Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@exmartino

T5 miała by konkurować w DVB-T z TVN7\TV Puls\TV4? Nie bardzo to widzę. TV Puls bardzo się zmieniła na plus. TVN7 wiadomo - filmy i seriale wyższej klasy lTl. TV4 lepsze filmy\programy własnej produkcji oraz seriale, często nabywane z archiwum Polsatu.

 

@golbi_84

1. Seriale anime do P1 już nie powrócą, bo tę stację chcą kierować dla kobiet.

2. ,,Drużyna A" jest w kiepskiej jakości, więc też odpada.

3. ,,Manueli" nie odkupią, bo nie zdobędzie oczekiwanej przez nich oglądalności.

4. P1 ma swoje plany i nie warto im ich układać po swojemu, tym bardziej takich nierealnych :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I serial Jednostka specjalna Dunaj jest dla kobiet? Dzielenie kanału na dla kobiet czy dla mężczyzn jakoś sensu nie widzę. Nie pisz mi o jakości kanału którego 11 godzin ramówki to TOP SHOP.

 

Z TVN 7 - Tele 5 mogłaby rywalizować bo TVN 7 to bardziej powtórki TVN niż TV4 z Polsatu, brak w "siódemce" własnych produkcji no pierwsza ma być w marcu z TV6 by spokojnie wygrali nawet i inwestycje w ramówkę lepiej będąc w DVB-T. Tylko pierwsza podstawowa sprawa inwestować w jeden kanał a nie w dwa można naprawdę zrobić z Tele 5 lub Polonii 1 drugie RTL 7 lub TV Puls z czasów Prokomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miło wspominam stare logo sprzed kilku lat.Obecne mniej mi się podoba.

Ja niezbyt miło. Wrzucane było ze starego generatora, który z racji swojego niedostosowania do współczesnych wymogów cyfrowych playoutów znacznie obniżał jakość obrazu rozmydlając go i osłabiając kolory.

 

Nie narzekajcie na logo Tele5. Liczy sie zawartosc programowa a ta zarowno na T5 i P1 ulega poprawie.

W przypadku Tele 5 mamy znacznie więcej premierowych seriali, których nie powtarzają aż tak do bólu jak niegdyś "Czynnik PSI" czy "Gorączkę w mieście". To już jest plus. Polonia 1 natomiast nie może sobie poradzić z ułożeniem stałej koncepcji programowej ciągle wprowadzając jakieś zmiany - dopiero co chwalili się dodatkową emisją "Bananowej młodzieży" w weekendy, a teraz nagle z tego rezygnują. Czyli już coś jest nie tak.

 

Jak dla mnie rownniez Polonia 1 to skreslona stacja. No kto to widzial by przez 6 godzin emitowac telezakupy.. Nikt juz Was nie włącza, wiec odpuscie sobie premiery na P1 i dajcie je na Tele5 który zachował jeszcze odrobinę uznania w swiecie tv.

Gdyby nikt nie włączał tego kanału, to nie byłoby trzech dużych dyskusji na trzech różnych forach dyskusyjnych. A jednak. Telezakupy i tak lecą w godzinach, gdzie większe inwestycje w programming nie mają sensu. Kiedyś jeszcze próbowano telenowel koło południa (między dwoma pasmami Top Shop) ale widocznie to się nie sprawdziło. Poza tym dalej widzę, że Polonia 1 nie chce wracać do starych telenowel, a nowego kontentu mają za mało by zapełniać większy obszar w ramówce.

 

Gdyby Tele 5 była w DVB-T to byłaby poważną konkurencją dla pozostałych stacji (TVN 7, TV 4, TV Puls, itd.)

Nie bądź taki hop do przodu. Tele 5 jest stacją nie godną zaufania. Teraz TV Puls obracająca dużo większymi pieniędzmi ma problem z uruchomieniem drugiego kanału telewizyjnego, co dla doświadczonego nadawcy wydaje się przecież proste. Kupić playout i nadawać... A jednak to wszystko to tylko koszty, a Tele 5 nie wiadomo czy poradziłoby sobie z utrzymaniem transmisji naziemnej. To telewizja bardzo uzależniona od wpływów reklamowych i jakiekolwiek załamanie na tym rynku blokuje w niej wszelkie inwestycje - startując w czasie kryzysu udowodniła swoją niezaradność nie płacąc pracownikom, później też nagle przerywając produkcję programów własnych. A przecież koszta ich startu nie były wielkie, dostali stary, zdezelowany sprzęt nadawczy i produkcyjny albo za darmo albo uchowano go jeszcze z czasów naziemnej Polonii 1 i była to pozostałość po którymś kanale lokalnym. Pomijając kwestie finansowe, dochodzą do tego jeszcze niezgodności odnośnie koncesji oraz właściciela stacji, bo do końca nie wiadomo kto tam tak naprawdę rządzi.

