Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi X Factor się podoba.Rzeczywiście jest taka formuła, ale to nie prawda, że każdy otrzymuje złe słowa od jurorów opiekujących się innymi drużynami.Jest od innych wiele komplementów, ale jak komuś rzeczywiście nie pójdzie, to nie ma się czemu dziwić.Jarosław Kuźniar był w TVN24, to prowadził poranny program ze spokojem, więc teraz trzeba trochę poczekać zanim będzie miał większą wprawę.Ja go lubię i prowadził w TVN24 bardzo dobrze, tutaj też prowadzi odpowiednio.Pierwszy odcinek na żywo to też trochę stresu się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym problemem jest to ,że wykonawców w ogole nie slychac! Mają albo slabego dźwiękowca, albo cos zepsutego w sprzecie. Nie zgodze się z tym, że jurorzy ZAWSZE faworyzują tylko ze swoich grup ludzi. Spiewal Gienek - wszystko byli pod wrażeniem. :P Dla mnie i tak ten program bije na glowe te gnioty Polsatu i TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym problemem jest to ,że wykonawców w ogole nie slychac! Mają albo slabego dźwiękowca, albo cos zepsutego w sprzecie. Nie zgodze się z tym, że jurorzy ZAWSZE faworyzują tylko ze swoich grup ludzi. Spiewal Gienek - wszystko byli pod wrażeniem. :P Dla mnie i tak ten program bije na glowe te gnioty Polsatu i TVP.

 

Jak program, który nie dość, że dopiero od tego odcinka jest na żywo, to jeszcze nic nie słychać oprócz krzyków może być lepszy od programów, które już przynajmniej od jakiegoś czasu są na żywo i wychodzi im to świetnie? Władze TVN każą wam chwalić program, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A co to za róznica od kiedy program leci LIVE? :lol2: Taka jest formułą X-factor i tyle w temacie. Przed nami jeszcze 6 odcinkow LIVE. Co do rywalizacji MBtM, BnG i X-factor to moja opinia jest jedna: Program TVN'u zgniata tą dwójkę. Program TVP -> program oryginalny, zgadza się. Jednak wykonanie to chyba jakis zart. Jury - no comments. Uczestnicy -no comments. Co tam robią pseudo-gwiazdeczki typu Kupicha, Wiśniewski, Golcowie i pozostałe stwory. Nie bede się wypowiadał na temat Urbańskiej, bo to kompromitacja. Ona jest wszędzie wtykana przez mężusia, byleby tylko "była w telewizji". Jedynie prowadzący Urbanśki sprawuje się nieźle. MBtM -> Jury przeciętne, bo tylko Ela tam się nadaje do oceniania. Sztaba zrobił z siebie idiote w Star Academy i widać, że kompletnie nie odnajduje się w ocenianiu innych. Kora to jakaś totalna pomyłka, a ten 4-ty nieznajomy w jury to jakaś kpina, aby taki ktoś, kto jest znany chyba głownie 12-latkom oceniał innych. Załosna formuła samego programu zaprezentowała się w UK i ... skompromitowała się. 1 niepełny sezon i totalna klapa. Jedynie prowadzący są na poziomie bardzo dobrym ( przewyższaja Kuźniara o 2 klasy ). Poza tym, popatrz na wyniki ogladalności. X-factor - 5 mln, a jego konkurencja to hit - Ranczo. Programy Polsatu i TVP walczą miedzy sobą, bo innej konkurencji w tym czasie nie ma i to głownie dlatego maja taką ogladalnosc jaką mają. Gdyby MBtM lub BnG spróbowały rywalizować w tym samym czasie co X-factor zostałyby zdeklasowane jesli chodzi o ogladalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie X Factor na żywo wypadł bardzo kiepsko, wręcz tandetnie. Wszystko zagłuszająca muzyka, nie słychać wykonawców. Stale drąca się publiczność, która trzeba przekrzykiwać. Jeden wielki hałas...

Będzie jeszcze 6 odcinków Live, więc mam nadzieję że od następnego tygodnia wszystko popoprawiają co wyszło złe w pierwszym live...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was - programy konkurencji są tandetne, choć wszystko wychodzi ok, a programy TVN są hitami, choć mają problemy z pierwszą lepszą rzeczą, np. z dźwiękiem. Wyśmiewacie się z "pseudo-gwiazdeczek", a takie same pseudo-gwiazdeczki są w X-Factor. W sumie nie dziwię się, że w X-Factor są problemy w odcinku live, bo przecież oni wiedzą, że ludzie i tak będą uwielbiać ten program, bo jest w TVN, więc po co mają się starać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ten program jest uwielbiany za to, że jest ciekawym pomysłem i jest trochę inny, co do dźwięku to fakt porażka wyszła ale miejmy nadzieję, że to poprawią. Programu TVP nawet moja babcia nie chce oglądać... nie wiem skąd oni to wytrzasnęli. A Polsatowskie MBtM jest fajne tylko, że oprócz Eli te jury to naprawdę dziwne jest, Kora jest poniżej krytyki, a Panowie to tam siedzą i udają, że się znają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polsatowskie MBtM jest fajne tylko, że oprócz Eli te jury to naprawdę dziwne jest, Kora jest poniżej krytyki, a Panowie to tam siedzą i udają, że się znają ;)

