Skocz do zawartości

Dekoder ADB ITI 5800S


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy to prawda że na tym dekoderze obecnie dostępne są kanały np.12 FOX LIVE HD , 21 FOX HD , 22 AXN HD , 26 COMEDY CENTRAL , 27 COMEDY CENTRAL FAMILY , 28 UNIVERSAL CHANNEL , 29 TCM , 31 SCI FI UNIVERSLA , 32 AXN SCI FI , 33 AXN CRIME , 75 TLC , 78 MTV PLOLSKA , 79 MTV ROCKS , 81 VH1 EUROPE w ofercie TNK i jeżeli tak to dlaczego tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli dobrze rozumiem. Przy antenie satelitarnej i siatkowej montujemy tzw. sumator sygnałów naziemnych i satelitarnych. Jedziemy dalej jednym kablem antenowym do pokoju i tam. np w ścianie montujemy tzw. gniazdo końcowe TV/SAT i łączymy wejście TV z wejsciem antenowym w telewizorze, a SAT z dekoderem. Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że na tym dekoderze obecnie dostępne są kanały np.12 FOX LIVE HD , 21 FOX HD , 22 AXN HD , 26 COMEDY CENTRAL , 27 COMEDY CENTRAL FAMILY , 28 UNIVERSAL CHANNEL , 29 TCM , 31 SCI FI UNIVERSLA , 32 AXN SCI FI , 33 AXN CRIME , 75 TLC , 78 MTV PLOLSKA , 79 MTV ROCKS , 81 VH1 EUROPE w ofercie TNK i jeżeli tak to dlaczego tak jest ?

Brak dostępu- na wszystkich wymienionych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile:

Czy to normalne że po przełączeniu dekodera w tryb zegara, zaczyna on dziwnie piszczeć? Dla zainteresowanych podłączyłem niniejszy dekoder do watomierza. Przy programach HD pobiera on max.16wat.Natomiast przy tradycyjnych SD, od 12-14wat. A więc mieści się w parametrach podanych przez producenta (tj. poniżej 19W).Natomiast jak przełączam w tryb czuwania (zegar) to jak już wcześniej pisałem zaczyna dziwnie piszczeć ,mało tego zamiast zmniejszyć pobór prądu to go zwiększa do 16W. Oprócz tego po wyłączeniu z sieci uruchamianie tego dekodera jest bardzo długie ponad 1 min. dla porównania mój poczciwy Samsung 370G tylko ok.30s. Poza tym po wyłączeniu z sieci pilot nieraz reaguje wolniej dopiero po ponownym wyłączeniu z sieci działa poprawnie. Po za tym wielkim minusem jest brak możliwości układania kanałów pod numery które nam pasują ,no i oczywiście ograniczona ilość skanowania satelit obecnie tylko 2. Reasumując nie jest to w pełni zadowalający produkt jak dla mnie na dzień dzisiejszy. Myślę że moja krótka opinia z użytkowania tego dekodera się komuś, przyda.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oba nadają z 10 834 V - a masz "Da Vinci Learning" - ta sama częstotliwość?

Jeżeli nie- to sprawdź dokładnie połączenie. U mnie- miałem podobnie z AXN- zarobiłem na nowo końcówkę kabla, dokładnie ułożyłem oplot i .... zaskoczyło- powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...