 

[Zgadzam się z Tobą nie ma sensu w rozrzucaniu nowości do obu stacji lepiej by było inwestować albo w Tele 5 i tam nowości dawać albo w Polonia 1 i TOP SHOP do Tele 5. Może najlepszym pomysłem byłaby rezygnacja z Tele 5 zrobić TOP SHOP od rana do np 17-18 i Seriale.tv od 18 do 23 i dac animowane, telenowele i normalne seriale może nawet sięgnąć po klasykę jak Drużyna A, Maria czy Manuela.

Co za beznadziejny pomysł. Po co przenosić coś ze stacji do stacji, skoro tak jak jest, to jest dobrze. Wynika z tego, że według Ciebie wystarczy kupić setki seriali i filmów od dystrybutorów, wrzucić w playout i nadawać, bo tak jest fajnie. Telewizja to nie hobby tylko biznes a przez lata rynek zrobił się dużo bardziej ułożony i ludzie byle czego oglądać nie będą. Przekonują się o tym kolejne stacje telewizyjne, które go opuszczają.

 

Odrodzić Polonia 1 jako kanał całodobowy jednak to kanał który był pierwszą Telewizja komercyjną w Polsce i chyba 21 lat mija w tym roku jak nie więcej. Nawet jeśli TOP SHOP i ta erotyka powędrowały do CSB TV to i tak wątpię by dwa kanały byli wstanie stworzyć porządne

Pomyśl. Po co rzucać Top Shopem, pasmem erotycznym, itd., próbując ożywić trupa, skoro można złożyć wniosek o koncesję i stworzyć od podstaw całkiem nowy kanał telewizyjny? To chyba prostsze, chociaż też bez przyszłości. Rynek kanałów ogólnotematycznych zdominowało TVP, Polsat i TVN, które notorycznie tracą widzów kosztem kanałów tematycznych, bo teraz te są na czasie.

 

bo oni układają ramówkę dla swojej stacji skierowanej dla kobiet.

Myślę, że tutaj problemem jest dobór programów, bo nie dość, że jest ich mało to w dodatku te z zewnątrz są dość stare jak na wymagania widzów. Nie mogę zrozumieć całego tego braku logiki w układaniu programu:

1. Duży błąd - emitować kulisy "Dynastii", której nigdy się nie pokazywało na antenie (a przecież można).

2. Pomijam kwestię Top Shopu jako "oddzielnego kanału", ale pasmo "Różowa noc" już dawno powinno zniknąć z anteny z uwagi na inną grupę docelową niż ta, do której kieruje się teraz program p1.

3. po co udawać, że stację kieruje się do kobiet, skoro dalej mamy wielki kogel-mogel. Po kilku miesiącach otrzymaliśmy łącznie

- cztery programy z Kanady: "Szalony bankomat", "Przepis na urodę", "Mistrzowie kuchni" oraz "E-miłość":

- jeden program z Wielkiej Brytanii: "Ukryta kamera".

- trzy telenowele: "Bananowa młodzież", "Na straży miłości" oraz "Ktoś Cię obserwuje".

- dwa nowe seriale: "A życie kołem się toczy" (który w USA okazał się klapą) i "Zapytaj Harriet" (też klapa).

- powtórki: z anteny P1 - "Klub Hawaje", "Helena i chłopcy" oraz "Jeden z dziesięciu", z Tele 5: "Akademia fitness" (nie wiem czy to powtórki czy nowe odcinki) oraz "Jednostkę specjalną Dunaj".

 

Ja powiem tak. Projekty pana Podhajskiego nigdy nie zawojowały świata i z tego co widzę nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrodzić Polonia 1 jako kanał całodobowy jednak to kanał który był pierwszą Telewizja komercyjną w Polsce i chyba 21 lat mija w tym roku jak nie więcej.

