Skocz do zawartości

Co wyniknie z współpracy tp i n?


sebo47
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mini też lista jest już zaktualizowana. Programy są totalnie pomieszane ciężko się połapać, a własnej listy programów nie ma oczywiście. Do kitu z taką aktualizacja. A na domiar złego nie uaktualnili listy programów DVB-T na co liczyłem. Wszyscy, którzy maja "normalne" platformy tv lub zwykły tuner DVB-T już prawie od 2 tygodni mają TV6 i Polsat Sport News. No ale oczywiście ludzie z TP maja gdzieś klientów jeśli nie mogą z nich ściągnąć dodatkowej kasy, jak np dzięki swoim "super" pakietom HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie porownanie pakietu L do "Swiat HD" nowe kanaly to

- filmbox

- wojna i pokuj

- mgm hd

- tvp seriale

- tvp historia

- nsport hd

- Polsat Film

- Polsat

- Polsat 2

- Polsat News

- Polsak Cafe

- Polsat Play

- Polsat JimJam

- TV4

- TV6

- FoxLife hd

 

i kanaly hd ale ich odpowiedniki sd byly (TVN HD, TVP HD, BBC HD, AXN HD, Eurosport i Eurosport 2hd, NG i NG Wild HD, Discovery HD

+

- nowe kanaly filmowe pemium (paczki: nFilm, FilmBox, Cinemax)

 

natomiast te kanaly odpadaja:

-Extreme Sport

- ESPN Clasic

- Movie24

- 13th street

- Zone Europa

- Zone Club

- Zone Reality

- Zone Romantica

- Travel

- TV1000

no i mozna bylo dokupic c+

 

osobiscie zaluje najbardziej Extreme Sport bo tam ogladalem Pro Bull i czesto lecial tak poprostu, mam nadzieje bede sie cieszyl NG w HD, mi sie podobala oferta programowa pakietu L, jak w porownaniu gdzies sie pomylilem to sorki i prosze o poprawke dobrze nie wiem czy jakies discovery nie dojdzie i czy nie odpadnie TLC i ID oraz nie wiadomo jak bedzie z orange sport. Narazie nie zaowazylem zadnego dostepnego nowego kanalu, wrecz wczoraj CC family bylo zakodowane a Superstacji caly czas nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dokumencie znajdującym się pod adresem http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358236/p ... 834546.pdf można zobaczyć, że pod numerem 91 znajduje się kanał VH1 Polska, który należy do pakietu M (więc również L).

Natomiast regulamin usługi pakiety telewizyjne tp w paragrafie 6 ust.2 mówi o tym, kiedy TP może zmienić zawartość pakietów.

Jest tam między innymi o tym, że może to nastąpić w przypadku zmiany charakteru programu telewizyjnego, co od biedy dałoby się zastosować.

Jednakże ustęp 3 paragrafu 6 mówi, że zmiana taka może być dokonana tylko wtedy, jeśli TP powiadomi Abonenta z co najmniej 14-dniowym wyprzedzeniem.

Czy ktoś został uprzedzony?

Poza tym paragraf 17 ust.2 punkt 2 mówi o tym, że abonent może rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym, jeśli TP świadczy Usługę niezgodnie z umową.

Wyłączanie kanałów bez uprzedzenia jest świadczeniem usługi niezgodnie z umową.

Regulamin znajduje się pod adresem: http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358401/R ... 003106.pdf

 

zgłosiłem do reklamacji i zobaczymy co z tego wyjdzie

zmienili vh1 Polska na comedy central i nie dostałem informacji pisemnej więc jest to łamanie regulaminu przez tp :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto o zdrowych zmysłach weźmie tv w tp?

neostrada z pakietami n w abonamencie tp jest o ponad 10zł droższa niż neostrada w tp i telewizja "n"

 

Będą wciskać tak jak mnie wcisnęli tą telewizje w zeszłym roku. Co innego gadają przez telefon a co innego jest na umowie. Człowiek nie przeczyta umowy i potem żałuje przez 2 lata. Ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego oszukani? 157 jest VH1 European, narazie jedyna rzecza nie ok jest to ze superstacja nie lata i beznadziejna lista kanalow, mogliby udostepnic kanaly ktore nie sa hd bylo by to mila zacheta do pozostania z TP, a VH1 Polska chyba sie zamienilo w CC family ktore dzis jest aktywne i mam nadzieje tak zostanie bo wlasnie dlatego powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto o zdrowych zmysłach weźmie tv w tp?

neostrada z pakietami n w abonamencie tp jest o ponad 10zł droższa niż neostrada w tp i telewizja "n"

 

Będą wciskać tak jak mnie wcisnęli tą telewizje w zeszłym roku. Co innego gadają przez telefon a co innego jest na umowie. Człowiek nie przeczyta umowy i potem żałuje przez 2 lata. Ehh...

