Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jesteś w umowie na czas nieokreślony to bym ci radził podpisać nową umowę. Dostałbyś pakiet HD za 15 zł, ale jeśli jesteś w umowie na czas określony to pakiet HD dostaniesz za 20 zł( według mnie zdzierstwo jakich mało, powinny powstac pakiety hd dla posiadaczy dekoderów HD np.taki pakiet Familijny HD z Discovery HD i PS HD i Polsatem HD za te jakieś 40 zeta/miesiąc i napewno szybko podskoczyło by im ilość abonentów hd i kanałów).

 

Ale nie o tym chciałem pisać. Wielu pisze o tym, że CP na 10 urodziny dołączy 10 kanałów hd w co nie wierzę, ale postanowiłem zrobić listę kanałów jakie cp mógłby dołączyć w tym roku. Kolejność za prawdopodobieństwem pojawienia w ofercie :

1. Animal Planet HD.

2.Eurosport 2 HD.

3.TVP HD ( 140 mln długu ma TVP, a tonący brzytwy się chwyta więc...)

4. Cinemax HD (jeśli zacznie nadawać w Polsce).

5.National Geografic Wild HD.

6.FilmBox HD ( negocjacje trwają już rok więc może...).

7.History HD.

8.Tvn HD

9. National Geografic HD.

10.Na 10 nie mam pomysłu. MOże wy wymyślice jakąś niespodziankę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Pakietem HD to pewnie jeszcze nie wiadomo do końca jak to będzie.

Załóżmy taką sytuacje z przymrużeniem oka oczywiście :wink: . Abonent posiada pakiet Familijny z radością zamawia sobie Pakiet HD patrzy a ma (aktualnie) Polsat Sport HD, Discovery HD, Eurosport HD o Polsacie HD nie wspominam bo jest za FREE i że brakuje mu paru kanałów bo:

1.żeby mieć kanał MTVN HD trzeba posiadać pakiet gdzie jest kanał MTV (Muzyka, Relax Mix i inne modyfikacje)

2.żeby mieć kanał HBO HD trzeba posiadać pakiet HBO

3.ewentualnie gdyby w ofercie pojawił się kanał Eurosport 2 HD :twisted: aby go mieć trzeba posiadać kanał Eurosport 2 (pakiet Sport, Relax Mix,itd.)

4.ewentualnie gdyby w ofercie pojawił się kanał filmowy w HD (coś ostatnio cicho się zrobiło na jego temat) Kino Polska HD :mrgreen: trzeba mieć kanał Kino Polska czyli pakiet Film itd itd

Tak można w nieskończoność :shock::smile: Pożyjemy zobaczymy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co dwa razy to samo piszesz. Pakiet HD jeszcze chyba nie jest dostępny. Jeśli już jest to do obecnej umowy możesz go wziąć i będziesz płacił 20 zł. Możesz też podpisać nową umowę i płacić 15 zł za pakiet HD, ale za tą umowę co teraz masz też będziesz płacił.

 

@marcin81

Absolutnie się mylisz. Na przykład na dzień dzisiejszy możesz dokupić do pakietu Familijnego MTVN HD nie mając pakietu RelaxMix czy Muzyka. I tak najprawdopodobniej będzie z pakietem HD. Jeśli go dokupisz mając tylko pakiet Familijny to będziesz miał dostęp do wszystkich kanałów HD w ofercie CP oprócz HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobujcie uruchomic sobie jakikolwiek kanal HD. Proces aktywacji to istna katorga. Najpierw trzeba zglosic fakt na infolinii CP. Pozniej powinnismy otrzymac porozumienie na kanaly HD, podpisac i odeslac jednak otrzymanie takiego porozumienia graniczy z cudem !!!. Osobiscie czekalem ponad 2 miesiace wykonalem moze z 15 telefonow. Dopiero interwencja w HBO Polska (chcialem aktywowac kanal HBO HD) pomogla. Napisalem do nich maila ze CP utrudnia dostep do ich kanalu i wlasciwie nie ma mozliwosci jego aktywacji. Od razu zajeto sie moja sprawa ze skutkiem natychmiastowym. Mam nadzieje ze zrezygnuja ze sposobu aktywacji kanalow HD z epoki kamienia lupanego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gabrys

Nikt nie mówi o 10 kanałach oprócz @Lukas. Zapowiedzi są o dwóch, czterech kanałach, no moooże pięciu, ale nie więcej.

 

@maciekmm

Wbrew pozorom to wina abonentów, pomijając fakt, że nie powinieneś czekać na porozumienie ponad 2 miesiące i interweniować u HBO.

Po dołączeniu do oferty CP kanałów HBO wystarczyło zadzwonić i wyrazić chęć podpisania porozumienia na owe kanały. Po wyrażeniu takowej chęci CP od razu wysyłaj sygnał i kanały świeciły. W tym czasie CP wysyłał porozumienie, które należało podpisać i odesłać, ale częste były przypadki, że abonenci nie wysyłali porozumienia i przez pewien czas całą paczkę mogli oglądać za darmo.

 

@marcin81

Biję się w pierś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zbytnio nie wierzył w słowa konsultantów CP. Oni są mało kompetentni :> . Poza tym BBC na razie nic nie wspominało o konkretnej dacie wprowadzenia na polski rynek kanału BBC HD, a tu nagle ma on zasilić pakiet kanałów HD w CP :woot: . Trochę to dziwne i grubymi nićmy szyte :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy - PAKIET HD to umowa na 13 lub 29mc z odpowiednio 3 lub 6 mc bezpłatnymi. Po tym okresie - 15zł. Mowa oczywiście o całkiem nowej umowie (czyli dzierżawa nowego dekodera HD). Na pakiet HD obowiązuje 3mc wypowiedzenia.

 

Dla istniejących już kontraktów - brak wariantów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówił że wygamy z Kanadą w środę 15:0?

Dobre dobre dawno się tak nie uśmiałem... :D :D :D:brawo: Większej bzdury nie słyszałem z tymi 3xBBC w HD. Wystarczy zobaczyć ofertę kanału BBC HD na resztę świata (Skandynawia, Australia) - jakieś nieporozumienie a gdzie zapełnienie oferty 3 kanałów? :/ Ale z drugiej strony jak tak się przyglądają na nasze HD... wystarczy nadawać 16/9... dodać znaczek HD i podwyższyć bitrate do 5 Mbps i jak znalazł :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...