Nawet jeśli TOP SHOP i ta erotyka powędrowały do CSB TV to i tak wątpię by dwa kanały byli wstanie stworzyć porządne

Pomyśl. Po co rzucać Top Shopem, pasmem erotycznym, itd., próbując ożywić trupa, skoro można złożyć wniosek o koncesję i stworzyć od podstaw całkiem nowy kanał telewizyjny? To chyba prostsze, chociaż też bez przyszłości. Rynek kanałów ogólnotematycznych zdominowało TVP, Polsat i TVN, które notorycznie tracą widzów kosztem kanałów tematycznych, bo teraz te są na czasie.

No właśnie to napisałem. Zdominowały bo są naziemnie. Teraz wystarczy zrobić szeroka reklamę że wraca Polonia . Mozę być nawet z nowa koncesją. Z Polonii 1 nawet zrobić Novela.tv, Serial.tv czy coś tam jeszcze i niech zarabiają ba nawet teledyski bym puszczał przez te 4 godziny. Ogólnie chodzi mi o odrodzenie Polonii 1 wszystko jedno czy z Tele 5 czy nowego kanału (CSB TV). Chodzi o to by Polonia 1 nie dzieliła czasu antenowego z TOP SHOP tylko była osobnym kanałem co będzie nadawać z TOP SHOP nawet Super 1 można przywrócić. I zgadza się ze Polonia 1 musi ruszyć osobno bo nie wezmą kablówki kanału z 11 godzinami TOP SHOP. Zaczęli coś tam dawać do Polonii 1 to teraz Tele 5 niszczeje

 

I wbrew temu co piszesz powtórki są w Tele 5 i to jest ten problem TVN 7 kanał od TVN a tez głownie daje powtórki wiec tym bardziej Polonia 1 i Tele 5 nie ma szans na dwa porządne kanały. Zdecydowanie byłbym za inwestycjami w Polonie 1 a kto wie może jeszcze by przejęli naziemne DVB-T od ATM Rozrywka lub Puls 2. Stworzenie kanału dla naziemnej kodowany na satelicie i drugiego dla satelity free miałoby sens. Kiedyś stwierdziłem żeby dac udziały w Polonii 1 i Tele 5 właścicielowi Pulsu i wchodzą do MUX 2 drugi kanał to Tele 5 (satelitarny) i jakiś trzeci z 4 godzinna ramówką ja bym widział kanał z klasyka kina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to napisałem. Zdominowały bo są naziemnie. Teraz wystarczy zrobić szeroka reklamę że wraca Polonia . Mozę być nawet z nowa koncesją. Z Polonii 1 nawet zrobić Novela.tv, Serial.tv czy coś tam jeszcze i niech zarabiają ba nawet teledyski bym puszczał przez te 4 godziny.

Po co?! Chcesz odrodzenia? Włącz P1 i masz jej logo na ekranie. Przecież obojętne co będą puszczać.

 

Ogólnie chodzi mi o odrodzenie Polonii 1 wszystko jedno czy z Tele 5 czy nowego kanału (CSB TV). Chodzi o to by Polonia 1 nie dzieliła czasu antenowego z TOP SHOP tylko była osobnym kanałem co będzie nadawać z TOP SHOP nawet Super 1 można przywrócić. I zgadza się ze Polonia 1 musi ruszyć osobno bo nie wezmą kablówki kanału z 11 godzinami TOP SHOP. Zaczęli coś tam dawać do Polonii 1 to teraz Tele 5 niszczeje

Nikt nie ma pieniędzy, żeby ładować pieniądze bez sensu w coś, co będzie długo się zwracać. Sam czepiam się Polonii 1, ale widzę, że większość "inwestycji" nie przekracza możliwości finansowych stacji, a co za tym idzie nikt do niej nie dokłada. Jedynie dobór programów mógłby być lepszy.

 

I wbrew temu co piszesz powtórki są w Tele 5 i to jest ten problem TVN 7 kanał od TVN a tez głownie daje powtórki wiec tym bardziej Polonia 1 i Tele 5 nie ma szans na dwa porządne kanały.

