Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Treść petycji jest taka :

"Zwracamy się z prośbom do Cyfrowego domu Sp. Z.o.o. operatora Telewizji na kartę SD/HD o dołączenie kanałów grupy Polsat do ofert TNK i TNK HD"

 

czy nie lepiej uderzyć z grubej rury i zażyczyć sobie dodatkowo : National Geo. Filmbox'y, HBO, Travel, nFilm, TVP1 HD?

albo :

"Zwracamy się z prośbom do Cyfrowego domu Sp. Z.o.o. operatora Telewizji na kartę SD/HD o udostępnienie wszystkich polskojęzycznych kanałów za darmo".

 

Cyfrowy Dom wszystko to czyta i pewnikiem spełni wasze prośby, wszak to instytucja charytatywna i pochyli się nad losem biednych 12-letnich widzów nie czytających oferty którą zakupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja pier.dziele a moze jeszcze tak Canal+y do tego Co ? uwazaj bo Ci dolacza nFilmy ktore sa premium czy Filmboxy. :lol:

Jak dolacza glowny Polsat to juz bedzie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@tnkhd Ta, na pewno dolacza, to ja place 68zl i nie mam go w pakiecie a Wam dolacza za 40zl.

Widze ze wywalili z kontaktu Wasz protest jeszczel lepszy niz pod palacem. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andkas : Niech Tobie zabiorą dwa kanały i nic nie dodadzą jak i żebys nie mogł odejsć zerwać umowy !! narazie jak nie masz tnk sd / hd to nie udzielaj się

Po pierwsze - mam TnK. Kupiłem w grudniu ubiegłego roku. Ponieważ oferta mi odpowiada zamierzam ją doładować od razu na dwa lata, by mieć spokój. Po drugie, nikt mi nic nie zabrał. Po trzecie, nikt mnie nie oszukał. Po czwarte - godząc się na zakup TnK wiedziałem, że nie ma tam Polsatu, tak więc teraz wcale go nie oczekuje. Po piąte - nie podpisywałem żadnej umowy. Nie ma więc mowy o jej zerwaniu, tak jak sugerujesz.

A może mówimy o dwóch różnych ofertach?

Ty lepiej sprawdź co kupiłeś ;)

Może masz TnK, ale ktoś podetknął ci jakąś umowę, którą teraz zerwać nie możesz i której pewnikiem nie przeczytałeś, albo dostrzegłeś w niej coś, co chciałeś dostrzec - np. to, że Cyfrowy Dom obiecał ci Polsat.

Wszystkim tym, którzy nagle zorientowali się, że ofercie TnK nie ma Polsatu szczerze współczuje.

To musi być przykre. Mieć ofertę, korzystać z niej przez miesiąc, dwa albo rok i teraz nagle zorientować się, że nie ma tam Polsatu i czuć się przez ITI oszukanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to niezle, ja place 68zl i nie mam Filmboxu HD - no to robimy Belkot ! a Wy wplacicie 40zl lub 20zl i tyle zadacie a macie Filmbox HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Treść petycji jest taka :

"Zwracamy się z prośbom do Cyfrowego domu Sp. Z.o.o. operatora Telewizji na kartę SD/HD o dołączenie kanałów grupy Polsat do ofert TNK i TNK HD"

 

czy nie lepiej uderzyć z grubej rury i zażyczyć sobie dodatkowo : National Geo. Filmbox'y, HBO, Travel, nFilm, TVP1 HD?

albo :

"Zwracamy się z prośbom do Cyfrowego domu Sp. Z.o.o. operatora Telewizji na kartę SD/HD o udostępnienie wszystkich polskojęzycznych kanałów za darmo".

 

Cyfrowy Dom wszystko to czyta i pewnikiem spełni wasze prośby, wszak to instytucja charytatywna i pochyli się nad losem biednych 12-letnich widzów nie czytających oferty którą zakupuje.

 

