Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi brakuje

ESPN America, paczkę programów BBC i jakiegoś autorskiego programu cyfry na którym transmitowali by Ligę Mistrzów, Ligę Europejską , Piłkę Ręczną więcej walk bokserskich na wyższym poziomie i jakieś wydarzenia z Lekkoatletyki i

 

No bo niby po co włączyli transmisję z zawodów PŚ w Jeździectwie :?: Może kogoś to interesuje ale ja osobiście wolał bym obejrzeć naszych w ME w Piłce Ręcznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje tylko paczki MCM , NRJ lub m6 music , Viasaty , Penthouse hd lub private spice i jest full oferta :D

I to jest dokladnie to,czego brakuje w Cyfrze.Tylko tego i czasami moze zamiast ilosci lepiej byloby isc w jakosc(HD.DD 5.1).Samych kanalow,ogolnie jest za duzo,jakosciowo sa slabe,a programowo bywa roznie,od bardzo dobrych,po bardzo nedzne(kwestia gustu-ale jednak powinno sie robic sondaze i eliminowac miernote).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niezauwazyles ze taki autorski program z Liga Europejska, galami Bokserskimi, pucharem rugby etc to C+ Sport? To najsliniejszy kanal sportowy wsrod platform.

A oglądałeś kiedyś w Canal + Sport lub Canal + Sport 2 Ligę Europejską :?:

Rzeczywiście jest to Bardzo silny kanał na polskim Posiada przecież jako jedyna Ligę Angielską na wyłączność :brawo: lecz chciałbym aby też transmitowała Finał Ligi Europejskiej lub Ligi Mistrzów podobno we Francji Canal + posiada prawa do transmisji tych wydarzeń sportowych więc dla czego u nas nie mogą transmitować chodź jednego meczu

Nadrabiają to transmisjami NBA czy Ligi Angielskiej ale ESPN America to nie odpuszczę.. Za niedługo jest SuperBowl

A czy wie ktoś może czy Cyfra transmitowała kiedyś SuperBowl albo rozgrywki NFL :?:

 

Jedno trzeba przyznać że mimo tych ubytków Canal + Jest bardzo mocną platformą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFL kiedyś było na C+. Z tego co pamiętam przez jeden sezon pokazywali jeden mecz w tygodniu. Ponieważ się to nie przyjęło został tylko magazyn i Super Bowl. Aż w końcu i z tym skończyli. Chyba wówczas zamienili NFL na NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 sezony temu ,były transmisje NFL od play-offów po super bowl włącznie.Rok temu był Nfl na nSport cały sezon po jednym meczu w kolejce.W tym roku podobno na Polsacie Sport miały być transmisje ,ale jakoś cicho w tej sprawie.ESPN America jak najbardziej TAK do oferty Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o programy HD to rzeczywiście cyfra by zrobiła dobry krok uruchamiając C+S2 HD

Ale jeszcze wydaje mi się ciekawe jeżeli powstał by program Extreme Sports HD Fajnie wtedy oglądało by się walki i różnego rodzaju sporty extremalne na takim kanale.

A ja i tak nie odpuszczę ESPN America i paczki BBC no i może Boomeranga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję OGROMNY niedosyt kanałów HD. Chętnie bym zobaczył:

- Nat Geo Wild HD

- Discovery Showcase HD

- od biedy TVN HD i TVP HD

- więcej muzy w HD!

 

 

Slyszy sie glosy ze w Cyfrze jest malo (bo 5 ) kanalow HD, ale podobno w tym roku ma sie to zmienic, zwlaszcza ze to koronny argument pseudowielbicieli innych platform na niekorzysc C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...