Skocz do zawartości

Co wyniknie z współpracy tp i n?


sebo47
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba teraz jest jasne! W ofercie triple play (tv/int/tel) w TP, czyli FunPack unlimited oplata za uzytkowanie lacza odpada albo jest wliczona w abo. Czyli jak pisalem. Jest niezla konkurencja do kablowek. Ciekawe, czy bedzie jeszcze jakas promo, gdy wezmie sie np taki 5play, czyli dodatkowo komore i mobilny internet? To moze byc ciekawe. Jezeli bedzie taniej, to swietnie i wszystko na jednym rachunku... Brawo! Wkrotce TP zmieni nazwe na Orange i beda mieli niezla oferte. Kto wie, czy Orange nie bedzie chcial w takiej sytuacji przejac na koncu Nke i na chrapce Cyfry+ sie skonczy... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista kanałów

 

1. TVP1

2. TVP2

3. TVN

4. POLSAT

5. OSI

6. OS

7. POLSAT HD

8. TV4

9. TVN7

10. TVN HD

11. TVN HD1

12. TVP HD

13. TVN 24

14. POLSAT NEWS

15.TVP INFO

16. TVN CNBC

Co tam robi Polsat :?: przecież mówione było że nie będzie tam Polsatu ! Z jakiego źródła ta lista :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzi mi się ta oferta - mierna jest. Mam nadzieje, ze dadza cos w stylu pakietow na probe. No i bardzo dziwi mnie to, ze duzo odbiega od szkolenia, ktore przechodzilem hmmm.

My dzisiaj tez sprzedawalismy jeszcze te stare pakiety do 15 a potem samą podstawe. Smiesznie bedzie jak jutro wejdzie do sprzedazy nowa oferta pakietowa - co na to powiedza ludzie ktorzy dopiero podpisali umowe hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się stanie z pakietami TP: Podstawowy, M, L, pakiet HD ??

 

 

W pakietach N w TPSA nie umiem znaleźć takich kanałów jak:

 

Polsat

Polsat HD

Polsat 2

Polsat News

TV Biznes

Superstacja

FOX HD

CNN

TVP 1 HD

TV6

Investigation Discovery

Polsat Cafe

TLC

MTV Rocks

VH-1

ITV

Polsat Play

ESPN America

SportKlub

SportKlub+

Discovery Channel

Discovery Historia

Animal Planet

BBC Knowledge HD

Comedy Central Family

AXN Sci-Fi

TCM

Sci-Fi Universal

nFilm VOD

Blue Hustler

Daring! TV

 

jakoś w tej informacji podanej na https://satkurier.pl/news/66666/pakiety-telewizji-n-w-tp-od-9-czerwca.html nie znalazłem w/w kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc już wszystko jasne. Na blogu rzecznika pojawiła się odpowiedź:

pakiety wycofujemy ze sprzedaży. Klienci, którzy je teraz mają mogą zachować starą ofertę do końca umowy. Potem już tylko nowe pakiety

Czyli koniec "darmowej" (tzn. za 5zł) tv+neo? Bo z tego co widzę to najtańszy pakiet (Witaj HD z Neo=2Mb) to cena 89,99. Ciekawe, jak oni liczą na to by mnie, użytkownika tylko pakietu podstawowego, zatrzymać przy tv+neo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...