Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ianus: Skoro pomaga przełączenie na inny kanał i powrót to oznacza, że wina leży po stronie dekodera, może po prostu krztusi się na AC3. Brzęczenie na jednej ścieżce to może być już wina HBO.

 

PS. Nie wiadomo kiedy HBO HD zakończy testy, jak będą tak nadawali jak teraz to będzie to zawsze test, a nie regularne nadawanie. Jak dla mnie to nawet kanały w wersji SD są w późnej fazie testów.

 

bogdan425: Pożyjemy, zobaczymy, chociaż ja w to jakoś nie wierzę, ale może... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ianus: Skoro pomaga przełączenie na inny kanał i powrót to oznacza, że wina leży po stronie dekodera, może po prostu krztusi się na AC3. Brzęczenie na jednej ścieżce to może być już wina HBO.

:jupi:

A ja myślę że to wina przekazu. Mam to samo, a właściwie miałem, bo od kilku dni AC3 na HBOHD ucichło. A szkoda, bo filmy z dźwiękiem przepuszczonym przez kino domowe ogląda się rewelacyjnie. Na TVN i TVN7 AC3 biega jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ianus: Skoro pomaga przełączenie na inny kanał i powrót to oznacza, że wina leży po stronie dekodera, może po prostu krztusi się na AC3. Brzęczenie na jednej ścieżce to może być już wina HBO.

:jupi:

A ja myślę że to wina przekazu. Mam to samo, a właściwie miałem, bo od kilku dni AC3 na HBOHD ucichło. A szkoda, bo filmy z dźwiękiem przepuszczonym przez kino domowe ogląda się rewelacyjnie. Na TVN i TVN7 AC3 biega jak należy.

TVNy nie są nadawane ani w DVB-S2 ani nawet MPEG-4. Może dekoder nie radzi sobie jeszcze dobrze z jego dekodowaniem (Ale masło maślane mi wyszło) i procesorowi nie starcza już sił na ściezkę audio ... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiecie może co słychać z ofertą HD w sensie jakiegoś pakietu? W sumie czerwiec się skończył a tu nic nie mogę znaleźć na ten temat.

Wielka szkoda, że jesli chodzi o pakiet HD to jeszcze wielkie "homo nie wiadomo"

W sierpniu kończy mi sie umowa z cyfrą i nie wiem co dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila w wydarzeniach Polsatu powiedziano ze festiwal Top Trendy odbedzie sie w HD ! Gdzie go bedzie mozna zobaczyc w wysokiej rozdzielczosci?? Cos mi sie wydaje ze to byl chwyt marketingowy bo przeciez na Polsacie Sport HD go nie puszcza :)

Może poprostu nagrają festiwal w formacie HD i dadzą do swojego archiwum i jak wystartuje już Polsat HD to puszczą powtórkę tyle, że w HD, a póki co puszczą go w Polsacie w formacie SD :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Polsat HD ma już koncesję, a nawet nie wiadomo kiedy będzie, no i za co ja płacę :!: , a właściwie nie płacę, ale chciałbym już płacić za ten pakiet HD. Mama nadzieję że na początku znajdą się tam Eurosport HD, Polsat HD, Polsat Sport HD, BBC HD, MTV HD, Discovery HD, TVP HD. HBO HD i tak nie mam i nie będę miał, bo nie płacę za HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może nie ma tyle materiału w HD, aby zapełnić ramówkę Polsatu HD - pamiętajmy, że to będzie osobny kanał.

2. Oj nadzieję masz co do tych kanałów :lol2: dwóch może nie być, więc nie bądź zdziwiony jak ich nie znajdziesz.

3. Zapewne kanały będą podzielone na jakieś pakiety, a nie jeden HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekmm: Nie każdy lubi sport i nie chce mieć Eurosport HD i Polsat Sport HD, bo nie chce za nie opłacić, i co wtedy zrobisz? Jedyny sposób to różne pakiety, chociaż to też z deczka głupota.

Bloo411: Zawsze staram się pisać tak, żeby pasowało i nie było "wontów" do tego co piszę. W TVP HD jakoś nie wierzę, a Discovery HD mogłoby być, ale ciekawe dlaczego go nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...