No i będą mieli niezły ubaw, gdy ktoś zwraca się z "prośbom" a nie z "prośbą". W ITI mają ważniejsze sprawy na głowie, a nie jęki, bo Polsatu nie było (o czym w momencie zakupu każdy wiedział), ale raptem stał się superważny. Przecież w TnK HD też musi być. Co z tego, że jedni płacą 40 złotych kiedy chcą, a inni muszą 60 czy 100 zł, nawet jakby mieli przez to głodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz jak ktoś głoduje to nie bierze abonamentu za 59zł czy 99zł . Właściciel jeden więc niech klienci będą traktowani normalnie bez wyróżnień . A petycja to... niech tekst zmienią i sensownie napiszą bo teraz wstyd :P . A bojkot popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chodzi o to, że abonenci n mają OBOWIĄZEK płacenia. I to więcej niż 40 złotych kiedy się spodoba. A niektórzy chcą mieć to samo, może najlepiej od razu za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mylicie się my nie chcemy wszystkich kanałów po prostu Polsat / Polsat 2 podstawowe kanały . Nie wiem czemu Wy piszecie że my wszystko chcemy i to najlepiej za darmo . UWAGA cenzura na forum N jest na kontakt24 usuwają newsy o bojkocie teraz wzieli się za forumowiczów . Prawda w oczy kole :P . matii9520 : jednak bajki piszesz w BOK nic nie wiedzą o dodaniu Polsatu nie wiem gdzie Ty dzwoniłęś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Polsat jescze jakoś zrozumie są jakies transmisje sportowe na zywo ale dodanie Polsat2 to mija sie z celem przecież ten kanał to dno i mając 1kanał do oglądania bym wolał wyłączyc tv. Ok jak by dodali Polsat byłbym zadowolony była by liga mistrzów i kilka rzeczy ale bez przesady, nie dodadzą to i tak oferta TNK SD jest najlepszą ofertą dla mnie na rynku która idealnie do mnie pasuje. Przede wszystkim jest taka zasada że przed zakupem danej tv analizuje pakiety w podobnych cenach i wtedy wybieram ten który najlepiej mi pasuje. Wtedy wszyscy akceptowali że nie ma Polsatów dziś nagle musi byc Polsat bo inaczej odchodze z tnk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle ten sam argument że pol-szmat. Wymyślcie coś innego. Wielu użytkowników w ogóle nic nie pisze bo nawet nie wie, ze takie istnieje forum. W najbliższej przyszłości wyłaczą jeszcze TVN Warszawa, ale w zamian nic. W sumie umowy nie ma. Ale kupując zestaw, mam konkretnie napisane co w nim jest, więc jeśli zawartość pudełka nie zgadza się ze stanem faktycznym to czy można wnieść sprawę o nie dotrzymanie słowa? Wiele zestawów chodzi jeszcze z kanałami, których nie ma. To tak jakby kupić na w sklepie telewizor Sony, i dostać go w opakowaniu Sony, ale w domu jest tylko załóżmy po otwarciu pudełka LG. W sklepie na wystawie był Sony, a pudełka nie otwierałem bo było ładnie zamknięte i wyglądało na to, że rzeczywiście jest tam Sony.

Dlatego trzeba bojkotować nie tylko ITI, ale wszystkich, którzy nie postępują ok. Bo to że nie ma się umowy, nie znaczy że nie można pociągnąć kogoś do odpowiedzialności, takie jest moje rozumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle ten sam argument że pol-szmat. Wymyślcie coś innego. Wielu użytkowników w ogóle nic nie pisze bo nawet nie wie, ze takie istnieje forum. W najbliższej przyszłości wyłaczą jeszcze TVN Warszawa, ale w zamian nic.

Nie!

TVN Warszawa nie został zdjęty przez Cyfrowy Dom, tylko operator zrezygnował z tego kanału. Jakbyś dobrze czytał ofertę, która w pewnym sensie jest umową, to byś wyczytał, że Cyfrowy Dom zastrzega sobie zdjęcia kanału w przypadku, gdy operator z niego zrezygnuje.

Czytałeś to?

Pewnie nie... ale dziwnym trafem wyczytałeś, że będzie Polsat :)

Wszyscy to obecni ulegli chyba jakiejś zbiorowej halucynacji i akurat tego samego dnia.

Ciekawe jakie znanie na ten temat mają lekarze...

Ale do rzeczy - TVN Warszawa nigdy nie był w ofercie TnK, jako kanał na doładowanie. Uważnie śledziłem stronę TnK i oferty papierowe i TVN Warszawa przez ten krótki okres miedzy zakodowaniem, a wyłączeniem nie zdążył nawet zaistnieć. To był kanał FTA.

Bo to że nie ma się umowy, nie znaczy że nie można pociągnąć kogoś do odpowiedzialności, takie jest moje rozumowanie.

Jeśli takie jest Twoje rozumowanie i jeśli czujesz, że możesz pociągnąć kogoś do odpowiedzialności to podaj Cyfrowy Dom do sądu. Nie zapominaj tylko, żeby napisać "zwracamy się z prośbą", a nie z "prośbom" jak to napisałeś w swojej petycji, bo cię wyśmieją.

A i tak cię obśmieją, bo ewentualny pozew nie ma żadnych podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK SD na początku swojego istnienia miała oferować swoim klientom dostęp drogą satelitarną do kanałów dostępnych drogą naziemną + kanały z paczki TVN. Oferta całkiem nieźle się rozwijała, jednak od roku 2010 zaczeła stać w miejscu. Cyfrowy Dom postanowił rozszerzyć ofertę o TNK HD która była oferowana z parowanym dekoderem w cenie 399 zł. Oferta wydawała się całkiem ciekawa: zawierała podstawowe kanały N-ki w HD za bardzo niską cenę, 39 zł miesięcznie. Niestety, również ta oferta została zapomniana przez Cyfrowy Dom, który postanowił spocząć na laurach i zgarniać kasę za doładowania + sprzedawać stare używane dekodery N-ki za 249 zł ( UTYLIZACJA ŚMIECIA NA KTÓREJ MOŻNA ZAROBIĆ :brawo: ).