Posłuchaj. TVN7 powtarza polskie seriale i filmy, ma też dużo produkcji zagranicznych kupionych od porządnych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. A Tele 5 jak już kupi lepszy serial, to taki, który w USA spadał z anteny po jednym sezonie. Dlatego posiłkują się na potęgę produkcjami z Kanady i Australii.

 

Zdecydowanie byłbym za inwestycjami w Polonie 1 a kto wie może jeszcze by przejęli naziemne DVB-T od ATM Rozrywka lub Puls 2. Stworzenie kanału dla naziemnej kodowany na satelicie i drugiego dla satelity free miałoby sens. Kiedyś stwierdziłem żeby dac udziały w Polonii 1 i Tele 5 właścicielowi Pulsu i wchodzą do MUX 2 drugi kanał to Tele 5 (satelitarny) i jakiś trzeci z 4 godzinna ramówką ja bym widział kanał z klasyka kina

Puls jest dla mnie stacją z jeszcze mniejszym doświadczeniem niż Tele 5. Cały czas nie potrafią uruchomić dodatkowego kanału do DVB-T, dlatego nie wspominam już o jakichkolwiek przejęciach na rynku. Poza tym takie działanie nie miałoby żadnego sensu strategicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golbi, wytłumaczę Ci to najprościej, jak potrafię. Choć czuję, że będzie ciężko, bo choć na tym i innych podobnych forach udzielasz się od lat, to wciąż nie bardzo rozumiesz biznesową stronę funkcjonowania mediów.

 

Uwaga, tłumaczę:

 

Media 5 ma w tej chwili TRZY własne kanały telewizyjne: Tele 5, Polonię 1 i Top Shop.

 

Tele 5 ma niezły zasięg techniczny, coraz większą widownię, pokaźną liczbę reklamodawców, a i czas antenowy może sprzedawać coraz drożej.

 

Top Shop to również niezły interes. Bardzo dobry zasięg techniczny, niskie koszta, mnóstwo czasu reklamowego do sprzedania. Jest tylko jeden haczyk: który operator włączyłby do swojej sieci kanał nadający wyłącznie telezakupy? Owszem, w większości kablówek znajdziesz Mango 24, ale tutaj nadawca po prostu płaci operatorom za retransmisję. A po co płacić za coś, co przy odrobinie pomyślunku można mieć za darmo?

 

Media 5 wykorzystuje więc inny "patent": dopóki Top Shop dzieli częstotliwość z Polonią 1, posiada ten sam zasięg techniczny, co ona. A operatorom oferuje się bezpłatny kanał ogólnotematyczny, który chętnie włączają do oferty. Sprytne? Jak najbardziej. Z tym, że nadawca myśli również przyszłościowo. Liczba kanałów polskojęzycznych (również tych FTA) rośnie w zawrotnym tempie - w ciągu ostatniej dekady z niespełna pięćdziesięciu zwiększyła się do blisko dwustu. A pasmo częstotliwości z gumy nie jest, więc za jakiś czas może się okazać, że za Polonię 1/Top Shop ten czy inny operator będzie wolał włączyć inny kanał. To już miało miejsce kilka lat temu w dużych sieciach kablowych, jak UPC czy Multimedia. Aby takiej ewentualności zapobiec, należy uatrakcyjniać ofertę programową. I zacząć robić to stale, a nie tak jak w ostatnich latach: sporadycznie, bazując na powtórkach. Nawet dopłacić trochę do Polonii 1, aby dalej móc czerpać kasę z Top Shopu. Tu nie chodzi o to, by "wykosić" jeden z biznesów (jak usilnie próbujesz zrobić to Ty), ale o to, by wszystkie one mogły dalej dobrze prosperować.

 

Model biznesowy Polonii 1 i Top Shopu jest bardzo skuteczny, ale też niezwykle prosty. Dziwi mnie, że od tylu lat nie potrafisz uświadomić sobie, na jakiej zasadzie to wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wbrew temu co piszesz powtórki są w Tele 5 i to jest ten problem TVN 7 kanał od TVN a tez głownie daje powtórki wiec tym bardziej Polonia 1 i Tele 5 nie ma szans na dwa porządne kanały.

Posłuchaj. TVN7 powtarza polskie seriale i filmy, ma też dużo produkcji zagranicznych kupionych od porządnych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. A Tele 5 jak już kupi lepszy serial, to taki, który w USA spadał z anteny po jednym sezonie. Dlatego posiłkują się na potęgę produkcjami z Kanady i Australii.

