Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musze i ja włączyć sie do dyskusji. Nie można twierdzić że nie ma kanałów HD bo takie kanłay są. Nie mozna tez generalizować że tylko NGC i Discovery nadaja w HD. Wszystkie kanały nadające w HD mają w swych ramówkach programy HD . Zaczynająć od najuboższych to własnie Polsat HD. I tu można znaleźć pewne rzeczy w HD i jesli istnieje taka maożliwość oglądam na tym kanale Ligę Mistrzów i Wydarzenia. Poszczególne stacje oferują coraz więcej w HD i niech tak sie rozwija. Nie wiem co niektórzy w tym widzą (żeby dos.ać konkurencji tylko) że tak zapamiętale krytykują wszystko. A do poprzednika - Discovery może i jest jedynym kanałem w HD w polsacie ale ramówka jest zupełnie dla mnie poza moim zainteresowaniem. Zdecydowanie wolę Animal Planet HD (który jest w Cyfrze i n).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet te upsclaowane pozycje wyglądaja lepiej na kanale HD niż w SD nawet 16/9. Poza tym wiem z doświadczenia że dużo zależy od telewizora. W pracy na LCD Samsunga 32 cale wiekszości kanałów HD wygląda słabo a w domu na Toshibie 40 cali jest obraz zyleta i nie tylko na C+ SportHD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to zauważyłem .Jak widziałem u kolego Polsat HD na TV LCD 32 cale to nie wiedziałem co oglądam jakość beznadziejna a jak przyszedłem do domu i włączyłem swój TV LCD 37 cali Samsunga Full HD to się zdziwiłem jak różnica jest między jego TV a moim.Nie ma porównania w jakości.Taką różnice można zauważyć też w sklepie jak chodzą TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj jest sedno sprawy, wszystko zależy kto jaki ma TV.

U jednego będzie HD a drugi powie, że ten sam kanał to nic wspólnego z HD nie ma.

Sam się przekonałem, jak sprawdziłem u siebie na plazmie 42 a biorąc swój tuner do kolegi na lcd 32. :D

Dlatego pisząc, że w Polsce nie ma kanałów HD to lekka przesada.

Oczywiście nie każdy kanał jest w 100% HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet HD - nie dla obecnych abonentów!!!

 

Chciałem uzyskać więcej informacji na temat pakietu HD i możliwości podpisania porozumienia na taki pakiet przez obecnych abonentów. Pisałem w tej sprawie dwukrotnie maile do CP oraz zadzwoniłem jeszcze dodatkowo na infolinię żeby się upewnić, i wykluczyć możliwość, że odpowiedzi udzielił mi ktoś niekompetentny.

Okazuje się że obecni abonenci nawet gdyby chcieli, NIE MOGĄ podpisać porozumienia na pakiet HD za 15 zł/miesięcznie ani w opcji na 13 ani na 29 mies. Mogą jedynie zakupić pojedynczo kanały HD po 6zł za każdy.

To jakiś zupełny absurd, przecież pakiet HD jest pakietem dodatkowym, więc każdy powinien mieć do niego dostęp a szczególnie że jest na stronie internetowej CP. Tym bardziej że 15 zł to wcale nie mało za 4 kanały a poza tym po okresie umownym ten pakiet kosztuje 25 zł !!! To się nazywa dbałość o abonenta!!! Nie ma co marzyć o żadnym programie lojalnościowym, skoro mają gdzieś nawet abonentów regularnie płacących, którzy są zainteresowani nowymi pakietami.

 

Uważają że pozostałe platformy nie dbają o lojalnych abonentów tylko robią łapanki od promocji do promocji, ale czy CP nie robi w tej chwili tak samo? Przecież jest nowy cennik, z którego jasno wynika że po upływie umowy lepiej rozwiązać i podpisać nową, bo w umowie na czas nieokreślony mamy droższe wszystkie pakiety !!!

Z bólem ale muszę przyznać, że promocja Hollywood w n-ce jest obecnie najkorzystniejsza na rynku.

