Skocz do zawartości

Co wyniknie z współpracy tp i n?


sebo47
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wanderer a masz pakiet podstawowy tpsy ? Bo z tego co wiem to pakiet podstawowy tpsy trzeba mieć by dokupić czy to pakiety nki czy tpsy inne. Z tego właśnie może wynikać te 10 zł różnicy miesięcznie.

 

Co najmniej 2/3 programów z pakietu podstawowego w Witaj HD się dubluje.

I teraz dwa razy płacić za te same programy ?

W takim razie powinni usunąć z listy oferty Witaj HD programy te które są już w podstawowym.

Na pewno jest tego więcej, nie chciało mi się dokładnie porównywać...

TVP1,TVP2, TVP Polonia, TVN, TVN7,Religia TV, TV Puls, TELE5, 1Polonia, TVS, TVP Info, Mango, TVN Style, TVN24, TVN24,TVN MEteo, TVP Seriale, MTV, TVN Turbo, Eska TV, TVP Histora, TVN CNBC, Orange Sport info, NGC, itd. itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc już wszystko jasne. Na blogu rzecznika pojawiła się odpowiedź:

pakiety wycofujemy ze sprzedaży. Klienci, którzy je teraz mają mogą zachować starą ofertę do końca umowy. Potem już tylko nowe pakiety

 

Czyli do hasioka idą m.in. Movies 24,TV1000,Zone Europa, Zone Romantica, Orange Sport, Extreme Sports Channel, ESPN Classic, Travel Channel, Zone Reality, Club TV i najważniejszy MTV Dance

Oznacza to że los Orange Sport jest przesądzony. Najbardziej mi żal TV1000 bo leciała tam dobra klasyka. Witaj HD zastępuje pakiet podstawowy i od teraz trzeba za niego płacić... Pytanie kto kogo kupuje: n TP czy TP n-ke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to bedzie z ta oferta FunPack? Gdzies czytalem, ze oplata za uzytkowanie lacza jest wliczona w abonament. Ma ktos jakies informacje na ten temat? Myslalem o nastepujacym zestawie: Internet 40Mb/tel nielimitowany na miedzymiastowe/pakiet podstawowy tv - umowa na rok=129zl/m + pakiet Swiat HD i Film HD (no i jest ten pakiet 30 filmow :wink: ) wychodzi 218zl/m a w UPC 3play nie wyjdzie taniej! Dla mnie wazne jest, ze mozna wziasc umowe na rok. Ale zalezne jest wszystko od tej oplaty za uzytkowanie lacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista kanałów

 

1. TVP1

2. TVP2

3. TVN

4. POLSAT

5. OSI

6. OS

7. POLSAT HD

8. TV4

9. TVN7

10. TVN HD

11. TVN HD1

12. TVP HD

13. TVN 24

14. POLSAT NEWS

15.TVP INFO

16. TVN CNBC

więcej mi sie nie chce wypisywać

m.in. Puls zleciał na 29 , Canal plus też mocno w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...