 

Jako abonament N, w pełni popieram ten protest ponieważ:

 

- Cyfrowy Dom miał oferować w TNK SD kanały znajdujące się w ofercie telewizji naziemnej drogą satelitarną.

Oczywiście ITI, mogło nie spełniać tego postulatu ponieważ nie mieli podpisanej umowy z Polsatem. Obecnie posiadają podpisaną umowę z Polsatem i mogą w każdej chwili dołączyć te kanały do TNK SD i TNK HD. Polsat oraz Polsat 2 są dotepne naziemnie w DVB-T więc powinny automatycznie zostać dodane do TNK po podpisaniu umowy. Kanały TNK i N mają ten sam numer CAID, więc przy podpisywaniu umowy dostali możliwość udostepnienia ich również TNK!!!

 

- Grupa ITI liczy użytkowników TNK SD oraz TNK HD jako użytkowników swojej platformy satelitarnej N. Obejrzyjcie jeszcze raz konferencje ITI, gdzie chwalą się liczbami. Czemu najtansza oferta "N" nie jest nadal wspierana ?! Nawet Cyfra+ wspiera swoją najtańszą ofertę pre-paid!

 

- Wspieram bojkot użytkowników TNK, ponieważ również ja mogę w przyszłości zostać w podobny sposób potraktowany przez ITI mimo że posiadam w N abonament. Należy się wspierać a nie rzucać się sobie do gardeł jak jakieś zwierzęta. Jestesmy klientami tej samej firmy!

 

- TNK SD nie jest parowana z dekoderem, więc czemu nie można rozszerzać jej oferty o kanały dostępne w N (SD) ? Wiele osób ceni sobie wolność wyboru dekodera oraz możliwość używania splittera, a chciałoby posiadać kanały N w swoim domu. Czemu nie można wyciągnąć do nich ręki i dodatkowo zarobić ?

 

- Oferta TNK SD kosztuje 20 zł miesięcznie. Za tyle samo, w TNK HD jest więcej kanałów SD. Czemu użytkownicy tej samej usługi są pokrzywdzeni mimo że płacą tyle samo ?

 

To są powody dla których wspieram ten bojkot.

 

PS. Zezwalam organizatorom tej akcji na korzystanie z treści tego posta, w celu jej merytorycznego promowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cyfrowy Dom miał oferować w TNK SD kanały znajdujące się w ofercie telewizji naziemnej drogą satelitarną.

Oczywiście ITI, mogło nie spełniać tego postulatu ponieważ nie mieli podpisanej umowy z Polsatem. Obecnie posiadają podpisaną umowę z Polsatem i mogą w każdej chwili dołączyć te kanały do TNK SD i TNK HD.

Z tego co wiem umowa podpisana została stosunkowo niedawno. Tak więc poczekamy chwile, co?

Przynajmniej do momentu, kiedy zniknie TVN Warszawa i zwolni miejsce na transporderze.

A wy już wytrzymać nie możecie i już petycje ślecie... tak pospiesznie napisaną, że że błędem ortograficznym.

Jak przyjdzie moment kiedy faktycznie będą powody wystosowania takiej petycji, to wszyscy ją zignorują, kwitując słowami - to już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały TNK i N mają ten sam numer CAID, więc przy podpisywaniu umowy dostali możliwość udostepnienia ich również TNK!!!

I tutaj kolego się mylisz. Provider N (0b00) a provider TNK (0b01) jest zupełnie inny także ni chu :censored: a aby w tej chwili Polsat był w ofercie TNK bo? Bo nie ma kodowania TNK 0b01!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat oraz Polsat 2 są dotepne naziemnie w DVB-T więc powinny automatycznie zostać dodane do TNK po podpisaniu umowy.

W DVB-T są Polsat i Polsat Sport News.

 

Oferta TNK SD kosztuje 20 zł miesięcznie. Za tyle samo, w TNK HD jest więcej kanałów SD. Czemu użytkownicy tej samej usługi są pokrzywdzeni mimo że płacą tyle samo ?

Za 1 miesiąc jest TNK SD - 20 zł, a TNK HD - 19,90 zł. Ale za 6 miesięcy TNK SD - 96 zł, a TNK HD - 119,40 zł. TNK SD ma mniej kanałów i jak się płaci za kilka miesięcy wychodzi o wiele taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...