Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy spotkał się z tym problemem po wymianie karty. Za pierwszym razem kanał zmienia się właśnie coś około 3 sekund, ale już za drugim razem jak włączysz ten sam kanał jest dobrze. Najlepiej poświęcić parę minut i włączać po kolei każdy kanał z listy, a poźniej już jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...jak już się raz odpali dany kanał to potem już jest ok.Też to miałem po wymianie karty na N3.Co do list to mam Echostara 717 od listopada i od początku kiedy go tylko dostałem mogłem stworzyć 8 własnych list.Nie wiem czy wcześniej miałem inny soft czy nie.Teraz mam 120p i używam cały czas własnej listy,wszystko działa bez problemu.Co do softu 122p to ja nie mogę go pobrać,nie wiem dlaczego :roll: Widziałem ten soft u kumpla kiedy instalowałem mu CP.Różnice które tak na szybko zauważyłem to brak stop klatki przy przełączaniu kanałów,zielone tło na pasku informacyjnym tak gdzie pokazuje się numer kanału (w p120 jest pomarańczowe) Przy wyświetlaniu tego paska pokazuje się również nazwa listy,którą obecnie używamy.Ogólnie zmieniły się też niektóre komunikaty i nazwa listy podstawowej CP.Czy jest możliwość tworzenia własnych list to nie miałem czasu sprawdzić,jak i również nie wiem czy sama funkcjonalność softu się poprawiła,musiałbym przy tym dłużej posiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak będę musiał zajechać przy najbliższej okazji do jednego z białostockich punktów sprzedaży CP i zapytać się sprzedawców, jak to jest z tym tworzeniem własnych list w tunerach 717. Udam, że jestem zainteresowany ofertą tej platformy, a może nie? Zresztą jeszcze pomyślę :lol: Dzięki chłopaki za zainteresowanie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to życzę powodzenia, jeśli chodzi o wyjaśnienie sytuacji z listami. :smile:

Poza tym, mój dziadek właśnie dostał nową kartę, ale sam z wymianą sobie nie poradzi. Jak będą u niego następnym razem, zajmę się tym.

W jego Echostarze 717 można zrobić własną listę (sam mu ją zrobiłem). :smile:

Aktualnej wersji softu nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^^

może zajrzał do skrzynki w niedziele ??? :D:jupi:

<>

Tak swoja drogą to nie podoba mi sie sposób przesyłek od Polsatu. W moim bloku nie ma tzw. euro skrzynki jest tylko Poczta Polska, wiec korespondencja od Polsatu leżała na mojej wycieraczce, a to już nie jest fajne ...

koniec

<>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy sie teraz nie zbłaźnię ale zauważyłem dzisiaj na moim Echostarze, że:

1. EPG na kanałach CP działa szybciej i jest na trzy dni w przód.

2. Brakuje mi na liście kanałów Viacom-u tzn. MTV, VH1 i Vivy Polska.

3. Zamiast "Listy Podstawowej" mam "Lista TV Podstawowa".

 

Tak sie zastanawiam czy to czasem do mnie nie dotarły jakieś zaległe poprawki oprogramowania czy CP je trochę zmodyfikował :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam. Nie wiem czy sie teraz nie zbłaźnię ale zauważyłem dzisiaj na moim Echostarze, że:

1. EPG na kanałach CP działa szybciej i jest na trzy dni w przód.

2. Brakuje mi na liście kanałów Viacom-u tzn. MTV, VH1 i Vivy Polska.

3. Zamiast "Listy Podstawowej" mam "Lista TV Podstawowa"."

 

 

 

 

To jest wynikiem poprawy oprogramowania z 120p na 122p a co do tych kanałów (MTV, VH1, Viva) to chyba musisz przeszukać

kanały ja tak samo miałem ale po przeszukaniu pojawiły mi się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem do czynienia z Echostarem z softem 122p.Jak dla mnie ten soft ma swoje plusy i minusy.Plusy to brak stop klatki przy przełączaniu kanałów.Przełączenie kanałów że tak powiem wygląda bardziej estetycznie a nie np. jakieś przystopowane twarze :wink: DUZY plus to dla mnie również poprawa fukcjonowania EPG.EPG działa naprawdę owiele lepiej niż na sofcie 120p.A minusy...w zasadzie jeden DUŻY minus to brak możliwości tworzenia własnych list programów :/ Więc mimo kilku poprawek ja wole soft 120p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oprogramowanie wcale nie jest złe jak się wydaje :D Tylko mam do Was jeszcze jedno pytanie otóż od wczoraj mój Echostar dziwnie się zachowuję. Podczas przełączania kanałów w pewnym momencie dekoder się zawiesił po czym sam włączył i to na Polsat2 choć go w ogóle nie ogladałem. Dzisiaj było podobnie tylko z tym, że zaraz po podłączeniu do sieci sam sobie ustawił Polsat2. Jeśli nie przełączam często kanałów to takie rzeczy sie nie dzieją i można oglądać np TVN bez żadnych zwiech. Czy może to być spowodowane tym, że spóźniłem się dwa dni z opłata za abo? Czy coś jest nie tak z dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z wymianą karty, byłem w sklepie CP i powiedzieli mi żebym włączył dekoder z kartą na całą noc. No więc tak zrobiłem po czym budze sie rano a tu dalej czarny ekran, potem zrobiłem tak jeszcze w dzień. Włączyłem dekoder na ponad 6 godzin a obraz jak był czarny to był czarny. Nie chce mi sie czytac 40 stron wiec jesli ktos by byl tak uprzejmy to prosze o wytlumaczenie mi w paru zdaniach jak uaktywnic nową karte w dekoderze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wraz z kartą otrzymaleś pismo, na której z drugiej strony, jest napisana "Instrukcja aktualizacji oprogramowania oraz karty abonenckiej". Wystarczy przeczytać i postępować zgodnie z 16 punktami. Napewno się uda, po około 30 minutach oczekiwania.

Z szesnastego punktu skorzystaj w ostateczności - wcześniej warto jeszcze raz od poczatku powtórzyć całą aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...