Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Biora się za tv, a transmisji live nie potrafią przeprowadzić. ZA DROGO? Ale miejsce na multipleksie naziemnym też nie jest tanie a KRRiT stwierdziła, że ich stać. To wstyd że ESKATV zleca transmisję live TVP mimo że ma własny kanał z takim samym zasięgiem.

Co z tego, że w DVB-T Eska TV ma porównywalny do TVP2 zasięg skoro odbiorcy naziemni są mniejszością na rynku? Nie zapominaj o telewizjach kablowych i platformach cyfrowych, gdzie konkurencja jest dużo większa, natomiast Eska Music Awards ma na celu wypromowanie Radia Eska, a nie telewizji. Eska TV nie jest do tego stopnia zaawansowana technicznie by na odpowiednim poziomie zaserwować widzom transmisję z EMA, TVP2 ma natomiast olbrzymi zasięg (wszystkie sieci kablowe, platformy cyfrowe) oraz pewnego rodzaju renomę jako kanał telewizji publicznej, a także simulcast w HD - widz prędzej wybierze telewizyjną Dwójkę, niż kanał tematyczny. Nie bez powodu udziały w rynku pomiędzy nimi się tak różnią. Poza tym taki może być warunek TVP za to, że zrealizuje transmisję - emisja w TVP2, a nie w Esce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biora się za tv, a transmisji live nie potrafią przeprowadzić. ZA DROGO? Ale miejsce na multipleksie naziemnym też nie jest tanie a KRRiT stwierdziła, że ich stać. To wstyd że ESKATV zleca transmisję live TVP mimo że ma własny kanał z takim samym zasięgiem.

Co z tego, że w DVB-T Eska TV ma porównywalny do TVP2 zasięg skoro odbiorcy naziemni są mniejszością na rynku? Nie zapominaj o telewizjach kablowych i platformach cyfrowych, gdzie konkurencja jest dużo większa, natomiast Eska Music Awards ma na celu wypromowanie Radia Eska, a nie telewizji. Eska TV nie jest do tego stopnia zaawansowana technicznie by na odpowiednim poziomie zaserwować widzom transmisję z EMA, TVP2 ma natomiast olbrzymi zasięg (wszystkie sieci kablowe, platformy cyfrowe) oraz pewnego rodzaju renomę jako kanał telewizji publicznej, a także simulcast w HD - widz prędzej wybierze telewizyjną Dwójkę, niż kanał tematyczny. Nie bez powodu udziały w rynku pomiędzy nimi się tak różnią. Poza tym taki może być warunek TVP za to, że zrealizuje transmisję - emisja w TVP2, a nie w Esce.

 

Udziały TVP2 nie powalają. Powoli kanał stacza się do poziomu TV PULS i TVN7. (udziałTVP2 w gr. 16-49 to ponad 6%, a ESKA TV to już 1,2% a w grupie 13-24 do której jest kierowany i jest odbiorcą takiej muzy to udział może być większy niż TVP2)

ESKA TV ma jeszcze większy zasięg bo jest za free w internecie i na platformach cyfrowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to TVP jest technologicznie przystosowana, dalej ma większy udział w rynku, posiada kanał w HD, od kilku lat współpracuje z Eską i także jest za darmo dostępna na satelicie - bo w ofercie platform cyfrowych jest przecież bezpłatna, a że ma kodowany sygnał to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Próby na pewno też nagłośnienia, świateł itd., nie tylko wokal przecież. Tu wszystko treba odpowiednio zestroić, żeby grało jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło się. Jakieś problemy przy wejściu, ale potem już ok.

Po każdej przerwie reklamowej były problemy techniczne. Nie uczą się na błędach sprzed roku.

____________________________________________________________________

 

STREFA NOWOŚCI

05 07 2013

01. Buenos Ares - Uwielbiam Jego Głos ( http://www.youtube.com/watch?v=Zg96IhaQpC4 )

02. Nikola - Niespodziewanie ( http://www.youtube.com/watch?v=AtDFCr3d9s8 )

03. Exaited - Daj, Daj, Daj (

)

04. Strych - Ciągle Ci Czegoś Brak (

)

05. Faster - Zróbmy Deal (

)

06. D-Bomb - Najbardziej Dzisiaj Chcę (

)

07. Mirage - Pijak (

)

08. Kris Talisman - Rozpłyń Się Ze Mną (

)

09. Stereo - Ale Kochasz (

)

10. Jago Young - Kręci Się Świat (

)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Poleciał na kasę i tyle. W tym roku dalej 100% playback. Dowbor odstawiła niezłą wiochę :D

Czemu wiochę? Nie była taka zła, choć mogli dać kogoś innego. Ogółem bardzo mi się ta edycja podobała, w tamtym roku nie oglądałem, jedynie jakieś fragmenty powtórek. Co do playbacku to najbardziej było słychać u Mejk, którzy dostali nagrodę wójta gminy Kobylnica. A co do hitu lata jest to IMO dobry wybór, choć wiele utworów mi się bardzo podobało. No i szkoda trochę, że nie pociągneli dłużej live, bo festiwal trwał bodaj do 02:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nr 1 i 3 super, jeszcze dodam MIG - Dziewczyna z sąsiedniej ulicy, Bayer Full - Nie można żyć bez miłości, Voyager - Dziewczyny bierzcie sprawy w swoje ręce - te podobały mi się najbardziej. Ogółem niezły poziom, fajne piosenki, najgorsza chyba piosenka Komarenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie zgodzę się, że piosenka Komarenki była najgorsza - powiem nawet, że była jedna z lepszych. W zagranicznych często pada słowo As i nikomu to nie przeszkadza.

To słowo akurat też mi najmniej przeszkadza, ale ogółem tekst i kompozycja badziewne i nie przypasowało mi to, kiedyś dużo lepsze miał piosenki.

 

@up: Strych owszem, bardzo fajna nutka i lubię ten zespół. Też jeszcze z tych spokojniejszych muszę dodać utwór Marcina Siegieńczuka - Nie kochasz mnie już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W nocy chyba nie ma albo prawie nie ma reklam. Słucham już od ponad godziny i żadnych reklam, sama muzyka do snu idealnie, nie muszę puszczać swojej playlisty. Sporo nowych i mniej znanych utworów się przewija też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...