Skocz do zawartości

"Wątpliwe" oferty tunerów CP z abo. na 6 miesięcy


markb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu nie? :)

 

Natomiast problem będzie jak CP się połapie, zdenerwuje i zacznie brać kaucje za dekodery. I to wszystko przez grupę cwaniaków, którym zachciało się zarobić parę złotych lub oszczędzić parę złotych na abonamencie (zależy o której stronie mówimy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo możliwe, ostatnio chciałem wziąć w Erze Iphone i mimo ze pracuje i place rachunki (pokazalem im lacznie z 7 na kwote 1000zl) nie chcieli sprzedać mi go bez kaucji 750 zl. Zeby bylo smieszniej decyzje podejmuje Warszawa po otrzymaniu dokumentow, a nie APS. Tego Sagemcoma dostaje się tylko na dowod czy potrzeba cos jeszcze okazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo możliwe, ostatnio chciałem wziąć w Erze Iphone i mimo ze pracuje i place rachunki (pokazalem im lacznie z 7 na kwote 1000zl) nie chcieli sprzedać mi go bez kaucji 750 zl. Zeby bylo smieszniej decyzje podejmuje Warszawa po otrzymaniu dokumentow, a nie APS. Tego Sagemcoma dostaje się tylko na dowod czy potrzeba cos jeszcze okazac?

Tylko na dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? :)

 

Natomiast problem będzie jak CP się połapie, zdenerwuje i zacznie brać kaucje za dekodery. I to wszystko przez grupę cwaniaków, którym zachciało się zarobić parę złotych lub oszczędzić parę złotych na abonamencie (zależy o której stronie mówimy)

 

To nie jest nowe zjawisko, gdyż już rok temu mój znajomy kupił taki dekoder (bodajże za 180 zł z full pakietem), pooglądał pół roku (czyli wyszło go średnio 30 zł za miesiąc) po czym wyrzucił dekoder (gdyż został zablokowany i stał się bezużyteczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
dekoder jest kradziony, kupiony na słupa, jest własnością czyjąś ale podpisana jest na niego umowa, po 6 miesiącach sygnał zniknie, sprzedawca być może będzie miał problemy z policją i jego klienci wtedy również

 

Wszystko się może zgadzać, tylko, że ten allegrowicz sprzedał tych derkoderow prawie ...30 i ma same pozytywne komentarze. Przecież nie ukradł 30 -stu odbiorników :shock: . Czy to pochodzi 3 miechy to nie wiem. On sam zarzeka się, że chodzi to pół roku. Nie wiem skąd on coś takiego ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro bardziej wierzysz sprzedawcy na allegro, a nie osobom siedzącym w temacie na codzień, to kup, ale nie szukaj rozwiązania problemów tutaj (zepsuł mi się dekoder kupiony na allegro, czy zgasły programy wcześniej). Ostrzeżony zostałeś. Twoja sprawa co zrobisz. Allegrowicz złamał podstawową zasadę serwisu. NIE JEST WŁAŚCICIELEM SPRZĘTU, KTÓRY SPRZEDAJE! Właścicielem jest Cyfrowy Polsat! I jak napisał Ci dziobalek przy Premium są 3 miesiące gratis a nie 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mój kolega dał się nabrać na podobną ofertę, kupił z "Allegro" dekoder HD5000, oferowany jako "prepaid", któy zdezaktywował się po 3 miesiącach. Oczywiście okazało się, że to żaden prepaid, karta oczywiście zablokowana ( tylko FTA ).

Dzwonił jednak do CP, gdzie wyjaśnił sytuację i usłyszał, że jeśli odeśle do nich dekoder, to nie będzie ponosił żadnej konsekwencji.

Wydaje mi się, że nikogo nie powinno się ścigać, jeżeli z niewiedzy kupił coś, co było reklamowane jako legalne. Tym bardziej, że uczciwie przyzna się i odeśle właścicielowi ( CP ) sprzęt, nawet tracąc te kilkadziesiąt złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak trudno było zadzwonić do Cyfrowego Polsatu czy odwiedzić Autoryzowany Punkt Sprzedaży przed zakupem na allegro i zweryfikować ofertę?

 

Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Z tego co piszesz Cyfrowy Polsat oczekuje zwrotu sprzętu w zamian proponuje nie wyciagać konsekwencji, więc o jakim karaniu mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,dekoder polsatu z opcjom full ,kupilem w lombardzie w bytomiu, za dekoder z dyskiem hd zaplacilem mozecie wierzyc czy nie 120 zlotych, kupilem go ze wszystkimi papierami i bajerami,mial swiecic do 25 maja-------------- :shock: do dzisiaj wszystko pali :jupi: -vod,hbo,cinemaxy,oczywiscie hd,---------mialo byc 3 miesiace , ogladania tak bylo w umowie, na slupa -----ciekawe do kiedy bedzie odbieral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...