Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcę mieszać, ale dlaczego w takim razie na stronie CP ewidentnie widnieje informacja że w pakiecie jest:

 

PS HD

Eurosport HD

MTVN HD

Eurosport2 HD

Discovery Showcase HD

Nat Geo Wild HD

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-c ... akietow.cp

 

i klik na 'pakiet dodatkowy HD'

 

 

Kliknąłem w pakiet dodatkowy HD i u mnie nie ma Discovery HD. Widocznie to była pomyłka i już zmienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem miałem dzisiaj dzwonić i zamówić ten pakiet!

 

Było 6 kanałów już jest 5 może podzielą na pakiety: sport hd, przyroda hd, muzyka hd, i każdy po 15 - i osobny pakiet super hd za 40 zł??

 

 

Spróbuje wieczorem zadzwonić!!! zobaczę co ci niedoinformowani konsultanci powiedzą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie już dziś nie ma Discovery HD w pakiecie HD.

Może to chwilowy błąd na www? Raczej strzeliliby sobie w stopę taką zmianą.

 

Coś jest na rzeczy z pakietem "Super HD".

Coraz więcej osób o tym pisze.

 

Już nie piszę o utrudnianiu aktywacji kanałów HD.

Dlaczego nie można tego normalnie aktywować we wszystkich możliwych miejscach?

(APS/telefon/internet). Nawet jak wymagają podpisania tego porozumienia, to nie można włączyć tymczasowo tych kanałów.

Teraz to jest tak, dostaniesz porozumienie jak będzie nam się chciało wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienili na stronie bo ktos im zwrócił uwagę;) że są nieścisłości. W pakiecie jest 5 kanałów, DiscHDShow nie ma bo jego przyszłość w CP jest niepewna, byc może niedługo zupełnie zniknie

 

Oj TAK, zaraz zniknie, Raczej nikłe są na to szanse aby ten kanał wycofali no chyba że całkowicie zrynku zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

National Geographic Wild HD jest już wyszczególniony w umowach w pakiecie HD.

A więc podsumujmy:

Pakiet HD zawiera kanały: Polsat Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVN HD, National Geographic Wild HD.

Kanały do kupienia osobno poza pakietem HD: HBO HD (dla abonentów pakietu HBO) i Discovery Showcase HD.

Kanały w gratisie: Polsat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moze zrobia tak

Pakiet HD: Polsat Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVN HD, National Geographic Wild HD

Pakiet Super HD: Discovery Showcase HD, Animal Planet HD, Fox Life HD, BBC HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem dokupić pakiet HD (lub pojedyncze programy) do pakietu familijnego, który mam od 3 lat.

Niestety dla mnie jako posiadacza modułu HD CP nie ma takiej opcji.

 

Jest to wg mnie granda.

Ale trudno. Nie chcą zarobić, to nie zarobią.

 

Konkurencja się ucieszy...

 

pepino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na module mam wlaczony pakiet HD i czekam na porozumienie juz 2 miesiac. Jak mi odpowiedziano w ramach przyszlej dobrej wspolpracy udostepniaja mi pakiet HD gratis do czasu przeslania porozumienia. Naprawde nie rozumiem ich polityki odnosnie kanalow HD . Pakiet HD mi dziala wiec narazie nie mam pretensji gorzej jak wylacza a ja nadal nie bede mial porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niedobrego dzieje się w CP... z kanałami HD :/ kanał Discovery w HD... pojawia się i znika na stronie... mieli dołączyć 4 kanały HD dodali jeden... nie można zamówić pojedynczego kanału :?: Mówili tak ostro o BBC HD a chcą dodać FoxLifeHD :shock: szczerze nawet TV nie chce mi się wymieniać jak na to wszystko patrze co sie dzieje w CP. Ja czekam aż Polsat pojawi się u konkurencji... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie porozumień na HD ... W tej chwili są dostępne tylko dla nowych użytkowników. Co do obecnych - tu się lekka kołomyja zrobiła z racji tego, że nadal nie podjęto decyzji czy takie porozumienie może automatycznie całą umowę przerzucać na nowy regulamin czy też nie. Jeśli tak - to trzeba skonstruować odpowiednią umowę, jeśli nie - to trzeba znaleźć lukę :)

 

A BBC HD ma do CP tyle, że ma się w nim pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...