Skocz do zawartości

BET - Czy da się odebrać w Polsce?


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie - czy jest jaka kolwiek opcja na złapanie amerykańskiego kanału BET? Ktoś mi opowiadał że widział go w ofercie jakiejś kablówki pare lat temu. Podobno też jest w francji gdzieś dostępny... To tylko plotki, sam z moich poszukiwań mam wnioski raczej negatywne. Ale może ktoś z Was wie coś na ten temat??

 

Edycja Burli: Zmieniłem nieco temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie za bardzo. Ale sprawdzę jeszcze.

 

ok, czekam na odp. swoją drogą szkoda jeśli niema. zwłaszcza że podejrzewam że ten kanał zrobił by w europie furorę. a może bet 2 europa... ehhh sie rozmażyłem ;)

 

Edycja Burli: Nie cutyjemy posta na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim. To moje ostatnie ostrzeżenie w tym wątku. Następnym razem wykasuję całą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: na tp. 94 (12.597V SR=27500 FEC=3/4) na satelicie Hot Bird po dziś dzień został ID kanału - GlobeCast zapomniał skasować i wyszukuje się pusty kanał o ID: BET. Tam właśnie nadawano go. Z uwagi na słabe wyniki w Europie przekaz zaprzestano, podobnie jak CMT - Country Music Television :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: na tp. 94 (12.597V SR=27500 FEC=3/4) na satelicie Hot Bird po dziś dzień został ID kanału - GlobeCast zapomniał skasować i wyszukuje się pusty kanał o ID: BET. Tam właśnie nadawano go. Z uwagi na słabe wyniki w Europie przekaz zaprzestano, podobnie jak CMT - Country Music Television :(

 

wielka szkoda... kanał ten "zjada" mtv base (co nie znaczy ze base nie lubie ;) ). Druga rzecz ze wiele mediów powołuje się na BET w europie. Większość nowych klipów jest z capturowana z bet`a...

 

Edycja RafiX: Nie musisz cytować postu pod którym zaraz odpowiadasz. Polecam zapoznanie sie z regulaminem Forum: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja mam jeszcze takie jedno pytanie kontrowersyjne. czy jesli poprosze znajomego po drugiej stronie wielkiej wody zeby udostepnil mi kanal streamingiem (np. wmv czy rp) via internet to moze ktos mnie (jego) doczapic za piractwo?

 

w koncu u nas nie ma mozliwosci odbioru, a transmisje np ograniczylibysmy do do mojego domemowego adresu ip (np.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czasami mam wrażenie, że wiązki niektórych satelitów z 28.2E/28.5E są "zezowate". W jednym miejscu Polski odbiór może być wyśmienity, a w innym nędza. Na swoim Echostar DSB780 uzyskuję ok. 30% sygnału zezując z 23.5E. Antena 80 cm, lokalizacja - Białystok.

Minęły prawie 2 lata i proszę: marzenie autora wątku zostało spełnione. BET nadaje z satelity Eurobird 1 28,5E, 11.307, V, 27500, V2324 A2325 P2314.
Tak w ramach doprecyzowania, to marzenia autora wątku spełniły się już kilka dobrych miesięcy temu, gdyż BET wystartował z przekazem w Europie w drugiej dekadzie lutego br. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...