Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Waszym zdaniem jest jakaś szansa na pojawienie się w C+ Polsat HD i TVN HD ?

 

Nie ma szans, bo te kanały zostały udostępnione w CP i N-ce na zasadzie wymiany. (TVN-y do CP , a Polsat do N). W cyfrze zapewne musiałoby się to odbyć na podobnych zasadach , a wątpię aby cyfra chciała się podzielić jakimś kanałem własnej produkcji.

 

 

Może nie do końca. Cyfra grała razem z CP o prawa do E-klasy i ostatecznie CP dostało co nie co więc to może być wstęp do Polsatu HD w Cyfrze. Co do TVN-u to będzie ciężej, ale myślę, że to jest tylko kwestia kasy. Zresztą z tego co można wyczytać tu i tam ITI ma ostatnio w modzie próbowanie pozyskania kasy na spłatę różnych zobowiązań więc niczym nie pogardzą co może kasę przynieść. Ale zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy az tak wam zależy na TVN HD gdzie przez pół roku lecą cały czas powtórki aw polsacie HD reklamy w Sd Ja nie oglądam ani polsatu ani tvn i zyje bez stresu .......jest tyle swietnych kanałów gdzie można spokojnie oglądac i cos z nich wynies pożytecznego a nie bzdurne seriale które serwuje nam Pan Solorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo,czego można się spodziewać po cyfrze+ ? Od początku roku dołączyła ona 9 nowych kanałów a 10 nowym kanałem może wkrótce być Polsat Sport News . Jeśli chodzi o kanały Fox SD/HD,Boomerang, NIckelodeon,Da vinci Learning ,Discovery HD:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy wie o czym piszesz,mają swój minimini więc nie dodają innych bo by im oglądalność spadła

 

Tylko nie wiem czy nie lepiej było by dla Cyfry+ gdyby spadła Im oglądalność MiniMini ,niż gdyby ktoś całkowicie zrezygnował z Cyfry+ na rzecz CP lub N z powody braku dobrych kanałów dziecięcych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to gadanie o konkurencji dla MiniMini jest bez sensu. Polsat jakoś ma inne kanały z bajkami i nie patrzą na nie jak na konkurencje dla JimJam. Osobiście uważam, że na dzisiaj w pakiecie Kompakt brakuje jeszcze przynajmniej jednego kanału z bajkami dla dzieci. Nie wymieniam nazwy bo to obojętne którego bo i tak obecna liczba tych kanałów jest malutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ofercie brakuję kanałów:

 

TVN HD, TVN HD+1, Polsat HD, TVS HD, Zone Europa, TV1000, FOX, FOX HD, Romance TV, Discovery Historia, Discovery HD Showcase, BBC Knowledge HD, History HD, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, Viasat HD (nature/history), Travel Channel HD, TVP Historia, Eurosport News (choćby po angielsku), Polsat Sport News, ESPN America, Sportklub+, BBC Lifestyle, E! Entertainment, MTV Hits, MTV Dance, VH1 Classic European, Kino Polska Muzyka, Disney Junior, Nickelodeon, Nick HD (wkrótce), Nick Jr. , Boomerang, BBC CBeebies, KidsCO. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowicie ze brakuje wam jakis kanalow ale tak naprawde brakuje kanalu Polsat Sport poniewaz tam jest BOKS Mam wielu znajomych ktorzy siedza w CP wlasnie tylko z tego powodu. Uwazam ze C+ powinno sie mocno zastanowic nad tym kanalem (mimo watpiacej mozliwosci gdyz to CP'owski kanal) lub inny z boksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...