Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem około miesiąca na umowę na HD i zadzwoniłem 10 dni temu co z moim zamówieniem. :shock:

Konsultantka zdziwiona,o niczym nie wie ,ale w ramach rekompensaty włączy mi Pakiet HD do czasu otrzymania umowy :lol:

I po 2 godzinach czekania włączyli :brawo::jupi::lol2:Wszystkie HD jakie mają w CP :lol2::lol::brawo:

Mam familijny bez dodatków :wink:

Jeden telefon :wink: a ile radochy :brawo::jupi::lol2:

A HBO HD też ci odkodowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to prawda.

'zwykły' konsulatant powie Ci, że to niemożliwe bo on takiej możliwości nie ma.

taką możliwość mają ludzie z innego działu, np działu reklamacji.

mi włączyli dopiero po napisaniu reklamacji wszystkie kanały HD (których wcześniej nie miałem) i tak mam je już ok 1,5 miesiąca. (prócz HBO HD więc zakładam, że to co zrobili w przypadku Boloero to czysta pomyłka na jego korzyść 8) )

a porozumienia jak nie było tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za 2 posty pod sobą ale dziś dostałem szokujący mail :shock:

 

Witam

 

Uprzejmie informuję, że stosowne porozumienie w zakresie korzystania z Pakietu HD zostanie wysłane na Pana adres korespondencyjny.

 

:D No to chyba już po bałaganie w Cyfrowym Polsacie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jesteś w błędzie z tym bałaganem.......ja wysłałem rezygnacje z Discovery HD 3 miesiące temu i do tej pory kanał ten nie został wyłączony i muszę dodatkowo za niego płacić. Chyba będę musiał kolejny raz tam zadzwonić i nawciskać im parę hu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dziś dzwonili z propozycją wykupienia pakietu HD. 6 kanałów (bez Discovery), umowa na 15 miesięcy, a ponieważ pakiet familijny mam do lutego 2011 to automatycznie umowa z CP zostanie przedłużona o kilka miesięcy. Podziękowałem za taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zawarłem umowe telefonicznie na pakiet HD (6kanałów) za 15 pln i osobna na HBO HD i D HD każdy po 5 pln dzwoniła Pani z CP

Jak to jest- o ile mnie pamięć nie zawodzi kiedy zgłaszałem chęć włączenia pakietu HD w lutym kosztował on 15zł, dzisiaj dostałem jakąś umowę abonencką nie wiem po co, chyba z nowym regulaminem i cennikiem, w którym opłata za pakiet HD to 20zł. Chcą mnie naciągnąć? Poza tym nie widzę w nim pozycji Familijny Relax, za który płacę 57,80zł. Co jest grane? Po co wogóle mi te dokumenty wysłano- czy to jest to rzekome porozumienie na HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...