Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj, VIGO nie odpowiedział jaki ma problem z tym sygnałem. Ja zasugerowałem, że może ma inny kolor paska sygnału. Ze swojego doświadczenia wiem, że jak sygnału na kanałach HD nie ma to i nie będzie. Sprawdziłem także, że kręcenie konwerterem +- 10 stopni nie ma wpływu na to, czy kanały HD są, czy też ich nie ma. (może zależy to od konwertera, na innym mogło by nie być przy skręceniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie zadziwia nas ofertą HD?

Polsat Sport HD, HBO HD, EUROSPORTHD ?

PS:wie już ktoś ile będą kosztować te kanały HD? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

Wie już ktoś jakie kanały HD będą do końca roku w Cyfrowym Polsacie? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

 

PawelU1981

Kolego używaj funkcji edytuj i dodawaj do aktualnego posta nowe wypowiedzi. Po co pisać post pod postem? Połączyłem dwa posty w jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP jest tani - ale dekodery HD ma drogie :lol2:

 

 

konkurencyjna platforma jest lepsza bo bierze tylko 99 zeta za wypozyczenie, a to jest lepsze rozwiazanie, bo w razie awarii tunka ONI musza go naprawic w ramach gwarancji.

Lepiej - wymieniaja od reki, inaczej bys byl 2 tygodnie bez TV. Z wlasnym tunkiem niestety trzeba czekac na naprawe a po gwarancji wyskoczyc z kasy na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dadzą programy HD w tych samych pakietach co są ich odpowiedniki w SD :?:
A jak to sobie wyobrażasz, że jedni opłacają abonament i oglądają wszystkie kanały, a inni opłacając ten sam pakiet nie mogą oglądać wszystkich kanałów, tylko dlatego, że moją nieodpowiedni dekoder. Moim zdaniem to byłoby niesprawiedliwe. Mało tego, wyobraź sobie, że np. w pakiecie familijnym pojawia się nowy kanał HD, czego rezultatem jest podwyżka ceny pakietu. Więc dlaczego posiadacze zwykłych dekoderów mają płacić więcej, skoro praktycznie nie dostali nic w zamian. Dlatego moim zdanie opcja: "Kanały HD w istniejących już pakietach" jest nierealna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro kanał HD i kanał SD nadaje to samo? To ja nie widzę żadnej różnicy. Niech odbiorca sobie kupi dekoder HD to też będzie miał ten sam kanał. Takie jest moje zdanie. Co innego jeżeli wprowadziliby taki kanał którego jeszcze nie ma w ofercie, a nadawałby w HD, to rozumiem, dotatkowa symboliczna opłata :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dadzą programy HD w tych samych pakietach co są ich odpowiedniki w SD :?:
A jak to sobie wyobrażasz, że jedni opłacają abonament i oglądają wszystkie kanały, a inni opłacając ten sam pakiet nie mogą oglądać wszystkich kanałów, tylko dlatego, że moją nieodpowiedni dekoder. Moim zdaniem to byłoby niesprawiedliwe. Mało tego, wyobraź sobie, że np. w pakiecie familijnym pojawia się nowy kanał HD, czego rezultatem jest podwyżka ceny pakietu. Więc dlaczego posiadacze zwykłych dekoderów mają płacić więcej, skoro praktycznie nie dostali nic w zamian. Dlatego moim zdanie opcja: "Kanały HD w istniejących już pakietach" jest nierealna.

 

Weźmy taki Eurosport HD - niczym nie różni się od ESP SD (poza jakością oczywiście :smile: )

Zresztą co tam może lecieć innego? Na Polsacie HD pewnie będą te same programy co na zwykłym, najwyżej o innej porze.

No ale skoro kanał HD i kanał SD nadaje to samo? To ja nie widzę żadnej różnicy. Niech odbiorca sobie kupi dekoder HD to też będzie miał ten sam kanał. Takie jest moje zdanie. Co innego jeżeli wprowadziliby taki kanał którego jeszcze nie ma w ofercie, a nadawałby w HD, to rozumiem, dotatkowa symboliczna opłata :D

Pozdrawiam.

Też tak sądzę. W końcu dekoder hd nie kosztuje 10000 złotych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samsunga hd,a sąsiad samsunga sd.Ale nie oto chodzi.Płacimy tyle samo,a ja mam więcej kanałów.Może to bonus za to że dałem więcej za dekoder.

 

Bo widzisz jest "promocja" i kanały HD są za darmo. Więc narazie to nie on płaci za kanały HD i ich nie może oglądać, tylko ty za nie nie płacisz a oglądasz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały HD są do końca sierpnia za darmo, czyli od września będziemy za nie płacić. Skoro będą płatne, to będzie ich pięć, sześć, bo kto by chciał płacić za dwa kanały. Ta data pewno się przesunie, aż do pojawienia się odpowiedniej ilości kanałów HD. Nie sądzę, żeby włączyli kilka kanałów w dwa tygodnie. Realna data to październik, pewno ruszą one wraz z Polsat Cafe oraz Polsat Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się w tak krótkim czasie kilku kanałów HD jest całkiem realne, wystarczą tylko chęci. Miejsce jest, tym bardziej teraz, gdy CP bierze sygnał kanałów HBO z tp. C+, co oznacza, że będzie mógł przełączyć swój tp. w DVB-S2 i tym samym przeznaczyć go w całości na kanały HD, a mają w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierać mają w czym, tylko szkoda, że na tyle kanałów nie ma miejsca... na tym jednym transponderze oczywiście. 5 kanałów HD to za dużo, bo każdy będzie musiał mieć w takim wypadku "przycięty" bitrate, a jeszcze jakby było kilka ścieżek dźwiękowych to już w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...