Skocz do zawartości

Czy można jeszcze dostać samsunga czy są już same echostary?


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ten trzeci ma być również z pakietem mini - dystrybutor, to prawda, że moja koleżanka - śliczna brunetka - i jest mi grymaśnie przyobiecany.

Liczyłem na zwrot jako nietrafionych prezentów - rzeczywistość okazała się zupełnie inna. :) i teraz muszę liczyć na siebie + miła koleżanka.

......i może jest jak mówisz - ale ja, innej "dystrybutorki" nie znam i z tym jest mi dobrze.

 

-pozdrawiam :wink:

 

P.S.

Eh, zaproszę i pójdziemy na kawkę - fajna laska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsunga bez problemu można kupić w opcji za 599zł do wyboru dwie opcje:

- 1 rok oferty programowej Podstawowego Pakietu Familijnego + 1 miesiąc Dodatkowego Pakietu Relax Mix z Cyfrowego Polsatu.

- 7 miesięcy Pakietu Podstawowego (Familijnego) oraz pakietu Dodatkowego Relax Mix (od dnia aktywowania Pakietów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tak czy inaczej przy samsungu masz obowiązek placenia za Familijny + Relax Mix, a ich cena OBECNIE, to 49,80. W APS-ie, w którym pracuję sprzedaliśmy 10x więcej echostarów 616 i717 niż Samsungów. Co ciekawsze jesteśmy chyba jedynymi, którzy obecnie mają na stanie wyłącznie samsungi a echostary wyprzedaliśmy i klientów zbywamy, gdy chcą pakiety inne niż za 49,8 :D

Nie wiem czy się opłaca kupować samsunga wiedząc, że trzeba będzie płacic 50zł.

Echostary nie są aż takie złe.

Druga sprawa to obiecanki polsatu co do HD. maj 07 juz niedługo, może warto się wstrzymać do tamtego czasu, bo pewnie ceny sprzętu i pakietów trochę się zmienią.

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostary 717 sprawuja sie bdb, przynajmniej moj. zadnego zacinania, gdzy chcesz wyszukac jakis kanal nie musisz calego satelity przeszukiwac, wystarczy ze wprowadzisz transponder i kanal sam sie doda na glowna liste. Co do Samsungow to rowniez sa to dobre dekodery tylko lubia gubic EPG. Jak narazie sa to 2 najlepsze dekodery ktore oferuje CP. Wracajac do Samsungow rowniez mialem mozliwosc jego zakupu ale po przeczytaniu co sie dzieje z EPG to wolalem wziasc Echostara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam! Temat ten jest ciągle aktualny, dlatego że generalnie samsungi sprawują się bardzo dobrze. Zawsze klienci będą próbowali je zdobyć. Ja swojego Samsunga HD wziąłem z familijnym+relax mix +DiscoveryHD 29 stycnia 2009. Trzeba dzwonić po APS-ach [ najlepiej w mniejszych miejscowośćiach ].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...