No, nie wiem czy udają, zwłaszcza Sztaba. Bo taka np. Sablewska to nie wiem na czym się zna. Menedżerka od siedmiu boleści. Jedyną rzeczą w jakiej sprawdziła się Sablewska to opieka nad dzieckiem Kukulskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A co to za róznica od kiedy program leci LIVE? :lol2: Taka jest formułą X-factor i tyle w temacie. Przed nami jeszcze 6 odcinkow LIVE. Co do rywalizacji MBtM, BnG i X-factor to moja opinia jest jedna: Program TVN'u zgniata tą dwójkę. Program TVP -> program oryginalny, zgadza się. Jednak wykonanie to chyba jakis zart. Jury - no comments. Uczestnicy -no comments. Co tam robią pseudo-gwiazdeczki typu Kupicha, Wiśniewski, Golcowie i pozostałe stwory. Nie bede się wypowiadał na temat Urbańskiej, bo to kompromitacja. Ona jest wszędzie wtykana przez mężusia, byleby tylko "była w telewizji". Jedynie prowadzący Urbanśki sprawuje się nieźle. MBtM -> Jury przeciętne, bo tylko Ela tam się nadaje do oceniania. Sztaba zrobił z siebie idiote w Star Academy i widać, że kompletnie nie odnajduje się w ocenianiu innych. Kora to jakaś totalna pomyłka, a ten 4-ty nieznajomy w jury to jakaś kpina, aby taki ktoś, kto jest znany chyba głownie 12-latkom oceniał innych. Załosna formuła samego programu zaprezentowała się w UK i ... skompromitowała się. 1 niepełny sezon i totalna klapa. Jedynie prowadzący są na poziomie bardzo dobrym ( przewyższaja Kuźniara o 2 klasy ). Poza tym, popatrz na wyniki ogladalności. X-factor - 5 mln, a jego konkurencja to hit - Ranczo. Programy Polsatu i TVP walczą miedzy sobą, bo innej konkurencji w tym czasie nie ma i to głownie dlatego maja taką ogladalnosc jaką mają. Gdyby MBtM lub BnG spróbowały rywalizować w tym samym czasie co X-factor zostałyby zdeklasowane jesli chodzi o ogladalnosc.

 

Nie wiem skąd wy bierzecie Info o tym, że w Wielkiej Brytanii nie dokończono 1 sezonu Must be the music. Otóż jest to nieprawda. Program dokończono, wyłoniono nawet zwyciężczynie. Dopiero potem podjęto decyzję, że kolejnego sezonu nie będzie. Także najpierw sprawdź a potem dopiero pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program dokończono, wyłoniono nawet zwyciężczynie. Dopiero potem podjęto decyzję, że kolejnego sezonu nie będzie. Także najpierw sprawdź a potem dopiero pisz.

Też mi róznica :lol2: program był dziadostwem i wywalili go na zbity *****. W Polsce powinni zrobić to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam lata czy bedzie emitowane to dziadostwo czy nie. Kto ogląda niech ogląda, jego sprawa. Dla mnie ten program to kpina z uczestników, bo jakim prawem mają ich oceniać ludzie, którzy z muzyka mają tyle wspólnego co Polska z Iranem. Mam tutaj na mysli szczególnie Sztabe i tego drugiego ( sorry ale imienia nawet nie znam ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze ten tandetny x-factor zdejma z anteny jak najpredzej. to jakas kpina, prowadzacy wziety z ulicy bo nic wspolnego z programami rozrywkowymi nie ma, ciagle sie zacina i myli ponadto nie wie co ma powiedziec. z jury czeslaw ktory nie potrafi sie wyslowic, cos tam duka pod nosem a jak sie podnieci jakims uczestnikiem to caly zapluty jąka się i bełkocze, ciekawe kto to zrozumie. sablewska ktora nie ma o niczym pojecia, niech wraca robic za nianke i wojewodzki ktorego komentowac to chyba nie trzeba. takiej [beep]ady w polskiej tv to chyba jeszcze nie bylo :brawo: do tego dorzucmy problemy z dzwiekiem i mamy wspanialy show dla 12 latkow. super! :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim prawem mają ich oceniać ludzie, którzy z muzyka mają tyle wspólnego co Polska z Iranem. Mam tutaj na mysli szczególnie Sztabe i tego drugiego ( sorry ale imienia nawet nie znam ).

Dlaczego uważasz, że Sztaba nie ma nic wspólnego z muzyką? On ma całkiem niezły dorobek jak na polskie warunki. A i ma wykształcenie muzyczne. Zwolennikiem Łozowskiego nie jestem, ale z muzyką coś tam wspólnego. Na pewno więcej niż opiekunka dziecka Natalii Kukulskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapominajmy, kto wypromował jednego z członków jury X-Factor. Gdyby nie Polsat i Idol to tego członka w jury w tym programie by nie było. Tak się składa, że TVN'owi nie wychodzi promowanie i woli kupić ludzi, a Wojewódzki nie jest jedynym przykładem. Można wspomnieć jeszcze o Durczoku, Mołek, duecie Wellman-Prokop i wielu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy wspomnieć o Panu Sztabie który machał batutą w tvn-owskim "tańcu z gwiazdami", o zespole Afromental który poniekąd przez tvn został wypromowany jakoś, a jego lider którego nazwiska niestety nie pamiętam jest jurorem w MbtM, każda telewizja kogoś wypromowała, ma swoje twarze i tyle. A, że ludzie zmieniają stacje no cóż, prace też czasem trzeba zmienić bo może być dla nas niesatysfakcjonująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem to Pan Sztaba grał na pianie i nie tylko w pierwszych edycjach polskiego Idola, a ten był ciut przed Tańcem z gwiazdami. Co do Afromental to oni swoje pierwsze poważniejsze kroki stawiali na festiwalu TopTrendy w 2007 roku. Co do reszty to się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...