Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
A mi najbardziej brakuje zdecydowanie kanalu Fox sd mimo iz wszystkie platformy go maja oprocz cyfry + i to w dodatku jescze na swoim tp Wiadomo juz cos o tym kanale czy dalej nic Normalnie to jest skandal ze inni go maja a cyfra nie

 

Po pierwsze: Fox SD jest dostępny tylko w Cyfrowym Polsacie, a nie na wszystkich platformach, a po drugie: co w tym dziwnego, że C+ umieściła ten kanał na swoim transponderze i jest dostępny tylko w ofercie Cyfrowego Polsatu, a nie Cyfrze+ - to według Ciebie każdy kanał, który pojawi się na jakimkolwiek transponderze Cyfry+ to od razu musi być w ofercie platformy udostępniającej sygnał kanału.

 

Przydał by się ESPN AMERICA i coś z rodziny Viasat - NATURE, EXPLORER, HISTORY ,TV 1000.

 

ESPN America musiałby najpierw pojawić się na transponderze o modulacji QPSK, aby wejść do Cyfry+, natomiast pozostałe kanały nie są na HB, więc nie ma o czym mówić, poza TV 1000, który musiałby zostać udostępniony tak jak ESPN America, czyli na transponderze nadającym w modulacji QPSK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten nieszczęsny Boomerang. Dla tego kanału i radia internetowego przedłużyłem umowę z n. Dokładnie jak kolega wyżej pisze na CN są teraz takie idiotyczne bajki że nie ma tam za bardzo już co oglądać. Dziecko ogląda tylko Minimini i Boomerang - ma 4 lata.

Co do ESPN America to jest na HB i w SD z transpondera Sky Italia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info do @kobi666

Tylko że ESPN America który nadaje we Włoszech wcale a wcale nie musi pokazywać tego wszystkiego co ESPN America Europe który jest dostępny m.in. w Polsce. Dlaczego bo np NHL wykupiło SKY Sport, NBA też także co tutaj by zostało NCAA i MLB. Zupełnie inaczej prawa rozkładają się na ESPN America Middle East oczywiście za wyjątkiem Kataru gdzie wszystkie prawa sportowe "łyka" Al Jazeera Sport także w Iraku albo w Omanie zobaczył byś NHL, MLB, NCAA a co najważniejsze NBA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten nieszczęsny Boomerang. Dla tego kanału i radia internetowego przedłużyłem umowę z n. Dokładnie jak kolega wyżej pisze na CN są teraz takie idiotyczne bajki że nie ma tam za bardzo już co oglądać. Dziecko ogląda tylko Minimini i Boomerang - ma 4 lata.

 

Dokładnie. Mój synek też ma 4 lata i jedyne co ogląda to Minimini i Playhouse Disney (poranne pasmo na Disney Channel).

Przydałby się któryś z kanałów: Playhouse Disney, BBC CBeebies lub Boomerang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co poprzednicy. Też mam dziecko w wieku 4 lat i niestety na Cyfrze nie ma dla tej grupy wiekowej kanału z bajkami. MiniMini jest dobre, ale ilez mozna ogladac "marta mówi", "stacyjkowo", "swinka peppa" itp. Jeszcze rok temu byl to glowny kanał jaki córka ogladala (nie, nie siedzi przed TV non stop), a teraz coraz czesciej zmienia sobie kanal na CN. I az strach sie bac. Ja ogladnalem ostatnio co tam leci. Masakra i porazka. Ja pamietam x lat temu co to bylo CN. A teraz. Naprawde strach sie bac. Wiec nie wiem czemu i kto, ale osoba odpowiedzialana za oferte Cyfry dla dzieci powinna ... miec dziecko. Moze wowczas zauwazylaby mega lukę w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej w Cyfrze brakuje nowego dekodera lub naprawdę dobrego oprogramowania do Pace PVR HD 500GB , ale takiego z prawdziwego zdarzenia jak ma choć by N-ka.

Brakuje mi także większej ilości kanałów HD bo cyfra dała się wyprzedzić znowu Polszmatowi .

Dlaczego ciągle nie dodali kanałów:

 

1. HISTORY HD

2. AXN HD

3. FOX HD

4. ESPN America

5. Discovery HD Showcase

6. Boomerang

7. Playhouse Disney

 

 

8. BBC Knowledge HD

9. TVP 1 HD

 

rozumiem że te dwie ostatnie pozycje są na wyłączność w n-ce TVP 1 HD do końca 2011 a BBC do marca 2012

To są moje życzenia na dzień dzisiejszy.

Niebawem kończy mi się umowa z Cyfrą (8 miesięcy) i jeśli się nic nie zmieni z dekoderem i kanałami to wracam do N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, brakuje dobrego dekodera z dobrym i szybko dzialajacym softem. Co do wymagan programowych to spokojnie czekam na to co bedzie ale faktem jest ze w Kompakcie mogli by dodac jeszcze jakis kanal bajkowy dla maluchow bo moj 2,5 letni syn jak juz oglada bajki to jest skazany na MiniMini bo ZigZap to nie Jego przedzial wiekowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to kanał TVP 1 HD nie istnieje. To co jest w nce to sztuczny twór ITI.

Może i twór iti i może to nie prawdziwe HD ale ogląda się o wiele przyjemniej niż zwykłe TVP.

Ale masz świadomość, że na tym kanale nie ma ani jednej pozycji w HD? To jest tylko upscal i z tego co piszą użytkownicy n-ki bardzo kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by bardziej brakowalo tego zeby CYFRA poukladala kanaly tak jak w N , jesli jest kanal SD i jego odpowiednik HD , to SD gdzies na koncu listy a glowna lista z kanalaow HD :D , no i faktycznie boomerang by sie przydal , jak na taka platforme dzieciaki maja maly wybor ... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...