Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Celowe, czyli wprowadzenie sztywnej listy kanałów, bez możliwości ingerencji w nie. Powód? Polsat tłumaczył mi to tak:

Gdy klient ustawi sobie swoją własną listę kanałów ulubionych i np. na 10 wstawi coś swojego, a w międzyczasie Polsat wrzuci nowy kanał na 10, to u klienta z listą ulubioną on się nie pojawi, bo on używa ulubionej. Oczywiście będzie plumkać, że on go nie ma na 10tce itp itd h2o. Innymi słowy dla polsatu sztywna lista oznacza ułatwienie w ingerowanie w tą listę (dodawanie/przesuwanie nowych kanałów). Ofkoz dla klientów, to kolejny gwóźdź do trumny ;p

Ta korekta na 100% nie odblokuje listy ulubionych.

BTW na noc w sklepie zostawiłem echostara w trybie czuwania na kanale dla abo (infolinia mówiła, że aktualka jest albo z poziomu kanału polsat lub dla abo). Po powrocie uruchomił się normalnie, ale nei zauważylem zmian w numerku oprogramowania. Sam nie wiem, czy akurat ten echostar mial taką usterkę. Te niepewności powodują, że nie jestem pewien, czy w ogole coś zostało tam umieszczone, to coś w ogóle cokolwiek poprawi, a ma jedynie być grą na zwłokę dopoki cp nie wymyśli czegoś sprawdzonego. Sama informacja, ze gdyby sie nie powiodlo, to klient ma dostać zastępczy powoduje, ze mam nieodparte wrazenie, ze warszawa chce przez ten czas przerzucic wszystko na apsy. Przeciez takich dekoderow jest wiele, a zastepcze są wydawane na bieżąco. rozdam ostatnie i co potem? sorry gregory - out of dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą z serwisu wrocil do sklepu e717 z adnotacją CANCELLED, czyli nie naprawiany, bo usterka "polsatowska". Za pierwszym uruchomieniem przyciski w dekoderze jedynie zmieniały kolor diody i ani się nie przelączał ani wyłączał. po wyciągnięciu wtyczki w końcu zaskoczył. pozostawiłem go na 30 minut na czuwaniu i dalej to samo oprogramowanie, choć włączył się za pierwszym razem. nie wiem już sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Echoś wczoraj chyba coś sobie tam pobierał bo po załączeniu do sieci nie chciał się włączyć to zostawiłem go na te 20 minut i potem wszystko było ok.

Normalnie można go było włączyć z poziomu pilota. Tylko teraz jakby trochę zamulał takie bynajmniej mam wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft jest już chyba dostępny od kilku dni.

Jak tak, to użytkownicy piszczcie, czy można już tworzyć własne listy programów.

A nie da się to jakoś przeskoczyć ? ,wkur.... mnie brak mozliwości poprzestawiania programów. ( swoją drogą to jest zwykłe [beep] ze strony polsatu)

Możesz poświęcić godzinę i stworzyć własną listę, z układem kanałów, jaki tylko Ci się marzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft jest już chyba dostępny od kilku dni.

Jak tak, to użytkownicy piszczcie, czy można już tworzyć własne listy programów.

A nie da się to jakoś przeskoczyć ? ,wkur.... mnie brak mozliwości poprzestawiania programów. ( swoją drogą to jest zwykłe [beep] ze strony polsatu)

Możesz poświęcić godzinę i stworzyć własną listę, z układem kanałów, jaki tylko Ci się marzy.

 

A jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niby nowy soft ma tylko sprawić by dekoder odpalał się pilotem............nic więcej..........a czy on istnieje to pojęcia nie mam bo numer softu się nie zmienił no i sama instalacja nie wiem czy była bo nic takowego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...