec bez głowy / Kill Bill / Kill Bill 2 / Kochaj i tańcz / Kogel mogel / Król Skorpion / Król Skorpion 2: Narodziny wojownika / Krwawy diament / Miss Agent / Mroczna dzielnica / Mroczny rycerz / Nie wszystko złoto co się świeci / Nieznajomi / Plaga / Saga "Zmierzch": Zaćmienie / Sin City: Miasto grzechu / Step Up 2 / Step Up: Taniec zmysłów / Strzelec / Synowie mafii / Śmierć z otchłani / Torque: Jazda na krawędzi / Wioska przeklętych / Wygrać ze śmiercią / Wyrok śmierci / Zabójca / Zabójczy miesiąc miodowy / Żądła.

 

Seriale w TVN we wrześniu 2012 roku:

Bez śladu / Detektywi / Julia / Lekarze / Mentalista (3) / Na Wspólnej (10) / Ostry dyżur (8) / Prawo Agaty / Przepis na życie (3) / Ukryta prawda (2) / W-11 Wydział Śledczy.

 

Programy w TVN we wrześniu 2012 roku:

Akademia ogrodnika / Co za tydzień / Dzień Dobry TVN / Fakty / Kobieta na krańcu świata / Kuba Wojewódzki / Kuchenne rewolucje (6) / Maja w ogrodzie / Mam Talent (5) / Mango / MasterChef / Pan i Pani House / Perfekcyjna Pani Domu / Pogoda / Przed meczem - Wielki mecz / Rozmowy w toku / Sędzia Anna Maria Wesołowska / Smakuj świat z Pascalem / Smakuj świat z Pascalem Extra / Sport / Superwizjer / Surowi rodzice / Ugotowani (3) / Uwaga! / Verva Street Racing / Wielki Mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy w TVN we wrześniu 2012 roku:

Akademia ogrodnika / Co za tydzień / Dzień Dobry TVN / Fakty / Kobieta na krańcu świata / Kuba Wojewódzki / Kuchenne rewolucje (6) / Maja w ogrodzie / Mam Talent (5) / Mango / MasterChef / Pan i Pani House / Perfekcyjna Pani Domu / Pogoda / Przed meczem - Wielki mecz / Rozmowy w toku / Sędzia Anna Maria Wesołowska / Smakuj świat z Pascalem / Smakuj świat z Pascalem Extra / Sport / Superwizjer / Surowi rodzice / Ugotowani (3) / Uwaga! / Verva Street Racing / Wielki Mecz.

Pominąłeś jeszcze nocny program Arkana Magii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...