 

Trzeba czytać warunki i regulaminy, które są na stronie TP opublikowane, a nie ślepo wierzyć w to, że ktoś Ci coś da za [beep]. Zyjemy w kraju drewnianych kamieni, tutaj każdy zarabia na swój sposób - nawet kosztem innych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto o zdrowych zmysłach weźmie tv w tp?

neostrada z pakietami n w abonamencie tp jest o ponad 10zł droższa niż neostrada w tp i telewizja "n"

 

Wierz mi! Jest wiele powodow, dlaczego warto wziasc tv z nowymi pakietami Nki w tp. Jednym z powodow jest odbior pakietow Nki w Viaccess na wlasnym high-end dekoderze z mozliwoscia kombinacji z C+/CP na tej samej set-top-box. Ja np nie mam Nki tylko z tego powodu, poniewaz nie chce jeszcze jednego dekodera pod telewizorem i takie pstrykanie miedzy dekoderami nie ma sensu:

 

Kombinacja 3 platform jest mozliwa w nastepujacy sposob:

C+Start = 41zl

TP-Nka (Full HD) = 89zl

__________________________

130zl

+ ewtl. CP (Fam HD + Sport HD) = 59zl

 

Internet i telefon tez mi sie akurat przyda, bo nie chce kablowki....

 

Sa tacy wiec, co sie napewno na to skusza. Trzeba tylko wybrac odpowiednie pudelko a tu zapraszam juz do czytania forum Satkuriera. Jest weekend! Polecam wiec mila lekturke! :wink:

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do tp i chciałem sobie wziąć nowe pakiety n bo obecnie mam stare pakiety m i l i jeszcze 9 miesięcy do końca umowy i powiedzieli mi że nie mogę tego zamienic na pakiety n bo oni dają teraz nowy dekoder i żeby wziąć nowe pakiety trzeba czekac do końca umowy oni wtedy dadzą dekoder nienormalne po co mi dekoder skoro była aktualizacja kanałów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek67 już wczoraj pisałem tu na forum, że mając pakiet M czy L trzeba czekać do końca umowy i nie możesz już nic dokupić do tego co posiadasz, tzn. nie możesz kupić starych pakietów HBO,HD czy też pakietu L jeśli posiadasz pakiet m. Ogólnie wszyscy co mają umowę nie mają żadnych opcji do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto o zdrowych zmysłach weźmie tv w tp?

neostrada z pakietami n w abonamencie tp jest o ponad 10zł droższa niż neostrada w tp i telewizja "n"

Ten co nie chce sobie szpecić elewacji obleśnym talerzem. Dla co poniektórych estetyka jest warta nawet więcej niż równowartość kebaba na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neo 6Mb/s - 59,48 do tego n "swiat hd" - 59 a interenet z telewizja TP (pakiet n "swiat hd") - 123, roznica minimalna, do tego jak ktos nie ma talerza to ma dodatkowe koszty. Ja mam talerz wyprowadzony w innym pokoju (kiedys na nim byla wizja a potem cyfra) wiec tez zabawa z kabami, a przez IPTV bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto o zdrowych zmysłach weźmie tv w tp?

neostrada z pakietami n w abonamencie tp jest o ponad 10zł droższa niż neostrada w tp i telewizja "n"

Ten co nie chce sobie szpecić elewacji obleśnym talerzem. Dla co poniektórych estetyka jest warta nawet więcej niż równowartość kebaba na miesiąc.

 

Zgodze sie! A sa tez takie domostwa, ktore nie maja mozliwosci ani zamontowania anteny (np ze wzgledu na uklad mieszkania - brak balkonu na strone poludniowa) ani nie maja operatora kablowki w budynku. Posiadaja jednak lacze telefoniczne i uzyskaja w ten sposob dostep d pelnej gamy programowej. Warto dodac, ze oprocz HBO, czy Nfilm w IPTV istnieje mozliwosc doboru pakietu Canal+... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...