Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na stronie CP piszą o opłatach za HD w ramach nowej promocji.A co ze starymi abonentami?Czy dla nich będzie wysyłane porozumienie (byłoby super=kilka miesięcy za darmo HD,no bo przecież wiemy jak dochodzi szybko korespondencja z CP) czy też wyłączą nam nagle HD i musimy zwracać się telefonicznie do nich ?Ma ktoś wiedzę w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kolei. Co do HD jest 7 opcji.

 

1a) Polsat Sport HD na 24mc – 3mc gratisu

1b) Polsat Sport HD na czas nieokreślony – brak gratisu

 

2a) Eurosport HD na 24mc – 3mc gratisu

2b) Eurosport HD na czas nieokreślony – brak gratisu

 

3a) HBO HD na 24 mc – 3mc gratisu

3b) HBO HD na czas nieokreślony – brak gratisu

3c) HBO HD na 13 mc – 1mc gratisu

 

Opłata za kanał w każdym wariancie - 6zł.

 

 

W każdej opcji obowiązuje 3mc okres wypowiedzenia.

Można wziąć 1-3 kanałów naraz, można też wcale nie brać :P

 

Nowe kanały w tym roku to:

- BBC HD

- ?

 

Do końca roku dojdą ‘te’ 2 kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumujesz :wink: Tylko pytanie czy jest sens płacić te 6 zł za jeden kanał :roll: Biorąc zwłaszcza pod uwagę taki HBO HD na którym leci identyczna ramówka, co na HBO SD i 6 zł tylko za to, że jest HD lub taki Polsat Sport HD, gdzie póki co ciągle puszczają powtórki - to czy te 6 zł jest tego warte :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze aby jeszcze w tym roku kalenmdarzowym udało się im uruchomić kanał Polsatu w HD. Zobaczcie ile czasu zajęło im wypuszczenie kanału Polsat Play. Zobaczcie ile razy przekładali start swoich nowych kanałów jak i zakodowanie swoich obecnych (Polsat 2 i Polsat News). Także wątpię w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstra[beep]ąc od umów na HD, mam pytanie czy zauważyliście może zacinanie się obrazu i/lub dźwięku na HBO HD??? Na innych kanałach SD tego nie zauważyłem, nie wiem jak na innych HD bo ich praktycznie nie oglądam. Być może to kwestia tego że HBO HD na razie prowadzi jeszcze testy techniczne :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstra[beep]ąc od umów na HD, mam pytanie czy zauważyliście może zacinanie się obrazu i/lub dźwięku na HBO HD??? Na innych kanałach SD tego nie zauważyłem, nie wiem jak na innych HD bo ich praktycznie nie oglądam. Być może to kwestia tego że HBO HD na razie prowadzi jeszcze testy techniczne :?

Weź pod uwagę wymagania co do kanałów HD. Wielkość anteny, jakość jej ustawienia. Mogę się założyć, że w tym tkwi Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ty nie doświadczasz takich problemów z HBO HD ???

Konwerter wymieniałem niedawno, antena może jest co prawda starawa ale jest spora i siła sygnału akurat na tym transponderze przekracza 80%, jakość też ponad 80% myślę że więcej nie potrzeba. Słyszałem zresztą że abonenci n-ki odbierają kanały HD nawet przy sile sygnału 50 %. Więc nie bardzo wiem co masz na myśli mówiąc o wielkości anteny. Poza tym ja nie mówię o szatkowaniu obrazu, zacinaniu ciągłym czy coś w tym stylu po prostu około 1 - 2 razy na godzinę na około 10 sekund zanika dźwięk więc chyba antena ma tu niewielkie znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w ogóle jakoś nie działa kanał HBO HD :( , może dlatego, że nie płacę za HBO :smile: Wielkość anteny powinna być 80 cm lub większa. Może rzeczywiście to wina HBO HD. Takie efekty można zaobserwować na kanałach HD z Astry przy bardzo złej pogodzie. Skąd wiesz, że jakość sygnału jest ponad 80 % i siła ponad 80% ? Dekoder Twój ma tylko jeden pasek od sygnału :smile: No dobra, może czasami podłączasz Echostara, żeby zobaczyć to dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstra[beep]ąc od umów na HD, mam pytanie czy zauważyliście może zacinanie się obrazu i/lub dźwięku na HBO HD??? Na innych kanałach SD tego nie zauważyłem, nie wiem jak na innych HD bo ich praktycznie nie oglądam. Być może to kwestia tego że HBO HD na razie prowadzi jeszcze testy techniczne :?
Jak masz dostęp do innych HD w CP, to lepiej sprawdź działanie pozostałych kanałów. Choć podejrzewam, że to kwestia softu w tych Samsung'ach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również o tym wspominałem w temacie o HBO. np. podczas emisji Dynastii Todorów we wtorki 1-2 razy dźwięk ucieka na kilka sekund (polska fonia AC3) natomiast na angielskiej jest cały czas co oznacza jakieś błędy w polskiej fonii. za czasu kiedy była jeszcze polska fonia stereo dźwięk posiadał zniekształcenia a dokładnie był piskliwy w momencie kiedy na AC3 nie było wcale dźwięku. Na PS HD jak i ESP HD nie zaobserwowałem takowych problemów. co do anteny to posiadam 80 CP HD. Jeśli abo C+ nie maja w/w problemów to wina leży po stronie softu od Samsunga HD gdyz pobierany jest z tego samego TP. Ciekawe jak to jest z fonia na HBO HD na nowym Echostarze HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w ogóle jakoś nie działa kanał HBO HD :( , może dlatego, że nie płacę za HBO :smile: Wielkość anteny powinna być 80 cm lub większa. Może rzeczywiście to wina HBO HD. Takie efekty można zaobserwować na kanałach HD z Astry przy bardzo złej pogodzie. Skąd wiesz, że jakość sygnału jest ponad 80 % i siła ponad 80% ? Dekoder Twój ma tylko jeden pasek od sygnału :smile: No dobra, może czasami podłączasz Echostara, żeby zobaczyć to dokładnie.

 

 

Ja mam zwykłą antenę od Cyfry (60 cm) oraz konwerter TWIN.Zarówno kanały HD z Cyfry (Canal oraz HBO) oraz z Polsatu (Polsat Sport HD oraz EuroSP HD) śmigają bez zarzutów.To chyba przeczy teorii że konieczna jest antena 80 cm.Oczywiście przy PVR ta antena odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...