MAŁE PORÓWNANIE:

Za 68 zł abonent otrzymuje wszystkie pakiety tematyczne, z dużą ilością kanałów HD, pakietem HBO, pakietem nFilm, oraz nFilm VOD, do tego turbodekoder z aktywacją za 199 zł i dodatkowy dekoder z opłaconą TNK w prezencie. 68 zł miesięcznie jest niezmienne przez cały 18 mies. okres umowy, po tym okresie opłaca za te wszystkie pakiety będzie wynosiła 125 zł (5x16 + 20 za nFilm + 25 za HBO)

Sprawdźmy teraz to samo w Cyfrowym Polsacie: Bierzemy pakiet Familijny + Super Film na 29 mies. do tego dobieramy Pakiet 4 kanałów HD i HBO HD by oferta była jak najbardziej porównywalna do tej z n-ki. Pierwsze 6 mies mamy gratis, przez kolejne 23 mies. płacimy 107,80 zł miesięcznie (87,80 za Familijny Super Film + 15 za Pakiet HD i 5 za HBO HD) Po okresie umowy abonament miesięczny wyniesie UWAGA!!! Aż 147,90 zł (39.9 za familijny +52 za super film+ 25 za pakiet HD +6 za HBO HD + 25 zł gdyż dekoder PVR HD w tej opcji promocyjnej jest tylko na udostępnienie a nie na własność). A więc będzie znacznie drożej niż w n-ce, poza tym nie dostajemy w pakiecie VOD, mamy mniej kanałów HD i nie mamy dostępu do serwisów internetowych z poziomu dekodera.

Jeżeli ktoś wychwycił błąd w tym zestawieniu proszę żeby mnie poprawił. Ale przyznacie sami że to nie wygląda korzystnie w porównaniu!!!

Teraz chyba wiem "czego się boją stare platformy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pytanko techniczne

mam antenę (talerz) standardową (sprzedawana z dekoderem sd) - nie pamiętam rozmiaru niestety ale ta mniejsza

teraz szykuję się na nową umowę i oczywiście jakieś HD.

 

konieczność zmiany anteny czy stara pociągnie? Sygnał mam 80 i 68%. Czasami się tnie i EPG prawie wcale nie chodzi ale myślę, że to wina szajsowatego dekodera (616).

Co poradzicie - brać nową antenę za dodatkowe 50pln i montować?

 

i jeszcze zupełnie laickie Czy z tą anteną da się zrobić zeza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pytanko techniczne

mam antenę (talerz) standardową (sprzedawana z dekoderem sd) - nie pamiętam rozmiaru niestety ale ta mniejsza

teraz szykuję się na nową umowę i oczywiście jakieś HD.

 

konieczność zmiany anteny czy stara pociągnie? Sygnał mam 80 i 68%. Czasami się tnie i EPG prawie wcale nie chodzi ale myślę, że to wina szajsowatego dekodera (616).

Co poradzicie - brać nową antenę za dodatkowe 50pln i montować?

 

i jeszcze zupełnie laickie Czy z tą anteną da się zrobić zeza?

1. Dobrze ustawiona antena 60 pociągnie kanały HD (ja mam orginalną antenę od CP 60 cm i podczas ulewy żadnych zacięć mowa o kanałach HD oczywiscie :smile: itd)

2. Zez tylko na antenach 80-90 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem do BOK CP i paniusia była zszokowana, że mówię o jakimś pakiecie HD. Po kilku moich tłumaczeniach 2 razy się gdzieś tam konsultowała i w końcu dowiedziała się, że jeszcze tego nie wprowadzono i na razie każdy kanał HD jest za 6 zł. Po moich tłumaczeniach, że już to wszędzie ogłoszono znów się z kimś konsultowała i powiedziała, że pakiet jest przygotowany ale nie wszedł jeszcze w życie i oficjalnie nie ma go na razie dla nikogo. Ma wejść w miesiącu grudniu. Bliższych szczegółów nie znała. Ładny bajzel panie, ładny. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CP to norma;) a z ciekawych rzeczy to podobno w kilku punktach w moim regionie sprzedają klientom którzy chcą Familijny Pakiet SuperFilm z rzekomo możliwością zejścia do Familijnego i dlatego Pani nie chciałą u mnie Relaxa i dekodera za 49zł tylko poszła gdzie indziej bo tam za 1zł dostanie i Pełny pakiet na pół roku a potem sobie obnizy do 37,90. Jej słowa, a wczoraj był też podobny klient tylko nie zaczaiłem o czym mówi, ale będzie afera w tych Punktach za kilka miesięcy. Pozdro PH :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CP to norma;) a z ciekawych rzeczy to podobno w kilku punktach w moim regionie sprzedają klientom którzy chcą Familijny Pakiet SuperFilm z rzekomo możliwością zejścia do Familijnego i dlatego Pani nie chciałą u mnie Relaxa i dekodera za 49zł tylko poszła gdzie indziej bo tam za 1zł dostanie i Pełny pakiet na pół roku a potem sobie obnizy do 37,90. Jej słowa, a wczoraj był też podobny klient tylko nie zaczaiłem o czym mówi, ale będzie afera w tych Punktach za kilka miesięcy. Pozdro PH :P