 

A Andromeda? Które to te seriale TVN 7 kupione od tych porządnych stacji telewizyjnych

JAG - powtórka, Ostry dyżur - powtórka, Detektyw Monk - powtórka, Mentalista - powtórka, Przyjaciele - powtórka, Bez śladu - powtórka

Zaklinacz dusz - zakończone po 2 seriach. A co do pozycji z Kanady i Australii na Tele 5 to ja jestem za w tym właśnie serial Rush czy Szczury wodne mogliby zakupić. Przypominam ze ta stacja od początku jak powstała zapowiadała propozycje z Europy. Zreszta Puls tez stawia na Europejskie pozycje.

 

No właśnie to napisałem. Zdominowały bo są naziemnie. Teraz wystarczy zrobić szeroka reklamę że wraca Polonia . Mozę być nawet z nowa koncesją. Z Polonii 1 nawet zrobić Novela.tv, Serial.tv czy coś tam jeszcze i niech zarabiają ba nawet teledyski bym puszczał przez te 4 godziny.

Po co?! Chcesz odrodzenia? Włącz P1 i masz jej logo na ekranie. Przecież obojętne co będą puszczać.

 

Na TOP SHOP nie ma loga Polonii 1 na erotykach chyba tez nie

 

Golbi, wytłumaczę Ci to najprościej, jak potrafię. Choć czuję, że będzie ciężko, bo choć na tym i innych podobnych forach udzielasz się od lat, to wciąż nie bardzo rozumiesz biznesową stronę funkcjonowania mediów.

 

Uwaga, tłumaczę:

 

Media 5 ma w tej chwili TRZY własne kanały telewizyjne: Tele 5, Polonię 1 i Top Shop.

 

Tele 5 ma niezły zasięg techniczny, coraz większą widownię, pokaźną liczbę reklamodawców, a i czas antenowy może sprzedawać coraz drożej.

 

Top Shop to również niezły interes. Bardzo dobry zasięg techniczny, niskie koszta, mnóstwo czasu reklamowego do sprzedania. Jest tylko jeden haczyk: który operator włączyłby do swojej sieci kanał nadający wyłącznie telezakupy? Owszem, w większości kablówek znajdziesz Mango 24, ale tutaj nadawca po prostu płaci operatorom za retransmisję. A po co płacić za coś, co przy odrobinie pomyślunku można mieć za darmo?

 

Media 5 wykorzystuje więc inny "patent": dopóki Top Shop dzieli częstotliwość z Polonią 1, posiada ten sam zasięg techniczny, co ona. A operatorom oferuje się bezpłatny kanał ogólnotematyczny, który chętnie włączają do oferty. Sprytne? Jak najbardziej. Z tym, że nadawca myśli również przyszłościowo. Liczba kanałów polskojęzycznych (również tych FTA) rośnie w zawrotnym tempie - w ciągu ostatniej dekady z niespełna pięćdziesięciu zwiększyła się do blisko dwustu. A pasmo częstotliwości z gumy nie jest, więc za jakiś czas może się okazać, że za Polonię 1/Top Shop ten czy inny operator będzie wolał włączyć inny kanał. To już miało miejsce kilka lat temu w dużych sieciach kablowych, jak UPC czy Multimedia. Aby takiej ewentualności zapobiec, należy uatrakcyjniać ofertę programową. I zacząć robić to stale, a nie tak jak w ostatnich latach: sporadycznie, bazując na powtórkach. Nawet dopłacić trochę do Polonii 1, aby dalej móc czerpać kasę z Top Shopu. Tu nie chodzi o to, by "wykosić" jeden z biznesów (jak usilnie próbujesz zrobić to Ty), ale o to, by wszystkie one mogły dalej dobrze prosperować.

 

Model biznesowy Polonii 1 i Top Shopu jest bardzo skuteczny, ale też niezwykle prosty. Dziwi mnie, że od tylu lat nie potrafisz uświadomić sobie, na jakiej zasadzie to wszystko działa.

