Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadali w niedzielne Marcowe wieczory polskie komedie: "Zróbmy sobie wnuka", Killer, Kilerów dwóch " , "Last Minute". No i dziś miała być druga część "Killera" ,a jest "sztos" i zapewne w sobotę będzie powtórka "Sztosu", bo wczoraj była powtórka "Killera".

Miał być Sztos, od dawna tak planowali, nawet papierowe gazety tak miały już ułożoną ramówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli pisząc od dawna, ja jeszcze "Killerów dwóch zapowiedź widziałem w tygodniu,w którym emitowali "Killera". czyli gdzieś półtora tygodnia przed planowaną emisją. Reklamują już w Lutym Marcowe niedziele w TVN , leci to dość często i z mojego punktu widzenia nagle zmieniają plany. Ja akurat widziałem gazetkę telemagazyn dodawany chociażby do gazet lokalnych i byli tam "Killerów dwóch". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w ''Faktach'', w materiałach zagranicznych u dołu ekranu pojawiają się napisy ''REUTERS'' i ''AP'' (w ''Expressie'' TTV te napisy też się pojawiają u dołu ekranu).

Nie tylko w "Faktach", a ogólnie w serwisach TVN 24. I od dłuższego czasu tak jest.

 

Czyżby Reuters i AP zaczęli oznaczać te materiały czy to telewizje mają ten obowiązek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w "Faktach", a ogólnie w serwisach TVN 24. I od dłuższego czasu tak jest.

 

Czyżby Reuters i AP zaczęli oznaczać te materiały czy to telewizje mają ten obowiązek?

Te materiały to raczej same agencje oznaczają. Dzisiaj w TVN24 BIS pokazywano na żywo obrazki z Brukseli i były one znakowane napisem "REUTERS". Szczególnie dobrze to było widać wtedy, gdy przekaz z Brukseli był w okienku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w "Faktach", a ogólnie w serwisach TVN 24. I od dłuższego czasu tak jest.

 

Czyżby Reuters i AP zaczęli oznaczać te materiały czy to telewizje mają ten obowiązek?

To TVN oznacza te materiały, dostają je "czyste" bez żadnych dodatkowych dopisków.

Wcześniej opisywali je "belką" danego programu, od kilku miesięcy opisują to białym napisem w tym samym położeniu do każdego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze :) Przynajmniej ładnie to wygląda ;) A nie jakaś walnięta belka z TVN 24 czy "Faktów", która nawet nie jest transparentna ;)

 

Ale... Przeglądając wczoraj, znaczy we wtorek, zagraniczne kanały informacyjne, to na którymś widziałem również coś takiego samego :) Nie pamiętam już gdzie, ale na pewno na jednym z tej grupy międzynarodowych, które są na początku w EPG nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Mi również przypadł do gustu. Lepszy od małych Gigantów, do tego świetna atmosfera. Dlatego jestem za drugim sezonem, chociaż nadal nie umiem się pogodzić że Daria odpadła... przecież była najlepsza... ja bym wywalił Karola. ...
 
 
A tym czasem nie wiem czy tutaj już pisaliście
 
Jesienią wróci
 
MasterChef wersja dla dorosłych V edycja
Mam Talent IX edycja
Druga Szansa też dostała Zielone światło
 
Ciekaw jestem co jeszcze?
 
Pewno Top Model
 
Jakiś nowy program o zmianach w mieszkaniu startują zgłoszenia więc może być na jesień
 
Kuchenne Rewolucje?
 
Z paradokumentalnych
 
pewno Szpital
Szkoła
Ukryta Prawda
Rozmowy w toku
 
W Lato ma być ponoć Projekt Lady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wróci X FACTOR, uważam, że to bardzo dobry format. Chociaż dwie pierwsze edycje oglądało się najlepiej. Powinna być jakaś kosmetyczna zmiana jury i powrót programu. A tu znowu "Mam talent", kurczę ile można? Mnie to już nie bawi, jak parę lat temu. Chylińska to niech się za śpiewanie weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Kto poślubi mojego syna - gwiazdy'' - Tede, Kędzior oraz Łozo do wzięcia od jesieni w TVN.

 

Serio??? o matko :P faktycznie chyba myślałem że jednak nie można upaść niżej a tu się okazuje że tak

 

Ta stacja pokazuje,że można wciąż upadać i upadać.. 

 

Jeszcze tak nisko jak Polsat to nie upadł TVN

 

http://natemat.pl/175935,tvn-odlecial-w-walce-o-widza-do-szpitala-sprowadzil-statystow-elfy a tym czasem w szpitalu w TVN będą niezłe jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna tendencja jest taka, że zarówno TVN, jak i Polsat, tworzą programy które nie wymagają wysiłku intelektualnego, nie są ambitne, czyli krótko mówiąc, tworzą głupoty. Tutaj nie da się jednoznacznie określić, która stacja bardziej upadła, bo to nie jest proste do oszacowania. Wiadomo na pewno, że dopóki ludzie będą oglądać takie programy, to będą one produkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja TVN wraz z formacją taneczną Fair Play Crew znaną m.in. z występów w „Mam Talent”, „You Can Dance - Po Prostu Tańcz!” czy z „Małych Gigantów” zapraszają na specjalny event taneczny Fair Play Show z udziałem światowych gwiazd tańca, choreografii i muzyki, znanych z występów u boku takich gwiazd jak Beyonce, Justin Timberlake oraz Black Eyed Peas. Widowisko odbędzie się w niedzielę 22 maja 2016 roku o godz. 20:00. Transmisja na żywo w TVN.

 

 

Źródło: http://www.tvnfakty.pl/fair-play-show-w-tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna tendencja jest taka, że zarówno TVN, jak i Polsat, tworzą programy które nie wymagają wysiłku intelektualnego, nie są ambitne, czyli krótko mówiąc, tworzą głupoty. Tutaj nie da się jednoznacznie określić, która stacja bardziej upadła, bo to nie jest proste do oszacowania. Wiadomo na pewno, że dopóki ludzie będą oglądać takie programy, to będą one produkowane.

Dla mnie Polsat jest lepszy. Dlaczego: Oni dają przynajmniej sport na swojej antenie. Dla mnie jako kibica to przechyla szalę. Bo nie będę analizował, kto robi lepsze czy gorsze paradokumenty czy programy kulinarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polsat jest lepszy. Dlaczego: Oni dają przynajmniej sport na swojej antenie. Dla mnie jako kibica to przechyla szalę. Bo nie będę analizował, kto robi lepsze czy gorsze paradokumenty czy programy kulinarne...

WTF? A sport to jakiś wyznacznik jakości? Polsat to słaby kanał od 6 lat. TVN jest raz na wozie raz pod.

 

TVN jako całość 7/10 głównie za więcej premier filmowych

TVN7 Ostatnio też nie jest zły a nawet lepszy niż TVN. TVN 7 jako całość 7,5 /10 gdyby wywalić te paradokumenty mango. I dać jakieś serialowe premiery podobne do klimatu Kryminalnych byłby najlepszym kanałem z rodziny TVN.

TVN Fabuła najlepszy z tej trójki 8/10 ale też mógłby mieć premiery

 

Polsat? Co tu oceniać ? 2 programy dobre Hels Kitchen Top Chef. Taniec z gwiazdami polsat tak zniszczył że oglądać się tego nie da... Polsat 2 a ten kanał to w ogóle zbędny... Polsat film? Za puszczanie Kevina w wielkanoc daję 3/10

Polsat romans to to w ogóle ośmiesza polsat... Sorry ale polsat jest o klasę gorszy od TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...