 

właśnie jest taka promocja - sam się szykuję - umowa na 29mcy i do 6m-cy za darmo max i poźniej zjeżdżasz do familijnego....

 

dzięki marcin81

czyli zostaję na starej

te wskazanie 80 i 68% wskazują, że jest ustawiona ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej promocji! :twisted: albo bierzesz wszystko i masz możliwość zejść do familijnego z hbo najniżej (dekoder 49zł.), albo masz familijny i relax mix gratis i możesz zejść do samego familijnego (dekoder 49 zł.). możesz też oglądać wszystko i zrezygnować tylko z opcji cinemax i zostać z opcją familijny +relax mix hbo (dekoder za 1 zł.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej promocji! :twisted: albo bierzesz wszystko i masz możliwość zejść do familijnego z hbo najniżej (dekoder 49zł.), albo masz familijny i relax mix gratis i możesz zejść do samego familijnego (dekoder 49 zł.). możesz też oglądać wszystko i zrezygnować tylko z opcji cinemax i zostać z opcją familijny +relax mix hbo (dekoder za 1 zł.).

 

sorry za ot ale kurde pogubiłem się

piszesz że nie ma promocji i zaraz potem że jest :shock:

pewnie diabeł tkwi w szczegółach

mnie interesuje docelowo familijny i HBO (dekoder HDD HD) - i niby do 6m-cy za darmo i muszę do końca 6 miesiąca zadecydować na jakim poziomie zostaję? Dekoder bez miesięcznych opłat i aktywacja 150-200pln??

jest taka promocja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki marcin81

czyli zostaję na starej

te wskazanie 80 i 68% wskazują, że jest ustawiona ok??

 

@ bezraj

jeżeli pobawisz się trochę z anteną napewno twoje wartości sygnału wzrosną a co za tym idzie lepszy odbiór programów czy to kanałów sd lub jak planujesz HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prospero, zależy kiedy podpisałeś umowę i na jaki czas wziąłeś opcję HD, sprawdź w umowie gdzie jest specyfikacja opcji HD. podpisując umowę mogłeś wybrać opcję HD na czas umowy lub na czas nieokreślony z 3 miesięcznym terminem wypowiedzenia. zresztą umowę podpisałeś już jakiś czas temu, a cennik nie działa wstecz w tym przypadku :> kiedyś opłata w obu przypadkach wynosiła 6 zł. jeśli od pierwszego miesiąca umowy miałeś płatne kanały HD to masz je na czas nieokreślony, jeśli miałeś je gratis tak samo jak pakiet, który opłacasz to masz je na całą długość okresu podstawowego.

 

@bezraj, chodziło mi o to, że nie można podpisać umowy na familijny + super film i zejść do samego familijnego (sam tak napisałeś). do familijnego i hbo można. dekoder HD PVR na bezpłatne udostępnienie, jest tylko aktywacja 149zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUCASS w tej opcji zejscia do fam i hbo udostępnienie 199zł nie 149zł!

-BEZRAJ masz tak

albo bierzesz RELAX MIX i schodzisz do 6 miesiąca najniżej do FAM (37,90zł) - dekodery SD 49zł, HD 99zł, HD DVR niedostępny

albo bierzesz SUPER FILM (MAX) i schodzisz do 6 miesiąca najniżej do FAM HBO (57,90zł) - dekodery SD 49zł, HD 99zł, HD DVR 199zł

albo bierzesz SUPER FILM (MAX) i schodzisz do 6 miesiąca najniżej do FAM RELAX MIX HBO (77,80zł) - dekodery SD 1zł, HD 49zł, HD DVR 149zł

Jaśniej sie nie da:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...