 

Zgadzam się tylko po co inwestować w ta Polonie 1 niech te pieniądze z TOP SHOP idą tylko na Tele 5. A właściwie chyba ciekawsze pozycje ma Polonia 1 niż Tele 5. Tele 5 dwa razy Ukryta kamera i powtórki seriali Chyba dokumenty typu Giganci nokautów są w miarę tylko po co po 2 docinki chyba zeby szybciej skończyć. Szybko wyemitować i powtórzyć do znudzenia to domena Tele 5. Tele 5 po tym jak wymyślił kobiecy profil Polonii 1 straciła za chwile obie wylecą z kablówek analogowych. Inwestuje się w kanał który jest wycofywany z kablówek lub pomijany przez ludzi przy tworzeniu list

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się tylko po co inwestować w ta Polonie 1 niech te pieniądze z TOP SHOP idą tylko na Tele 5.

Czyli jednak nie rozumiesz. :( Powtórzę Ci więc:

Pasmo częstotliwości z gumy nie jest, więc za jakiś czas może się okazać, że za Polonię 1/Top Shop ten czy inny operator będzie wolał włączyć inny kanał. To już miało miejsce kilka lat temu w dużych sieciach kablowych, jak UPC czy Multimedia. Aby takiej ewentualności zapobiec, należy uatrakcyjniać ofertę programową. I zacząć robić to stale, a nie tak jak w ostatnich latach: sporadycznie, bazując na powtórkach.

Top Shop przestanie przynosić kasę, jeśli nie będzie miał odpowiedniego zasięgu. W kablówkach pozostanie tak długo, jak będzie tam Polonia 1. I dlatego nadawca zaczyna robić wszystko, by operatorzy chcieli ją mieć w swojej ofercie.

 

Prosta kalkulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tel Pol z Chorzowa z analogu wyleciała własnie jak zaczęła inwestować zastąpiono Zone Europa. Chyba większe na pozostanie byłoby emitując film niż z nich rezygnując. Jak będą dawać telenowele można ich zastąpić choćby Romance TV. jedyny ratunek skracać TOP SHOP i wrzucić do Tele 5 tez TOP SHOP choćby na zmiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak widac globi_84 dalej nie kuma na czym zarabia stacja telewizyjna (niszowa) :)

TV6 bez naszej pomocy czy z nasza pomoca ustawowo ma prawo i obowiazek byc we wszystkich kablowkach i platformach.

Na przychodach z reklam a nie TOP SHOP przez którego pies z kulawa noga kanału nie włącza nie ma kasy na nadawie to sio jest Agora która chce mieć stacje RMF, Machina ATM chętny na kupno się znajdzie. A wy zarabiacie by CSB kupić z z[beep]ać. Koszt miejsca na transponderach na 2 kanały, jakość kanału. tele 5 sie nie da oglądać przez jakość a Polonii 1 przez TOP SHOP

 

Tele 5: 7-10 TOP SHOP 10-12 KOSMICA TV 12-15 TOP SHOP - 15 - Tele5

Polonia 1: 7-10 Polonia 1 10-12 TOP SHOP 12-15 Polonia 1 15-19 TOP SHOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak widac globi_84 dalej nie kuma na czym zarabia stacja telewizyjna (niszowa) :)

TV6 bez naszej pomocy czy z nasza pomoca ustawowo ma prawo i obowiazek byc we wszystkich kablowkach i platformach.

Ale nie waszym kosztem - moim zdaniem powinniście jakoś zawalczyć o obecność w kablówkach tak żeby nie wsadzali nowego kanału w wasze miejsce. Obecnie jest tak że macie dwa duże minusy w postaci Top Shopu i Erotyk które przemawiają za kasacją was z kablówek więc w pewnym sensie wspomniany przez was @Golbi_84 ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy macie do TELE 5 [...] jak ktoś chce obejrzeć dobry film to jakość jest nieważna , a na tym kanale jest nie taka najgorsza

Jakość jest dla mnie ważna, ale na nią nie narzekam, jeśli chodzi o T5. Filmy erotyczne są emitowane w dobrej jakości.

 

Problemem Tele 5 są szybko emitowana seriale bo są krótkie a emitowane codziennie. Pasowałby zainwestować w serial który ma więcej odcinków czyli od razu w kilka serii a te krótsze emitować raz w tygodniu no czasem dwa razy

Tym razem się z Tobą zgodzę. Od lat popełniają ten sam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...