Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sport stanowi część ramówki Polsatu, nie rozumiem dlaczego nie ma być on brany pod uwagę podobnie jak oferta filmowa przy ocenie danej stacji. Dla mnie jako kibica to ma bardzo ważne znaczenie, by nie powiedzieć kluczowe, dlatego wyżej oceniam Polsat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosiłem się do postu kolegi Kirk, który pisał,że trudno ocenić, która z dwóch stacji TVN czy Polsat jest lepsza. Więc napisałem,że dla mnie Polsat ze względu na obecność w niej sportu.

Jednak dla fana filmu, który akurat sport to nie za bardzo może być lepszy TVN. Naturalna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, po prostu się odniosłem do tego spostrzeżenia kolegi, do którego się odnosiłeś, na temat kanału sportowego. Bo tak naprawdę gdyby TVN stawiał na sport, to już dawno by taki kanał istniał. A sprawa wygląda tak, że TVN nie kładzie takiego nacisku na sport jak Polsat. W zasadzie w TVN tego sportu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał sportowy od TVN... ja to słyszę gdzieś od 10 lat, może nawet 12, i na razie nic z tego nie wychodzi.

Bo na razie jest dużo kanałów sportowych. TVN na razie on nie jest zbyt potrzebny.

 

Odnosiłem się do postu kolegi Kirk, który pisał,że trudno ocenić, która z dwóch stacji TVN czy Polsat jest lepsza. Więc napisałem,że dla mnie Polsat ze względu na obecność w niej sportu.

Jednak dla fana filmu, który akurat sport to nie za bardzo może być lepszy TVN. Naturalna sprawa.

Ja też jestem fanem sportu :) nie tylko filmów. Ale jednak wystarczy mi jeden kanał sportowy i jest nim TVP Sport :)

Edytowane przez denispottertvn#256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN teraz wychodzi z założenia że sport jest na nSport i dodatkowo na kanałach sportowych C+, więc nie oferuje go na swojej antenie. Kiedyś próbowali, przecież pokazywali ligowe mecze Wisły i walki bokserskie - w tym Adamka, strongmanów. Potem zmienili jak widać profil, bardziej adresowany dla kobiet. A boks w tym Adamka przejął Polsat. Filmy też od samego początku TVN dawał raczej obyczajowe, jedynie w piątki pokazywali coś innego w Superkinie, natomiast Polsat przeważnie stawiał na filmy akcji, czy wręcz [beep]icie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadzam się z tym w 100% :) chociaż bardziej bym powiedział że Polsat jest dla kobiet

 

trudne sprawy dlaczego ja, pamiętniki z wakacji, Ewa gotuje, Nasz nowy dom, małolaty, przyjaciółki, pielęgniarki, zdrady, z filmów zmierzch, pierwsza miłość tych programów jest więcej.

 

TVN Szpital, ukryta prawda, szkoła, na wspólnej, druga szansa rozmowy wtoku. Reszta jest uniwersalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? A sport to jakiś wyznacznik jakości? Polsat to słaby kanał od 6 lat. TVN jest raz na wozie raz pod.

 

TVN jako całość 7/10 głównie za więcej premier filmowych

TVN7 Ostatnio też nie jest zły a nawet lepszy niż TVN. TVN 7 jako całość 7,5 /10 gdyby wywalić te paradokumenty mango. I dać jakieś serialowe premiery podobne do klimatu Kryminalnych byłby najlepszym kanałem z rodziny TVN.

TVN Fabuła najlepszy z tej trójki 8/10 ale też mógłby mieć premiery

 

Polsat? Co tu oceniać ? 2 programy dobre Hels Kitchen Top Chef. Taniec z gwiazdami polsat tak zniszczył że oglądać się tego nie da... Polsat 2 a ten kanał to w ogóle zbędny... Polsat film? Za puszczanie Kevina w wielkanoc daję 3/10

Polsat romans to to w ogóle ośmiesza polsat... Sorry ale polsat jest o klasę gorszy od TVN

 

To mnie dziecko rozbawiłeś tym stwierdzeniem o premierach filmowych, bo jak do tej pory ostatnio w TVNie ciągle i te same filmy lecą, a na Polsacie co chwilę jakiś nowy, np teraz Wilk z Wall Street, który przecież nie tak dawno miał premiere w kinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha na polsacie same nowe?

"Wilk z Wall Street", "Last Vegas", "Jeszcze większe dzieci", "Krudowie", "Szklana pułapka 5", "Sekretne życie Waltera Mitty" czy "Wolverine" 7 premier w polsacie jest wiosną 2016 wymienię ci teraz TVN - U

Hobbit Pustkowie Smauga 2013 4 marca
wkręceni
Niezgodna 2014 18 marca
Grawitacja 2013 25 marca
Pompeje 2014 26 marca
Obecność 2013 premiera w kwietniu w TVN
Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz 29 kwietnia premiera
pogromcy Mafii 2013

8 premier w TVN wiosną tego roku zapewne w maju coś dojdzie. Tak więc kto tu jest dzieckiem? TVN>>>>>>>>>>>>Polsat sorry taka prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bo różnica 1 filmu to taka ogromna przewaga... :D

 

A tak serio, to ja myślę, że nie liczy się ilość premier, a ich jakość oraz to, czy te filmy mogą zaciekawić danego widza. Bo jak dla mnie to na obu kanałach może być nawet po 30 premier filmowych, ale jeśli nic mnie nie zainteresuje, to mam to gdzieś, ile tych premier jest. Wolę już nawet jeden czy dwa premierowe filmy, ale takie, które obejrzę, niż mnóstwo nowych, które mnie nie zaciekawią.

Chyba że ktoś lubi oglądać tylko filmy z datą produkcji co najmniej 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale tak czy siak to w TVN jakościowo filmy lepsze
 
Wilk z Wall street ok arcydzieło, jedyny film który jest świetny. Wolverine, szklana pułapka 5, krudowie to gnioty
 
W TVN
 
Hobbit Pustkowie Smauga lepszy od Wolverina
Wkręceni = Szklana Pułpka 5
Niezgodna < Krudowie
Grawitacja lepsza od Last Vegas
Pompeje = sekretne życie Weltera
Obecność nie ma porównania do Jeszcze większe dzieci tak samo jak i Winter Solider ... także tak czy siak jakościowo wygrywa TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale tak czy siak to w TVN jakościowo filmy lepsze

 

 

Bo ja wiem, w ostatnich tygodniach z nowszych filmów to spodobał mi się tylko film ''Wkręceni'', reszta niespecjalnie, choć tak duzo też nie oglądałem.

Ja ogólnie wolę jednak chyba Polsat, jest tam chociaż sport, w przeciwiństwie do TVN, ale są niestety paradkomumenty także w sobotę. Ale ogólnie to dla mnie żadna stacja z tych dwóch wyraźnie czymś się nie wyróżnia.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba kanały mają swoje plusy i minusy, ilość i jakość premier podobna. TVN ma umowy z WB, Paramountem, a od nie dawna z Disneyem. Polsat ma Foxa i Sony, a filmy Monolithu pojawiają się w obu stacjach.

 

Chyba że ktoś lubi oglądać tylko filmy z datą produkcji co najmniej 2013.

Jak ktoś nie posiada kablówki, to dla niego takie filmy są nie lada atrakcją.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o emitowanie filmów (nie o same tytuły), to Polsat pod tym względem jest strasznie zacofany (albo celowo oszczędza na licencjach). W tych czasach nadawać filmy tylko z lektorem? Dwóch największych konkurentów (TVP i TVN) od dawna dają widzom możliwość wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej na większości emitowanych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...